Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

E ako smo celu sezonu gledali zbog usluge nepoznatoj babi, onda svaka im čast :D

 

 

 

Pa nee,oni su hteli da se objavi al kad već ne mogu onda da je objavi neko drugi,pritom Mek pita Dona jel zna nekog kome treba usluga,dobar je a u zapećku je nekom i eto. 

Link to comment

Nije loša sezona za ovo epizoda što je išlo, jedino mi je problem sa izborom tog Kundua. Od 27 soma dokumenata da nema ništa intrigantnije, zanimljivije, šokantnije.... mislim šta radi ta nsa.

Na kraju krajeva, vest o tim demonstracijama i poginulima bi bila poznata u realnom svetu, samo bi ostao nepoznat konspirativni deo, koji opet nije nešto spektakularno šokantan, čuj, Ameri buše i rovare po nekoj banana državi.

Ne znam, meni to onako :yawn2:

Link to comment

Nije loša sezona za ovo epizoda što je išlo, jedino mi je problem sa izborom tog Kundua. Od 27 soma dokumenata da nema ništa intrigantnije, zanimljivije, šokantnije.... mislim šta radi ta nsa.

Na kraju krajeva, vest o tim demonstracijama i poginulima bi bila poznata u realnom svetu, samo bi ostao nepoznat konspirativni deo, koji opet nije nešto spektakularno šokantan, čuj, Ameri buše i rovare po nekoj banana državi.

Ne znam, meni to onako :yawn2:

 

Pa to je zato sto oce da voli Ameriku i pljuje je u isto vreme, pa je onda probao da smisli nesto dovoljno ruzno, a opet (ne znam da li je prikladna rec) banalno.  :fantom:

Link to comment

Ne znam kako si to izvukao iz ove epizode, dijalog na temu silovanja i optužbi za isto je bio sasvim razuman.

 

Maggie i Jim su smarali kao i obično, ovog puta uz dodatno glup detalj u kom on prepričava njoj šta se desilo pre pola minuta iako je ona prisutstvovala tom događaju jer kamera nije, pa treba nama da se objasni :isuse: "He wanted my money, my watch, my clothes, and my suitcase..."

 

Will i njegove haludže posle nepuna dva meseca u zatvoru su spektakularna glupost koja treba da nam ga dočara kao mučenika w/daddy issues :yawn2: Zato nisu pokazali apsolutno ništa na temu reakcije medija povodom njegovog zatvaranja, svima je izgleda bilo OK što država hapsi novinare, ne samo njegovom ACN-u.

 

Čarobni Čarli i njegovi pijani pokušaji da udovoljij vlasniku, da bi onda tresnuo na sto apsurdni detalj po kom vlasnik nema hiring & firing ovlašćenja u sopstvenoj firmi, i nagli rasplet tog besmislenog podzapleta... ne vredi ni da komentarišem.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

 

Čarobni Čarli i njegovi pijani pokušaji da udovoljij vlasniku, da bi onda tresnuo na sto apsurdni detalj po kom vlasnik nema hiring & firing ovlašćenja u sopstvenoj firmi, i nagli rasplet tog besmislenog podzapleta... ne vredi ni da komentarišem.

 

nije apsurdno da vlasnik medijske kuce nema firing ovlascenja, tim poslom se valjda bavi glavni urednik

Link to comment

Koga vlasnik naravno može da smeni i dovede poslušnijeg. Ideja je valjda da je Fonda uvalila ovom novom neki ugovor koji ga obavezuje da zadrži Čarlija na tom mestu neko određeno vreme, ali zašto bi ovaj to potpisao ja nemam pojma - nije njemu bila hića da kupi nego njima da prodaju.

Link to comment

Onda možeš slobodno da pročitaš sledeći spoiler:

 

 

 

 

Vil zatvorska zver je sam u ćeliji, cimer koji mu se priviđa je u stvari njegov pijani tata koji je tukao mamu, otkriju nam na samom kraju epizode :isuse:

Bio je u udobnoj ćeliji 52 jebena dana, cenim da bih toliko i ja uspeo da izdržim pre nego što počnu halucinacije. Pritom je sasvim moguće da je počeo da halucinira tamo negde trećeg dana :D

 

 

 

 

Jel'da je sad još gluplje nego što si mislio?

Link to comment

Onda možeš slobodno da pročitaš sledeći spoiler:

 

 

 

 

Vil zatvorska zver je sam u ćeliji, cimer koji mu se priviđa je u stvari njegov pijani tata koji je tukao mamu, otkriju nam na samom kraju epizode :isuse:

Bio je u udobnoj ćeliji 52 jebena dana, cenim da bih toliko i ja uspeo da izdržim pre nego što počnu halucinacije. Pritom je sasvim moguće da je počeo da halucinira tamo negde trećeg dana :D

 

 

 

 

Jel'da je sad još gluplje nego što si mislio?

 

Haha, reci da me zajebavaš :D

 

Editovao razmak posle zareza :D

Edited by theanswer
Link to comment

 

Ne bih ja to nazvao halucinacijama, meni je to vise izgledalo kao vizualizacija Vilovog unutrasnjeg dijaloga sa ocem (dakle, posredno, sa samim sobom). Ili su to iste stvari? :D

 

Ono sto je meni smetalo u ovoj epizodi (iako je dramaturski™ bila zanimljiva) jeste previse didaktike. Bukvalno nam je drzao predavanje, sa sve definicijama, lopatama uterivao u glavu svoje (jedine ispravne) stavove, da je prosto pocelo da smeta i gusi osnovnu ideju. Kao da se Sorkin polako pretvara u Sorkin-cudoviste, ili mozda njemu samom to tako deluje, pa svoju sudbinu prorice kroz ono sto se desilo Carliju na kraju (da i njega, i Teofila, ne strefi srcka od nerviranja? :D ). Cak i ako uvidja koliko je sve to apsurno, ne vidim, bar za sada, jasan ironijski otklon, vec prosto deluje kao da samo sto bukvalno ne zaplace koliko se nervira zbog opste drustvene i medijske situacije. Ili prosto meni izmice.

 

Link to comment

Ali to radi od starta i neprestano, objašnjava™ onako sveznajući i glumi neko umerenjaštvo.

 

Efektno maši priliku da prokomentariše NSA spying što je realno tamo najveći skandal u poslednjih x godina, i nudi nam uhapšenog Willa umesto Manninga ili izbeglog Snowdena. Plus Kundu i Genoa sendviči.

 

Beda.

Link to comment

Ali to radi od starta i neprestano, objašnjava™ onako sveznajući i glumi neko umerenjaštvo.

 

 

Naravno da to radi, to je njegov manir, ali je to do sad bilo, da kazem umereno/podnosljivo, a cak i simpaticno kad malo pretera, ali sad je preterao da vise nema kud, kao da, posto je zavrsetak serije, zeli da ugrabi poslednju priliku, u zadnje dve epizode, da nam objasni™.

 

Mislim, mene nervira, jer je on mnogo bolji pisac od ovoga sto nam sad prikazuje. 

 

Evo, sad se pojavilo i ovo u vezi sinocnje epizode. Kao da to ludjenje izbija na povrsinu.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...