Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

ako neko nadje novu epizodu u avi formatu, nek mi posalje link na pm :)unaprijed hvala
Idi na filestube.com i searchuj newsroom s01e05, ima dva .avija koliko sam video.Na ovim torent sajtovima na kojima orbitavam nema avija.
Link to comment

ova epizoda mi nije bila vrh vrhova kao prethodne, ali se definitivno urezalo da je will mcavoy najbolji i najsimpaticniji covek na svetu. awwwwwwwww.. :wub:

Link to comment

Samo da se na brzinu osvrnem i na ovo sentimentalno đubre od epizode:Epizoda je sentimentalno đubre. Hvala.Pisao bih i opširnije, ali mi se ne da. Muka mi je i od Rudy patetike, i od Neilovog traumatičnog prepričavanja svog 7/7 iskustva (kao, bilo bi tacky da Amerikanac kuka na temu 9/11 da nešto ilustruje, ali ovo je OK; sto posto su i Brits bili podjednako opsednuti BinLadenizmom kao i mi ovamo...), i od onog idiotskog stajanja uz kolege novinare, od retarda koji je dobio kamenom po nosu pa je sad ratni heroj, do Egipćanina kog poznaju celih tri sata. Finalni segment kad svi chip in da pomognu milionersko dobročinstvo je naravno za bljuv na hiljadu i jedan način.

Link to comment

jeste glupa epizoda. jedina gotivna stvar je da je sada jasno da su u otvorenom konfliktu sa menadzmentom i gledacemo na koji nacin se ta borba odvija, u smislu sta od ucenjivacke moci jedna redakcija moze da ima naspram mogucnosti menadzmenta da uruci otkaz. za sada je u pitanju vilov rejting.

Link to comment

Da, to i mene zanima. Nemam pojma kako tačno funkcionišu američki mediji, ali malo mi je sumnjivo da Fonda mora da izmisli neki pretext da bi uručila protagonisti otkaz. Šta i ako mu namakne reputaciju skandal-majstor ženskaroša cirkare, onda kredibilitet njihove kuće neće biti narušen ako ga najure? :blink: A ovako hoće? :unsure:Da njoj zavisi posao od odnosa sa tea-partiers, leteo bi on samo tako, bez tih tabloidskih gluposti.

Link to comment
Da njoj zavisi posao od odnosa sa tea-partiers, leteo bi on samo tako, bez tih tabloidskih gluposti.
Izvini, ali bez konteksta, to bi bio signal da je dobio otkaz zato sto je pisao uz vetar i sta bi to govorilo o reputaciji medijske kuce?
Link to comment

sad i ja jurim tu 5tu epizodu u avi formatu, al se iskreno nešto ne pretržem da je nadjem.malko su me prethodne 2 smorile. Koliko je dobro počelo da sam očekivao, štajaznam, nekog Hausa u TV svetu ili tako nešto - a ovo ispada nevidjeno sranje na nivou kamare polit korektnih onemanVssystem serija - ko onaj Person of interest gde prekaljeni ubojica i siledžija u 2 epizode ubije tačno 0(nula) negativaca*. :puke: *zato je primerice Jack Bauer jedan i jedini - on tlači, muči, ubija i prebija čak i one za koje pomisli da su badguys i čak im se posle i ne izvinjava. :Hail:

Link to comment
Izvini, ali bez konteksta, to bi bio signal da je dobio otkaz zato sto je pisao uz vetar i sta bi to govorilo o reputaciji medijske kuce?
Govorilo bi da otpuštaju zaposlene koji se zamere upravi & finansijerima, što ionako svi znaju. Plus što dotični ne bi smeo sledeće tri godine ništa da zucne.Mala je to cena ako su sa druge strane stvarno tamo neki uticajni & sujetni kongresmeni. A ako nisu, tek je onda besmislena ova spora tabloidska vendeta koju Fonda sprovodi.Razumem ja potrebu da se narativ rastegne na još desetak epizoda, ali malo mi je blesavo. Ako si se ozbiljno zamerio - letiš, o reputaciji posle neka brinu PR službe. Ako se nisi ozbiljno zamerio - neću da te pasivno-agresivno rušim sto godina izmišljajući neke tamo afere.
Link to comment

Jutros sam nešto piskarao i onda sve obrisao...Sada se sleglo. Prekinuo na pola, spavalo mi se.i opet piskarao i opet brisao...mnogo brate ima tu da se rastura, generalno nema dobre stvari osim indirektnog napad na Vila. Olivija Mun mi bila slaba, prekinuo baš kada je počela o Glas Stigal Aktu.... Mekenzi pglu. Onaj haker naporan. Rudi dosadan. Onaj što nije izlazio iz hotela, pa izašao bez kamera po "priču" sa ćoška...plavušica sa čudnim osmehom...i onaj nesretni voditelj jutarnjeg programa.... ma idi bre... Greota.A i ne bi mogli tako da ga šutnu, i ne bi mogli da ga spreče da gostuje negde, piše knjige i bude savetnik za šta oćeš a da nije na tom polju kome hoćeš...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...