Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Utorak, samo utorak. Sad ne znam da li će to biti ovaj večernji termin u kom sad idu Kaurismakijevi filmovi, ili ovaj posle ponoći u kom idu italijanski neorealisti. Večeras su,  na primer:

 

Svetla u sumraku (rts 2, 21.50)

 

i              

 

 

Umberto D. (rts1, 00.45)

Link to comment

Dame i gospodje, za veceras od Rumuna ovo http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/18/%D0%A0%D0%A2%D0%A1+2/1716731/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0%2C+%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%B2.html ( rts2, 21.45h ).

Ima i, ista vecer i isti termin, ovo http://port.rs/nebo_je_granica_la_limita_de_jos_a_cerului/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=609748269&i_topic_id=1 ( Eurochannel, 22.00h ) ali nije za topika " WARNING " ( zato i ne obavestavam, jelte ) jer Jurocenl (pre)cesto reprizira sadrzaj, sto, opet, ima svojih prednosti, posto, po tom osnovu, pretpostavka je ( majka svih zajeba, jasno ) da ce se navatati za pogledati i taj Rumun.Moldavac.Kraljevo, Valjevo - isti qrac.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Није филм него серија, али прича се о њој доста на форуму.

 

Гомора титлована на српски на Cinemax 2, прва епизода почела пре 60 секунди. Пуштају по две.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vrlo interesantan film na cinestaru - nekalav gas počinje da se siri po LAju Deni Dajer ostaje u kući da nekim meksičk baštovsnom i nema pojma gde mu je žena. Pojma nemam kako se zove al mi izgleda interesantan

Link to comment

Vrlo interesantan film na cinestaru - nekalav gas počinje da se siri po LAju Deni Dajer ostaje u kući da nekim meksičk baštovsnom i nema pojma gde mu je žena. Pojma nemam kako se zove al mi izgleda interesantan

Ajd nek mi kaže neko koji je ovo film ne mogu da nadjem preko mobitela
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...