Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Newsroom

Featured Replies

da, moraću u 5 da 'ustanem'

  • Replies 471
  • Views 44.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa u 5h se tek završava, pa dok neki aploaduju, pa dok skinemo biće kasnije od 6h, a ja neću da radim overnajter večeras. :)

Edited by MayDay

spavanjac ondak, ja moram da čuvam stražu, ne zbog vesti samo da ne ispadnem frik :)

Edited by ants

Oko 6 i Newsroom i BrBa...

a hajzenberga ne gledam već par sezona, to će da bude na nekom maratonu in the future, thx :)

i ja sam odlucila da odgledam celu sezonu u cugu na krajubrba mislim, ne njuzrum, njuzrum se upravo skida

Sam Waterston je 1 car!A odgledao sam samo 4 epizode....Ono kreveljenje na staklu je luuuudilo...2cB94JW.gif

Edited by Frank Pembleton

Seća se Polja smrti :D

Objasniše Genoa zajeb, meni je izuzetno glupavo, ali šta da se radi.

Kao, onaj Deep Throat iz DOD je hteo osvetu za otpuštanje sina narkomana, koji je tako bez posla bio osuđen da se vrati drozi i zagine :blink: Još im je velikodušno dao onaj lažni flight manifest sa sve "fuck you Charlie" natpisom i svojim otiscima po njemu - šta ih sprečava da to pokažu na sudu, i imenuju ga? Neće valjda da štite identitet takvog izvora?A sarin gas pričicu je originalno sklepao marinac koji ima neke brain injuries zbog kojih kompulzivno izmišlja priče o raznim zločinima :blink: Plus ga je zdrav kolega podržao u optužbama iz čiste slepe solidarnosti :blink:A kao pièce de résistance, intervju sa generalom (koji je iz nepoznatih razloga hteo da priča o bojnim otrovima, ali ne i da prizna da su ih upotrebili :isuse: ) je amaterski fotošopovao™ levičarski nastrojen producent iz svojih političkih ubeđenja :blink:

Sve u svemu, budalaština. Daleko su bolji bili zapleti kad su se držali RL priča, umesto ovih kako-mali-Perica-zamišlja-žurnalistiku veštačkih drama.Glavna misterija ostaje, zašto je Maggie odsekla i ofarbala kosu tek posle Genoa zajeba, ako joj je to bila reakcija na afričko iskustvo? <_<

Potpuno se slazem. Ovo je bilo imbecilno.

Jes imbecilno.Ali iz nekog razloga, ja ne gledam ovu seriju samo iz novinarskog vec i iz ljudskog ugla. Ono "Get it back!" na kraju je bilo bljutavo i prosto. I loved it!Ne znam, ova serija valjda ispunjava onaj deo mene koji je proveo citavo detinjstvo gledajuci Americkog Nindzu.

eh a ovo za Megi, ne bih da stavljam u spoiler jer je samo pretpostavka ako ne bude zbog Jima i njegove nove... upropastiše devojku ne znam kako će da je vozdignu psihički

Edited by ants

Ja nemam kada da pogledam epizodu. Ne znam ni kad ću sutra. :(

sledeća je inače tek za dve nedelje

Neizdrz vec hvata.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.