Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

bezveze je razmisljanje sto tako a priori odricem da neko moze dati i novi ugao gledanju od onoga sto bi akademija rekla. s druge strane, napisano je osam hiljada knjiga samo o ovoj poslednjoj recesiji i kad vidim sve bombasticne naslove ne bude mi dobro, no u tom sumu uvek moze da se nadje neki witty car koji bi znao da ode dalje od wall streeta i washington dc-a u sagledavanju uzroka i/ili posledica ove nesrece. uostalom, ovaj beg od flat earth problema moze da nas odvede u drugi ekstrem, a to je da ne cujemo neki pravedni glasic jer gledamo iskljucivo u mainstream autoritete. pominjali su mi prijatelji, a i sama sam nailazila na taibbija, ali, eto, jednostavno nisam obratila previse paznje.nego, jesi pocela da gledas willa mcavoya?

Link to comment
  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

odlicna epizoda!! nisu smarali sa dzimom i megi, ali ipak mekinzi malo jeste...sto vise vila mekavoja, carlija skinera i lione lensing i pun pogodak!jaoojjj, ko ce da doceka sledecu?!edit: ipak me nervira to sto mi idu na zivce gotovo svi zenski likovi osim lione lensing. boli me sto sloan sabit prikazuju ko neku troftaljku, iako je valjda najpametnija tamo. megi je draga osoba, ali mnogo iritira svojim ponasanjem. mekinzi je jedan od stozera serije, a gotovo da nista konkretno od njenog umeca nismo videli, osim sto se gega kroz prostorije i moralise. mislim, kul, ima poentu, ali ne vidimo nikakvu akciju s njene strane.

Edited by MayDay
Link to comment

Meni ovo bilo super, ovo je bre bas letnja serija, dobro su odabrali termin, jos sad ovo zakuvavanje.A za TDK referencu Sorkin dobije veliki + :cool:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Danas sam provalila sta mi najvise smeta u ovoj seriji. Pored konstantnog navijanja, aplaudiranja i cestitanja u tipicno americkom stilu, i za sve i svasta, sto mi je vec stvarno postalo ogavno po svim njihovim filmovima i serijama, nervira me to sto ovde ja prosto nemam koga da mrzim (Don mi je na pocetku bio antipatican, ali je posle bio ok u onoj epizodi s bin ladenom). Nemas onu zlu i mracnu stranu ljudske prirode, koja bi u tako kompetitivnom okruzenju bila itekako izrazena. Dakle - serija je potpuno nerealna sto se toga tice. Vil je kul lik, a i Mek, pa i Carli, pa oni nizi producenti... Svi su nekako tako jebeno dobri i odani i kul i vade podatke iz malog mozga, znaci pametni u pm...! Pa ovaj subplot - da li ce se Vil i Mek smuvati do kraja sezone, a i Megi i Dzon... Mislim da cu prestati da je gledam, sad mi je vec ocaj zivi.

Link to comment

Pa eno ti onaj mladi republikanski PR, mrzi njega. Negativac večeri.Moji su utisci vrlo slični ali ne smem da ih iznesem da se ne naljuti Cara Santa Maria. Pošto je njoj Newsroom super, mora i meni da bude!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...