Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Osvaldo se prakticno pozdravio sa Romom nakon ovog tweeta upucenog Andreazzoliju:

...Facevi più bella figura se ammettevi di essere un incapace.. Vai a festeggiare con quelli della Lazio va...
"bolje bi bilo da priznas da si nesposoban.. idi slavi sa navijacima Lazia"
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Mislis da li ce ga prodati? Pa, pominjalo se sve i svasta, saga traje vec nekoliko godina, tacnije od kako nema Pizarra sa kim je zadnji put igrao valjano u kontinuitetu. Ako je i bilo nekih sasni da ga prodamo one su verovatno isparile sa jucerasnjim porazom. Prodaja DDR-a bi bila novi prst u oko navijacima, a nesto ne verujem da su Amerikanci spremni da reskiraju jos jednim takvim potezom. Kada nije prodat prosle godine posle odlicnog evropskog prvenstva ne verujem ni da ce sada. Ja ne bih imao nista protiv, samo bih sacekao kup konfederacija da mu malo skoci cena. Al to se nece desiti, skoro da sam 100% siguran. Jedino ako on sam izriciti ne trazi. Ko zna, mozda mu je dosta.

Link to comment

Šta bude, biće. Mnogo mi je žao što tavori kod vas takva igračina...Mada, možda njemu odgovara da se prilagodi takvim okolnostima, verovatno ima drugih pogodnosti na vernost, koje kompenzuju nemogućnost kontinuiteta vrhunskog fudbala...

Link to comment
Šta bude, biće. Mnogo mi je žao što tavori kod vas takva igračina...Mada, možda njemu odgovara da se prilagodi takvim okolnostima, verovatno ima drugih pogodnosti na vernost, koje kompenzuju nemogućnost kontinuiteta vrhunskog fudbala...
Naravno da ima pogodnosti. Od kako nema Ibrahimovica u Italiji on je najplaceniji igrac lige (nisam 100% siguran oko ovoga, ali bi trebalo da je tako, bar je tako bilo u jednom trenutku). Pored toga je najplaceniji italijanski igrac worldwide. Steta je jer su klub i on uhvatili jedni druge za testise i od tog aranzmana cini mi se da imaju samo obostranu stetu. Sa tim parama Udinese placa verovatno pola rostera, dok sam DDR ima priliku da osvoji katkad samo poneki kup, sto je greota jer ima kvaliteta da igra u ekipama koje se redovno bore za trofeje.Od Spallettija na ovamo belezi samo konstantan pad u igri, sada je po partijama tu negde sa 10-ak puta jeftinijim Bradleyem. Kazem, kako nema Pizarra on je obezglavljen i ne pruza nista. Bilo je prilike, verovatno poslednje, da se proslog leta uvalja za odlicne novce i da se time obezbede nekoliko odlicnih igraca. Sa druge strane, nisam siguran da on moze da pruzi valjane partije bilo gde, bar ne blizu onog nivoa na kojem je u reprezentaciji. On nije klasican dmf, jer vrlo tanak kod organizacije igre, vec intermedio. Zato najbolje partije pruza kad igra pored dobrog registre (deep laying playmaker) kakav je Pirlo ili Pizarro. Nema bas mnogo ekipa van Italije koje igraju na taj nacin, a tesko da ce negde u.Btw, kolika :steta: koju je klub napravio prolosg leta potpisivanjem novog ugovora sa njim - mogli smo da ga tapnemo za oko 25 miliona, plus novi ugovor na 5 sezona sa bruto platom od oko 10-ak miliona - 75 miliona ukupno. Od tog novca je mogla da bude finansiranja dobrim delom izgradnja stadiona. Ja ga volim, pa ne znam koliko, ali emocije na stranu, mislim da je trebao biti prodat. Medvedju uskugu je ucionio onaj koji mu je dao naziv :capitan futuro:.
Link to comment

Osvaldo bi mogao u Atletico Madrid, valjda je bilo nekih dogovora. Nekih 15-20 miliona od njega (ovo oko 20 je pre wishful thinking, no dobro) bi nam legli ko so na kuvano jajce. Pritom se pominje da smo vrlo blizu Benatie, a bilo je razgovora i oko Nainggolana. Uz Allegrija to bi bio obecavajuc momenat pred novu sezonu. Ajde da se ponadam jos jednom -_-edit: cek da izjinxujem ovo jednim gifomswanson-dance.gif

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Ako Atletico stvarno da 20 miliona za njega... Mada se nadavao golova, odlican je igrac. I dalje me ne bi iznenadilo da se vrati u Fiorentinu, ali nadam se da nece. Ako Allegri dodje u Romu, zabrinuo bih se za odnos sa starijim igracima, i u Milanu nije bio u najboljim odnosima sa starom gardom.

Link to comment

Nece Prade dati tolike pare za njega, a za manje od 15 ga mi necemo prodati. Jedino je bio moguc dil u nekoj trampi, ali cini mi se da imamo i jedni i drugi vecih problema od zajebavanja sa napadom trenutno.Pa u Romi ni nema nesto preterano mnogo igraca iz te starije garde. Totti i DDR su sigurni, verovatno ce i Burdisso odraditi jos tu jednu godinu, dok su Perrotta i Taddei vec zavrsili sa igranjem u nas, ili ce u neku pecalbu (MSL, Aus, Bliski istok) ili ce dobiti neku funkciju u klubu. Meni je jedino tu Totti moguc izvor nekih problema, dosta je opao u kondiciji u drugoj polusezoni i ako se ne dovede u pristojno stanje ako je to jos ikako moguce tesko da ce imati mesta. Ali je valjda dovoljno pametan da shvati da ima 37, ne znam, vec sad je ividentno da dovoljno usporava igru. Burdisso je car, nece on praviti nikakvih problema, kao sto nisu Taddei i Perrotta ove sezone. DDR-a trener treba da uklopi kako zna i ume ili je inace sam kriv.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Nisam iskreno siguran da Roma moze da se nada da dobije 15 miliona. Svi znaju da on jedva ceka da ode, da klub jedva ceka da ga proda, nema razloga da daju previse para.Fiorentina se navodno sve dogovorila sa Ilicicem, sto mi nekako nema logike. Jedino ako Ljajica misle da prodaju. Ili samo blefiraju pa hoce da izvrse pritisak na Ljajica da obnovi ugovor. Ali ne znam stvarno zasto bi platili 10+ miliona igraca koji bi, makar na pocetku, sigurno bio na klupi.Veceras je Empoli - Livorno, trebalo bi da bude zanimljivo. Ima par bash dobrih igraca u oba kluba.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Mogao bi Livorno jakodosamogkraja™. Nedostaju mi u ligi, iako su nas karali kad nije trebalo nebrojano puta.Meni se cini da se spominjala neka cifra od oko 7m za Ilicica kada se govorilo da ce kod nas. Nema mnogo prostora Zamparini da manevrise, 10+ bi bila dosta visoka i neocekivana cifra za igraca koji je ispao iz lige.Stos tice Osvalda, mislim da bi bilo greota prodati ga za manje od 15 (za toliko je dosao). Prosle sezone je bio ok, a ove je uvaljao ravno 20 golova. Ukoliko niko nece da da toliko ja bih ga zadrzao, verovatno ce biti sposoban i narednih nekoliko sezona da pridje slicnoj cifri, a i pored svih njegovih budalastina tesko se nalazi igrac sa slicnim odnosom cene i datih golova. Ne znam da li ce biti moguce ispeglati nacinjenu stetu. Ocu da kazem da nam ne gori bas pod nogama da ga se resimo i da nismo prinudjeni da uzmemo bas svaku ponudu.Btw, HVerona ce nositi nike dresove od leta. Izgleda fascism goes mainstream :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...