Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

Zar litije ne bijahu emancipatorske?
Ili su emancipatorske kad su kod drugih, a kod dođu u našu kuću onda kuku lele.
Red je da se pravoslavni Avganistan malo doma vrati.
Tu mu je centrala


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Mislim da je ovo problem ulaska u mainstream stvario koje nisu za mainstream, i koje treba da budu skrajnute u baš takve neke grupe...

Ne znam kako da ti to kažem, ali ovih 12000 jesu mejnstrim. Ima tu ekstrem otpadaka, ali većina je mejnstrim. Pogledala sam desetak fotografija i film. Ladno bih ista ta lica mogla da zamislim na protestima protiv Vučića 2019. Razlike nema.

 

Ono što mene zanima jeste: zašto su oni SADA izašli u tolikom broju? 

Imali smo prajdove proteklih godina. Šta je sada drugačije???

Ko su tačno ovi ljudi? Ponavljam se, ali TO NIJE Vučićeva desnica.

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

Ne znam kako da ti to kažem, ali ovih 12000 jesu mejnstrim. I

Sad jesu, postalo je društveno prihvatljivo biti ovakav.... Društvo je otiišlo u pičku materinu da izvineš, kada ne postoji ideološka profilacija stranaka (a ne postoji), extremi najlakše privlače nezadovoljne...

 

Ovi ljudi verovatno većinski jesu protiov AV, i mogla bi da ih vidiš i na protestu "normalne" opozicije... ALi ih normalna opozicije polako gubi i ubrzo će ih potpuno izgubiti... To su ljudi koji su protiv ovoga™, a ovo su i gejevi™ i sve ostalo... Tome doprinosi i Tabloid, recimo, i to što je Brnabićka gey, i što se priča isto o Malom... To nisu zanemarljive stvari... Plus, priča o porodici kao stubu društva, to uvek pali kod ideološki izgubljenih običnih ljudi...

 

 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, zmanic said:

Putinova jeste :(

Dva transparenta koji su stajali na fotkama koje sam videla imaju nacrtane Putina i Dražu, pa ti vidi.

Nervira me što nemam nikakve insajd infoz, a PPP mi nije mesto za informisanje. Od zgražavanja nema selameta, Namenski lepo kaže - ovo je najbrojnija ekipa sem Gazele.

 

@radisa SVE VREME JE OVO MEJNSTRIM. Znači, može parada, ajde jedan dan, ali ne može nedelju dana i ne može da nam dolaze deci u škole i vrtiće. Ovo je ti mejnstrim, ili ja živim na nekom izmeštenom mestu van realnosti, pa nemam pojma.

Ono što pokušavam da shvatim jeste - zbog čega su oni sve na ulicama. Neće biti da je samo Prajd.

Je l Rusi drkaju Vučića?

Je l nešto treće?

Mrzim kad nešto ne razumem do kraja. A ovo ne razumem.

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

ovih 12000 jesu mejnstrim

Nisu, mejnstrim na neki nacin podrazumeva postojanje i bilo kakve, kakve-takve alternative, podjednako ili barem priblizno aktivne i spremne da se angazuje...

Prajd ili bilo sta drugo, Rio Tinto koji se sprema da pocne da kopa na Terazijama, vucic koji se proglasio za dozivotnog predsednika, itd, itd..., ne bi na ulice izveli ovoliko i ovako narodatm...

Oni su Srbija danas, jebiga...

  • Hvala 1
Link to comment

Šaltam po snimku. Negde na 1h 40 min Dejan intervjuiše neke ljude, i jedan kaže - Vučić je juče rekao da nema parade, ali mu narod očigledno nije poverovao. I onda priča dalje o tome da je ovo litija i za sramne pregovore i izdaju KiM.

 

edit. evo gledam dalje - svaki drugi podjebava Vučića i brojanje ljudi dronovima... "ovo je tek početak, ljudi su samo čekali povod", "ovo je poteklo iz naroda, nikakve partije ne stoje iza", "ne mrzimo mi te ljude lično (misli na gejeve), ali branimo naš način"... 

ovo je bućkuriš svega. a vučić je samo reterirao (privremeno), da mu ne eksplodira.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...