Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Neb se ja bunio da imam Pereiru, Guarina i Alvareza u sastavu. Ranocchia je isto odlican stoper, ne znam zasto ga toliko potcenjujete vi koji navijate za Inter. Imao je upadljivih kikseva u poslednjih nekoliko kola, ali daleko je od kante.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Znaci prije bi dao Guarina nego mrtvog Alvareza?! To je najgori igrac Intera u potonjih x godina. Za njega je Skeloto Santi Kacorla! Ranokija je top stoper i buducnost ITA fudbala. Potpisujem orahove postove osim onog dijela sa Alvarezom.

Link to comment
da,zaboravio sam i jesusa :) realno, ovaj tim treba maltene sav rastjerati. kvalitet za ekipu koja cilja titulu(a to inter mora biti) imaju po meni samo handanovic,jesus,kovacic i cassano i donekle nagatomo i gargano i to je to sto treba zadrzati.ovo ostalo je plac majke bozje. militu i zanetiju su povrede vjerovatno okoncale karijere a cambiasso je prestar i ocigledno je da vise ne moze igrati na vrhunskom nivou. muka mi je kad pomislim na razne silvestree,jonathane,rocchie i ostale ciji je kvalitet priblizniji javoru a ne interu.
ekipa koja juri titulu ne moze da ima kasana koji je debeli rekreativac. jeste on majstor fudbala ali je za cirkus a ne za stadion. gargano je koska a za ostale se slazem.
Neb se ja bunio da imam Pereiru, Guarina i Alvareza u sastavu. Ranocchia je isto odlican stoper, ne znam zasto ga toliko potcenjujete vi koji navijate za Inter. Imao je upadljivih kikseva u poslednjih nekoliko kola, ali daleko je od kante.
ranokija cele sezone kiksa gotovo u kivu™ rangu ali to prolazi neprimetno jer niko ne prenosi calcio. guarin je arogantni kreten i dzaba mu sav talenat jer definitivno ne moze da se stavi u sluzbu tima ili jednostavno stramkosan ne moze. rekoh ranije da njemu treba trener robovlasnik.alvarez i pereira nisu ni za zvezdu.
Link to comment

Malo si se zaleteo, kako stoje stvari trenutno vi ste dalje od jurenja titule nego mi (sad kad izjinxujem pa vi dogodine budete u samom vrhu, a mi u borbi za opstanak :dry:). Cassano je jos uvek odlican igrac, skoro da nema ekipe u ligi u kojoj ne bi imao mesta. Kod nas vec ne bi, posto je mesto genija, fantaziste, dia del calcia kome fizikalije nisu jaca strana vec popunjeno jos vecim genijem koji trci jos sporije :proud: Dovodjenje Cassana za Pazzinija je jedna od logicki opravdanijih odluka Morrattija & koga vec.Ranocchia je sasvim fina ove sezone. Jeste da ce da se pamte promasaj protiv Atalante i ove brljotine iz poslednjeg kola, ali mnogo je daleko od najveceg problema Intera. Bunar u koji je upala ekipa nije njegova krivica, kao ni Jesusova, na primer. Veruj mi, niko vise ne bi trebao da ga mrzi zbog poklanjanja bodova felaziu od mene, pa ipak prelazim preko toga :)Znam da cu naici na otpor ovde, skoro da nemam istomisljenika oko toga, ali meni Alvarez nije za odstrel. Jeste lose igra, stoji, ali nekako mi se cini da ima nesto u njemu sto mi govori da je rec o kvalitetnom igracu. Ne znam, verujem ga Stramkosan ne koristi kako valja. Guarin jeste seronja, ali ima zverske fizikalije i jos sto sta. Kao i Pereira. Bice da je sve (dobro, skoro sve) ipak do Stramaccionija. Preveliki je ovo bio zalogaj za njega.

Losa stvar je sto davno nismo imali igraca sa imenom koje vise lomi jezik ili prste pri kucanju. Ma dodjavola, ne secam se nijednog.
Nasao sam ga :s_w:Do duse, nije ni debitovao, ali je svakako vise nego egzotican. Panushanth Kulenthiran :ziga: :ziga: :ziga:Artur (ovaj sto regularno brani za Benficu), Adrian Pit, Ahmed Barusso, Ricardo Faty, Gilberto Martinez, Filipe Gomes govna da jedu - najbesmisleniji transfer ikada.
Link to comment

a jbga nisam rekao da je los igrac. jednostavno kasano ne moze da izdrzi vise od poluvremena (mada je i to diskutabilno). secam se kad je stramkosan izvrsio 3 izmene i on morao da ostane u igri (moguce i protiv grobosa) nasta je to licilo. pravi rekreativac. ima sigurno 10ak kila viska. a da je majstor stoji. ranokija je igrac koji je sigurno vodeci strelac autogolova u sezoni. mislim da je samo ove dao 5+ komada. desi se svakome da nabije svom golmanu gol ali njegova tromost, izgubljenost, totalna dezorjentisanost je nesto zasto vredi gledati inter i smejati se. stramkosan ga zbog visine gura u napad prilikom prekida ali evo za 3 godine koliko je tu taj lik nije nikaada bio ni blizu da postigne gol. imao je epic promasaj pre nekoliko kola ne secam se protiv koga.za guarina sam pisao ako se secas da je strasan igrac. ali sve pada u vodu jer nema ko da ga usmeri i kanalise. onakvo bahacenje na terenu je meni nedopustivo. dzaba mu talenat i prejebene fizikalije.

Link to comment

Nisam gledao, a i oba milanska tima retko (nisam siguran, možda nisu nikad u ovom veku) osvoje svih 12 bodova u jednoj sezoni protiv timova iz Đenove... (Mislim, ne leže im đenovski timovi, još manje Interu u ovakvom stanju...)Bilo kako bilo, to je to, Inter više ne može biti plasiran iznad 8. mesta. Udineze, po svom običaju, igra odličan kraj sezone i opet ide u Evropu i opet...

Edited by Ajant23
Link to comment

Kada dođeš u situaciju da ti za opstanak u ligi treba pobeda u Firenci, ti si već ispao.Viola se vreća starim danima kada je Lazio znao da će izgubiti titulu od Milana iako je imao 2 boda prednosti tri kola pre kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...