Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Zar litije ne bijahu emancipatorske?
Ili su emancipatorske kad su kod drugih, a kod dođu u našu kuću onda kuku lele.
Red je da se pravoslavni Avganistan malo doma vrati.
Tu mu je centrala


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Replies 8k
  • Views 674k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Baš me briga, to je beogradski problem.

5 minutes ago, radisa said:

Mislim da je ovo problem ulaska u mainstream stvario koje nisu za mainstream, i koje treba da budu skrajnute u baš takve neke grupe...

Ne znam kako da ti to kažem, ali ovih 12000 jesu mejnstrim. Ima tu ekstrem otpadaka, ali većina je mejnstrim. Pogledala sam desetak fotografija i film. Ladno bih ista ta lica mogla da zamislim na protestima protiv Vučića 2019. Razlike nema.

 

Ono što mene zanima jeste: zašto su oni SADA izašli u tolikom broju? 

Imali smo prajdove proteklih godina. Šta je sada drugačije???

Ko su tačno ovi ljudi? Ponavljam se, ali TO NIJE Vučićeva desnica.

3 minutes ago, Lancia said:

A motordzije su iz koje price?¿

 

 

 

2 minutes ago, pt 2.0 said:

, ali TO NIJE Vučićeva desnica.

 

Putinova jeste :(

7 minutes ago, Lancia said:

A motordzije su iz koje price?¿

 

bog zna 🙄

Pobeći ću ne u planinu više, no u božju mater :cry:

6 minutes ago, pt 2.0 said:

Ne znam kako da ti to kažem, ali ovih 12000 jesu mejnstrim. I

Sad jesu, postalo je društveno prihvatljivo biti ovakav.... Društvo je otiišlo u pičku materinu da izvineš, kada ne postoji ideološka profilacija stranaka (a ne postoji), extremi najlakše privlače nezadovoljne...

 

Ovi ljudi verovatno većinski jesu protiov AV, i mogla bi da ih vidiš i na protestu "normalne" opozicije... ALi ih normalna opozicije polako gubi i ubrzo će ih potpuno izgubiti... To su ljudi koji su protiv ovoga™, a ovo su i gejevi™ i sve ostalo... Tome doprinosi i Tabloid, recimo, i to što je Brnabićka gey, i što se priča isto o Malom... To nisu zanemarljive stvari... Plus, priča o porodici kao stubu društva, to uvek pali kod ideološki izgubljenih običnih ljudi...

 

 

8 minutes ago, zmanic said:

Putinova jeste :(

Dva transparenta koji su stajali na fotkama koje sam videla imaju nacrtane Putina i Dražu, pa ti vidi.

Nervira me što nemam nikakve insajd infoz, a PPP mi nije mesto za informisanje. Od zgražavanja nema selameta, Namenski lepo kaže - ovo je najbrojnija ekipa sem Gazele.

 

@radisa SVE VREME JE OVO MEJNSTRIM. Znači, može parada, ajde jedan dan, ali ne može nedelju dana i ne može da nam dolaze deci u škole i vrtiće. Ovo je ti mejnstrim, ili ja živim na nekom izmeštenom mestu van realnosti, pa nemam pojma.

Ono što pokušavam da shvatim jeste - zbog čega su oni sve na ulicama. Neće biti da je samo Prajd.

Je l Rusi drkaju Vučića?

Je l nešto treće?

Mrzim kad nešto ne razumem do kraja. A ovo ne razumem.

Edited by pt 2.0

3 minutes ago, pt 2.0 said:

ovih 12000 jesu mejnstrim

Nisu, mejnstrim na neki nacin podrazumeva postojanje i bilo kakve, kakve-takve alternative, podjednako ili barem priblizno aktivne i spremne da se angazuje...

Prajd ili bilo sta drugo, Rio Tinto koji se sprema da pocne da kopa na Terazijama, vucic koji se proglasio za dozivotnog predsednika, itd, itd..., ne bi na ulice izveli ovoliko i ovako narodatm...

Oni su Srbija danas, jebiga...

počinje za neki min:

 

pogledajte od početka i Noćni vukovi će vam objasniti sve potrebno o porodičnim vrednostima kod srba

Edited by zmanic

Šaltam po snimku. Negde na 1h 40 min Dejan intervjuiše neke ljude, i jedan kaže - Vučić je juče rekao da nema parade, ali mu narod očigledno nije poverovao. I onda priča dalje o tome da je ovo litija i za sramne pregovore i izdaju KiM.

 

edit. evo gledam dalje - svaki drugi podjebava Vučića i brojanje ljudi dronovima... "ovo je tek početak, ljudi su samo čekali povod", "ovo je poteklo iz naroda, nikakve partije ne stoje iza", "ne mrzimo mi te ljude lično (misli na gejeve), ali branimo naš način"... 

ovo je bućkuriš svega. a vučić je samo reterirao (privremeno), da mu ne eksplodira.

 

Edited by pt 2.0

Pomije, ima tu svega i svacega i mladih i starih, valjda ni oni ne znaju sta ih povezuje.

10 minutes ago, zmanic said:

pogledajte od početka i Noćni vukovi će vam objasniti sve potrebno o porodičnim vrednostima kod srba


U reziji FSB. :angry:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.