Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Totalno defanzivna postavka sa nase strane, ako ni ja ne bih reskirao. Destro je dobio priliku jer radi vise stvari na terenu i pokretljiviji je od Osvalda, izgleda da je bila zamisao da prati Ledesmu i da ovaj bude svestan da mu je negde iza ledja i time rastereti Tottija malo u odbrani. Bradley i DDR su im ugusili sredinu (Hernanes who?) ali zato nismo nista uradili napred. Marq nervozan, plasim se da ne zasere crvenim, sem toga i prilicno los. Lameli je izgleda ogranicen broj ulazaka u sredinu i vise se krece po krilu zbog Radua koji zna da se ubaci napred. Kad god je usao u sredinu pravio je visak, samo sto je malo koristio (Lamela).Marcos najbolji po meni za sada, bez greske. Kao da mu je 100-ti derbi. Zver od igraca.

Link to comment

Kolega Orasi, sto su Pjanic, Osvaldo (pa i Tadei) bili klupa?Zao mi je sto Roma nije uspela da dodje do trofeja, Lacio je stvarno tuzan u zadnjih par meseci.

Link to comment

Destro je poceo jer vise trci od Osvalda. Andreazzoli se izgleda u pogresnom trenutku odlucio da eksperimentise. Jeste Destro vredniji na terenu, mnogo vise se krece, pomaze i u odbrani, ali sve pada u vodu kada mu treba nekoliko sansi da da gol. Mada nije ni bitno jer i da je Osvaldo igrao ne bi dobio mnogo vise lopti, igra prema napred nam je bila GROZNA. Zeman se prevrce u krevetu.Pjanic je ostao na klupi jer su Totti i Lamela zacementirani kao starteri, po levom boku je Marq glumio uglavnom drugog beka, sa svega nekoliko izuzetaka. U sredini duboko do sada nije dobro funkcionisao u paru sa DDR i ja sam ok sa time sto nije odatle poceo. Ali me iznenadjuje da nije imao muda da zameni Tottija negde u drugom poluvremenu, ocigledno je da nije mogao vise, a ni do tada se nije nesto istakao. Sve u svemu defanzivno smo odigrali dobru utakmicu, ali zato ka napred nismo mrdnuli. Sranje.Zasluzeno su uzeli kup. Bolji taman za taj gol koji su dali.

Link to comment

Realno jesu cvrsca, iskusnija i mnooogo bolje ukompovana ekipa. Zna se ko igra i sta igra. Razocaran sam sto za 20 minuta posle gola nismo uspeli ni da pripretimo posteno (precka je jebena (ne)sreca iz prekida). Nista. Ukoliko ne dovedemo trenera u narednih 10-ak dana necu ni da pratim sledeceu sezonu.Btw, majstorski smo izjinxovali novim logoom. Stvarno sjajan momenat da se izvrsi promena. Zamazite i njega luzerajom odmah. Jebalo ih uskladjivanje boja sa srebrnom zvezdicom iznad grba (ovo bi bio deseti).

Link to comment

Roma drugu sezonu za redom nista. Baldini i Sabatini bi mogli da se pakuju polako, 2 sezone bez Evrope a nije da su male pare ulozene... Drago mi je zbog Petkovica. Super lik i dobar trener. Zasluzio je da zavrsi sezonu sa trofejom.

Link to comment
Roma drugu sezonu za redom nista. Baldini i Sabatini bi mogli da se pakuju polako, 2 sezone bez Evrope a nije da su male pare ulozene...Drago mi je zbog Petkovica. Super lik i dobar trener. Zasluzio je da zavrsi sezonu sa trofejom.
Baldini izgleda ne radi svoj posao uopste. Doveo je prvo trenera sa wishful thinkingom da instalira tika-taku. Posle nisu imali ideju sta da rade pa su kupili sebi vreme dovodjenjem coveka koji navijace podseca na lepa stara vremena. Sad je bilo logicnije da je isti ostao do kraja sezone, kad smo vec poceli. Nije da smo ucarili nesto sa Andreazzolijem. Onu bruku sa laznim seikom sebi ne bi smeo da dozvoli ni covek koji vodi ekipu iz lege pro, kamo li iz ekipe koja se busa u grudi i preti napadanjem scudetta.Pallotta ne provodi minuta u klubu i malte ne je sve prepustio podredjenima.Sabatini je odradio dobar posao, samo sto je on covek koji izgleda ne zna da dovede igraca koji ima vise od 20 godina. Ovi mladji koje je doveo su uglavnom valjani igraci koji obecavaju mnogo, ali je bilo neophodno dovesti jos nekog iskusnijeg. Sad kada je bila prica oko promene grba, pa odbrojavanje dana na sajtu, neko je rekao da ce verovatno novi grb biti sa Sabom mesto vucice, kako doji dva mlada JAmerikanca :DBtw, u igracki kadar je ulozeno 60-70 miliona, Amerikanci su mnogo vise novca pukli kod pokrivanja dugova. Sad ce verovatno iskoristiti dobro poznatu foru i predstaviti renderinge novog stadiona. Jebalo ih ribrendiranje bez rezultatskog pokrica.Mnogo bi mi teze pao ovaj poraz da nismo oceliceni onim fejlovima protiv Chieva, Bologne, Pescare... Ovako, skoro da sam ocekivao. Liga Evrope bi donela 10-ak miliona, tako da sa te strane i nije neka steta. Vise je problem sto polako tonemo u anonimnost, covek koga prosecno interesuje fudbal nema jebenog pojma ko igra u Romi.
stramkosan je slobodan :whistle:
mozemo mi i gore od toga :dry:
Link to comment
Treći protiv šestog u ligaškom delu, pravilo bolje plasiranogПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Auuu ovo je bas jedna od vecih gluposti od pravila.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...