Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

23 hours ago, MayDay said:

Najvise volim one nemacke Fortis. 

 

 

probaj sitne ovsene iz dm, takozvane haferflocken. veoma su ukusne, imaju cak i oznaku bio. pola kile 160 dinara. one su mi favorit.

i hahne sitne koje se prodaju u idei su sitne, odlicne, al su skupe. kupim ih kad su na snizenju.

u hrvatskoj u konzumu pola kile hahne je ispod eura, na snizenju mogu da se nadju i za 60 centi. a kod nas pola kile dva eura. 

 

11 hours ago, Valkyrie said:

Moj doručak: 

`

 

inace, ja obozavam zobene na mleku s raznim dodacima. samo svest o tome da mora da se jede i zeleno i neki protein me je sprecavao da ih jedem i za rucak i za dorucak i za veceru. nego, ova asketska varijanta, olivertvistovska carlsdikensovska, kako joj tepa snarc, na vodi i ni sa cim mi je nova dimenzija uzivanja :)

 

mi konji znamo zasto! :D

 

 

Edited by darling
Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

Moj doručak: 

- 3 kašike ovsenih pahuljica 

- 1 kašika ovsenih mekinja

- 1 kašika kokosa

- 1 kašika pirinčanog mleka u prahu (ricevita Vitalia) 

- to zalijem ključalom vodom iz ketlera, sunem cimet, chia semenke, malo suvog grožđa, med ponekad ili fruktozu.. 

 

Kad nemam vremena da se akam onda Dobra ovsena kaša radi posao. 

zvuči ukusno :35_thinking:

 

daily_gifdump_1565_10.gif

 

:happy:

Edited by gone fishing
Link to comment
53 minutes ago, darling said:

Mi konji znamo zasto! :D

Ti se zezaš al' meni krvna slika baš ko u konja :99_muscle: :263_racehorse:

 

Inače ne volim da doručkujem a moram da imam pet obroka (3+2) jer sam opet na nekom režimu ishrane tako da mi ovsena super dođe.

Link to comment

jos jedna kobila se javlja, meni to omiljeni dorucak!

 

najvise volim kad mi neko iz ‘Murrice dobaci steel cut oats, te su mi najomiljenije.

 

inace moj omiljeni kombo je: pola banane, preko ovsene skuvane na pola voda-pola mleko, posute krupno seckanim pecenim orasima i zamrznutim malinama.

 

pre sam volela kombinaciju ovsene na vodi-med-orasi ali sad mi ovo sa malinama i bananom najbolji dorucak koji mogu da imam.

Link to comment

Ja bih to jeo za doručak. Nije ovseno bilo šta manje ukusno od hleba. Zapravo, malo šta je tako bezukusno kao beli hleb. Stvar navike. 

 

Ali je problem što nakon ovih ovsenih obroka vrlo brzo ogladnim. Ako doručkujem u 7:30, do 10 sam gladan.

 

Tako da se ipak drzim tradicionalnijeg pristupa. Jutros - tri jajoa na oko, proja, jogurt i ostaci bebećeg spanaća od juče.

Edited by pacey defender
Link to comment

Meni su borovnice omiljeni kombo sa ovsenim. Al retko naletim na njih pa krkam sa bananama i grožđicama uglavnom. Nekad dugo drži, nekad ne, al to već zavisi od konstelacija zvezda . Ponekad brzo ogladnim i posle jaja+slanina+salata+hleb a ponekad mi doručak i ne treba

Link to comment

sto se tice ovsa, radije jedem ovsene mekinje.

 

a sto se tice zobalica, super mi je knäckebröd. modifikovan malo. mix pahuljica, semenja raznog. sve to sameljem, dodam malo ulja, malo vode, ruzmarina, zamesim to, razvucem na pleh sa pek papirom, pospem krupnu so, pa u rernu na 150 nekih sat ili malo vise, da bude hrskavo.

 moze da stoji koliko hoces, a ukus je vrhunski i moze da se kombinuje sa svacim. i zdravo je!
 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...