Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

Objasniše Genoa zajeb, meni je izuzetno glupavo, ali šta da se radi.

Kao, onaj Deep Throat iz DOD je hteo osvetu za otpuštanje sina narkomana, koji je tako bez posla bio osuđen da se vrati drozi i zagine :blink: Još im je velikodušno dao onaj lažni flight manifest sa sve "fuck you Charlie" natpisom i svojim otiscima po njemu - šta ih sprečava da to pokažu na sudu, i imenuju ga? Neće valjda da štite identitet takvog izvora?A sarin gas pričicu je originalno sklepao marinac koji ima neke brain injuries zbog kojih kompulzivno izmišlja priče o raznim zločinima :blink: Plus ga je zdrav kolega podržao u optužbama iz čiste slepe solidarnosti :blink:A kao pièce de résistance, intervju sa generalom (koji je iz nepoznatih razloga hteo da priča o bojnim otrovima, ali ne i da prizna da su ih upotrebili :isuse: ) je amaterski fotošopovao™ levičarski nastrojen producent iz svojih političkih ubeđenja :blink:

Sve u svemu, budalaština. Daleko su bolji bili zapleti kad su se držali RL priča, umesto ovih kako-mali-Perica-zamišlja-žurnalistiku veštačkih drama.Glavna misterija ostaje, zašto je Maggie odsekla i ofarbala kosu tek posle Genoa zajeba, ako joj je to bila reakcija na afričko iskustvo? <_<

Ja ostavio da odgledam 3 u cugu (5,6,7, ) i jbga zasrali su...Zidaj klimaks i onda cvrc...
Link to comment

Zakinuli na romantici, pa zato.Ja bih da sam na tvom mestu pokrenuo peticiju za jedan Christmas Special koji bi se bavio samo Jim-Maggie-Don trouglom, u vidu kompenzacije.

Link to comment

Ozbiljno, tebi ne smeta što su prešli na fantazi žurnalizam? Meni je to nepotrebno i ničim izazvano odstupanje od osnovnog modela. U ovoj prošloj epizodi su se vratili na RL izbore i sl. u post-Genoa periodu, odmah se osetila razlika. Mada kad se setim kako su taj osnovni model izvrgli ruglu u finišu prošle sezone, kad su vratili onu glupačicu što je u pilot epizodi pitala Vila zašto je USofA najbolja na svetu, pa joj on ovde odloženo odgovorio "zbog ljudi kao što si ti, draga devojko" :blink: Sličan trenutak je imao i Charlie u prošloj epizodi odjednom odlučio da pred celom redakcijom teatralno iskenja nešto kako su Njihovi Izbori Uzor Svetu Vascelom... :isuse:

Link to comment

To je Vil rekao da bi je ohrabrio. Ne razumeš se ti u pedagogiju.Drugo, nije fora da klinka ispadne žrtva na kojoj je Vil istresao frustraciju povodom aktuelnog stanja u javnoj sferi. Previše je zelena za tako nešto.Čarli je u pravu. Američki predsednički izbori jesu praznik politike i demokratije.Namćore.

Link to comment

1. Nije bitan razlog, bitno je da je tom izjavom prakticno odustao od mission to civilise. Od prve epizode on kao budi narod iz patriotski-izazvane zatupljenosti, odvraca ih od ideje da su u svemu #1 by default, utucava im u glave potrebu za minimumom kriticke svesti... I onda na kraju kaze, ma nema veze, salio sam se, ipak smo najbolji u svemu a svet se zavrsava na granicama presvetlog Naciona, USA! USA! USA! Nidje interne konzistencije.2. Americki izbori su superzabavna kitsch parada, a Charlie je sugerisao da su trenutak u kom se ceo svet ustreptalo divi njihovoj jedinstvenoj slobodarskoj tradiciji. Evo ti mi reci kako se to prati u Francujskoj, kao infotainment ili kao povod za civilizacijsku zavist? Ja mislim da je to drugo ne samo nonsens vec i nalicje Team America: World Police mentaliteta.3. Taj sam. Jbg, ne stoji nam svima da budemo gushing fanboys oko svega, mora neko i ovaj prljav posao da radi. Postujte nasu zrtvu i pricajte novim pokolenjima o titanskim naporima ulozenim za njih od strane namcora i hejtera. Slava nam!

Link to comment

1. Pa to tako mora. Ne smeš učenika da ubiješ na mrtvo. Samo ga na početku ubiješ u pojam i onda kreneš da ga gradiš od blank state. I moraš i da ohrabriš s vremena na vreme. Nije ovo bilo patriotski, već vrlo lično. Meni bi bilo sranje da je mala, koja je jedna od milion, ispala jedina žrtva u ime svoje generacije.2. Pa baš zato što su world police prate se izbori globalno. Pratimo i francuske i ruske, ali nisu toliko moćni pa nisu toliko relevantni. Ne znam, meni je USA interesantna za analiziranje velikog broja fenomena. Ne mogu ti sada elaborirati, otići ćemo u štreberizam.3. :hugs: :DNemam vremena da pogledam finale još uvek. Kad dodjem kući tamo negde oko ponoći. :(

Edited by MayDay
Link to comment

Štreberizam je name of the game, slobodno elaboriraj. I meni je US politika interesantna za posmatranje i analiziranje, ali majku mu, Charlie bukvalno kaže "Our elections are the envy of the world!" što je nepodnošljivo slepilo kod očiju, svesno izabran solipsizam, ne znam kako bih opisao to što rade.Svideće ti se finale, vrlo je saharinski rasplet, može komotno da se završi serija tu. Meni je isto OK, ima i par smešnih momenata...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...