Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, mraki said:

FbRZmXPXwAUPAdI?format=jpg&name=900x900

Nije on ni lud, onako malo шенуо, ni covek pogodjen porodicnom tragedijom, pa eto malo da mu se progleda kroz prste...

On je jedna najobicnija Битанга...:fantom:

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Imamo li nekog kandidata, van srbijice, za budućeg Ajatolaha?

Nekako mi Grigorije nije kandidat za smenu "Reze Pahlavija", kad krene narod masovno da litija, što zbog grejanja, što zbog cene struje etc....

Inamo li spremnog kandidata, ili mora ponovo CIA/KGB da ga smišlja???

  • +1 1
Link to comment

ladno su mi neke koleginice bile na događaju.

Q - dobro brate šta ti imaš protiv gejeva? 

A - ništa, ta tema je skroz sporedna, ali ću da idem na sve što je protiv vlasti.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
50 minutes ago, zmanic said:

Imamo li nekog kandidata, van srbijice, za budućeg Ajatolaha?

Nekako mi Grigorije nije kandidat za smenu "Reze Pahlavija", kad krene narod masovno da litija, što zbog grejanja, što zbog cene struje etc....

Inamo li spremnog kandidata, ili mora ponovo CIA/KGB da ga smišlja???

Imamo! Bodirogu :lolol:

 

Pa ima ekipa oko Grigorija, u inostranstvu.

Link to comment
31 minutes ago, pt 2.0 said:

ladno su mi neke koleginice bile na događaju.

Q - dobro brate šta ti imaš protiv gejeva? 

A - ništa, ta tema je skroz sporedna, ali ću da idem na sve što je protiv vlasti.

fenomenalno zaista :lolol::isuse:

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Zlurad said:
4 hours ago, mustang said:
Thx. A u Poljskoj?

Bila 25 juna. Inače su prajdovi u Poljskoj pre kovida bili najmnogoljudniji u zemljama srednje i istočne evrope.

A jesu imali i litije?

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Oni su katolici, oni imaju procesiju ne litije emoji14.png

Ok, a jel' bilo procesija? :)

 

Inače, mislim da u prevodu, recimo Gospđe De Monsoro, od A. Dime, koji imam, piše litije, ne procesija... :fantom:

 

 

Link to comment
Quote

ana-brnabic-1-1000x560.png


Mandatarka za sastav Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas, povodom otkazivanja manifestacije Evroprajd, da država ne želi bilo kome da uskrati Ustavom garantovana prava već da je pitanje kakve posledice održavanje takvog skupa može da ima po Srbiju.

Ona je povodom odluke o otkazivanju LGBT skupa najavljenog za septembar, kazala da je to „više molba“ i da ni prethodna vlada „nikom ništa nije zabranjivala“.

„To je više molba nego što im kažemo: ‘nemojte da šetate’. To je u skladu sa Ustavom ali je drugo pitanje kakve posledice ima po našu državu. Radi se o tome šta je u ovom trenutku moguće i kako čuvamo našu stabilnost. 

 

spacer.png

 

:D

  • +1 1
Link to comment

Ja koliko vidim samo se poslednjih par godina priča o nekom antiLgbt-ju u Poljskoj jer su lokalne paše zajahale na vlast pa maju narod glupostima. Kako da ukrasiš modernu litiju/procesiju slovom Z i Putinom a da živiš u Poljskoj a da je u gostima 300/400 ukrajinskih gostiju? Ne bi izgledala porodično već nako bljak. A i sad su izgleda prezubili poljski mrzitelji - rusi, nemci, eu, gas, toplota....-sve mrze ovih dana, previše bi im bilo još i pride. Mada iskreno ne pratim Poljsku, ovo izguglao datum da odgovorim o datumu [emoji39]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...