Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

Pa u 5h se tek završava, pa dok neki aploaduju, pa dok skinemo biće kasnije od 6h, a ja neću da radim overnajter večeras. :)

Edited by MayDay
Link to comment

Sam Waterston je 1 car!A odgledao sam samo 4 epizode....Ono kreveljenje na staklu je luuuudilo...2cB94JW.gif

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Objasniše Genoa zajeb, meni je izuzetno glupavo, ali šta da se radi.

Kao, onaj Deep Throat iz DOD je hteo osvetu za otpuštanje sina narkomana, koji je tako bez posla bio osuđen da se vrati drozi i zagine :blink: Još im je velikodušno dao onaj lažni flight manifest sa sve "fuck you Charlie" natpisom i svojim otiscima po njemu - šta ih sprečava da to pokažu na sudu, i imenuju ga? Neće valjda da štite identitet takvog izvora?A sarin gas pričicu je originalno sklepao marinac koji ima neke brain injuries zbog kojih kompulzivno izmišlja priče o raznim zločinima :blink: Plus ga je zdrav kolega podržao u optužbama iz čiste slepe solidarnosti :blink:A kao pièce de résistance, intervju sa generalom (koji je iz nepoznatih razloga hteo da priča o bojnim otrovima, ali ne i da prizna da su ih upotrebili :isuse: ) je amaterski fotošopovao™ levičarski nastrojen producent iz svojih političkih ubeđenja :blink:

Sve u svemu, budalaština. Daleko su bolji bili zapleti kad su se držali RL priča, umesto ovih kako-mali-Perica-zamišlja-žurnalistiku veštačkih drama.Glavna misterija ostaje, zašto je Maggie odsekla i ofarbala kosu tek posle Genoa zajeba, ako joj je to bila reakcija na afričko iskustvo? <_<

Link to comment

Jes imbecilno.Ali iz nekog razloga, ja ne gledam ovu seriju samo iz novinarskog vec i iz ljudskog ugla. Ono "Get it back!" na kraju je bilo bljutavo i prosto. I loved it!Ne znam, ova serija valjda ispunjava onaj deo mene koji je proveo citavo detinjstvo gledajuci Americkog Nindzu.

Link to comment

eh a ovo za Megi, ne bih da stavljam u spoiler jer je samo pretpostavka ako ne bude zbog Jima i njegove nove... upropastiše devojku ne znam kako će da je vozdignu psihički

Edited by ants
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...