Jump to content
IGNORED

The Newsroom


Jolly Roger

Recommended Posts

Veceras pogledao trecu epizodu i ona mi najbolja od ove tri do sad. Ukopco sam da mi serija ima skroz neki sci-fi alternative history vajb i to mi se dojmi :D

Link to comment
  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    102

  • MayDay

    87

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    24

onesvesticu se koliko je dobro bilo. ne na isti nacin kao prva ili druga, niti treca, ali lots of lots of excitement! i jos jednom, vil mekavoj je covek mog zivota.

Link to comment

Nemaš pojma za Maggie, devojčica ima taj neki girl next door šarm. Sorkin nadasve suptilno apeluje na sve nerdove koji su se ložili na plavušicu iz komšiluka, a ona budala samo gleda svog dečka umesto da shvati da su baš oni čoveci njenog života angry.gifNeil je highlight epizode sa Bigfoot pričom :lol: Ostalo su malo smorili sa tabloidskim glupostima (a financial fraud sprtljali u 20 sekundi monologa).

Link to comment
Nemaš pojma za Maggie, devojčica ima taj neki girl next door šarm. Sorkin nadasve suptilno apeluje na sve nerdove koji su se ložili na plavušicu iz komšiluka, a ona budala samo gleda svog dečka umesto da shvati da su baš oni čoveci njenog života angry.gifNeil je highlight epizode sa Bigfoot pričom :lol: Ostalo su malo smorili sa tabloidskim glupostima (a financial fraud sprtljali u 20 sekundi monologa).
ajde sto je okrugla faca sa okruglim ochicama, nego ima i njusku. sad se to videlo kad se prepirala sa dzimom.ajd sto neil prica o bigfutu, nego sto ima dobre ribe stalno! nerd power!!! :D
Link to comment
poslednjih pet minuta 4. epizode su :Hail:
I ja bas htedoh to da kazem [malo pre odlgedao] - nezavisno od Coldplay-a - def je vredelo gledati prethodnih 30 i nesto za to :thumbsup:
Link to comment

boze, kako sorkin blati zene :Dne da mi je to bitno, al je ocigledno+, kako mediji blate sorkina zbog serije. s vecinom njihovih argumenata se slazem, ali je cinjenica da serija istih performansi koja bi govorila o agronomima, rudarima, pravnicima ili bilo kojoj drugoj nenovinarskoj profesiji ne bi dobila tako lose kritike.

Edited by morgana
Link to comment
ne stizem da pratim kritike. je l moze neki dajdzest kako epizode promicu? sta se sve zamera?
Najnovije: Will Mcavoy is misogynist against women! :oZamerke su uglavom glupave (na stranu to što Will navodno tretira žene kao idiote koji ne znaju da pošalju email).Npr., kažu da je prikaz medija nerealističan - posao se u Newsroom obavlja magično brzo i uspešno, sve je stvar izbora da li hoćeš ili nećeš da kažeš istinu. Ovo donekle stoji, za sada nisu dovoljno predstavljene teškoće vezane za "rađenje vesti na pravi način". Jedina posledica je pasivno-agresivna Džejn Fonda, ništa vezano za posao. Niko ih ne blacklistuje, imaju isti access izvorima kao i "pogrešni" novinari. Ali ne znam da li stvarno može da se očekuje više realizma.Npr., previše se liberališe, nedovoljno se kritikuje levica, ako si Ispravni Novinar treba da budeš više impartial. Moraš da stick it to everyone, inače si običan propagandista. Ovo je idiotizam, naravno.Generalno, kritike su svakakve. Neki obožavaju seriju, nekima je grozna. Problem je u tome što se bavi realnim i relativno svežim događajima, pa kritičari (a valjda i publika) imaju problem da odvoje TV od realnosti.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...