Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

8 minutes ago, Filozof manijak said:

Jutros je moj matori bio da se pričesti u seoskoj crkvi, valjda je neki danas neki verski praznik. 

naravno da je praznik, uspenje presvete bogorodice ili velika gospojina.

 

a što se tiče ovog što @gospa buba pita, izgleda ima nekih problema u SPC, sudeći po komentarima organizatora dešavanja u emisiji bez cenzure na pitanje gde je glava crkve u ovim litijama. kao da nema baš podrške s te strane.

edit. o tome pričaju od 56. minuta....

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment

glava crkve je u herceg novom na gospodjindan, trebalo je da predvodi neku litiju prije 15 dana ali je ona odlozena zbog dana zalosti (za zrtve na cetinju). tada je najavljen danasnji dolazak.

da ne idemo dotle sta je ta litija trebalo da predstavlja. zapisavanje teritorije u ime vucica.

Edited by morgana
Link to comment

Uh kakva pokazna vežba evropi da je apsolutni gospodar balkana. Sve je ovo njegov platni spisak i to ne kroz službe već jednostavnim krvavim bacanjem koske. Prajd će se održati kada on to bude želeo kao i prethodnih godina a od ovih "ja sam protiv vučića" litijaša ostaće oni ispred nemanjine. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Pa prvo pisanje reci "peder" i tom ne samo u tom pasusu je derogativno kako god on a i ostali zele da pametuju oko pravicnosti o prajdu.  Pocnite onda od svog recnika. Nismo debili da ne razumemo stavove demonstranata. 

 

Ja ne znam sta vi ljudi smatrate desnicarskim? 

Ako su vam ljudi desnicari zato sto nece da se vakcinisu, onda niste u pravu. Imam i nezavisne i dems koji se nisu vakcinisali i republikance koji su vec na busteru. 

E sad moje misljenje o vakcinisanima a pogotovu o busterasima, koji su inace mladi, zdravi i pravi, je da su ljudi koji se lako zaplase, boje bolesti, lako izmanipulisani. I ceo zivot ce ih neko jahati. 

 

Gejts i treba da se psuje. Zlo i naopako. Navedi mi jednu stvar da je ovaj covek uradio za dobrobit covecanstva a da nije strpao pare u dzep? 

 

I da se vidi zavera u svemu. Pa naravno kada se konstantno laze, prikriva, zaludjuje, izneveri... normalan zdravo-razuman covek i treba da postavlja pitanja i da ne veruje sve sto mu se servira. Nista nije kao sto izgleda. I na kraju tako nam prolazi vreme...pa ne bas....mnogo je lakse ziveti kao poslusni sluga i za opštu prihvatljivost nego  ovako, konstantno sikaniran, podjebavan, oprezan, da bi nam se posle izvinjavali, jbga nismo znali. Meni se danas ljudi izvinjavaju zato sto su prestali da se druze sa mnom i ignorisali u RL oko vakcina. It's okay, I moved on. Ja sam foknsi ti sedeo kuci u strahu opajala pola zapadne obale, bila na skijanju, moru, putovala....druzila se sa raznima...

 

Sa moje tacke gledišta, svako odlucuje za svoj zivot. Al nemoj ti meni posle da places, bio si upozoren. 

 

Idem da setam pseto.... :wub:

 

 

 

Spoiler

 

 

 

 iv модул

Link to comment
29 minutes ago, James Marshall said:

vidjećemo samo kad dođu izbori je li jača mržnja prema pederima ili ćar od kapilarnih glasova, stranačkog zapošljavanja i 100 evra. Mlatni Srbinu ispred nosa sa sto evra, tek onda ćeš da vidiš na šta je sve spreman. 

ne znam šta ste se uzentali, pa uvijek je bilo ovih grupa i ovih latentno pederskih udruženja poput ovih "Noćnih vukova", ovo sad im je vrhunac, vrhunac motivacionog momenta im je jebeni Prajd, većina njih ni ne može da formuliše i artikuliše šta hoće, još ih služba nije počela bušiti (što znači da su još uvijek označeni kao prilično bezopasni), biće dovoljno samo da im podmetne kukavičje jaje "ko je pravi vođa protesta" i pošalje im par onih svojih desničarskih političara da im se usere u sav trud.

 

Ovo je ista ekipa sa protesta Kosovo za patike i sličnih, uvijek je u Srbiji bilo par desetina hiljada idiota koji se primaju na ovakve priče, ovdje imaju podršku par sveštenika i jednog i po vladike pa su kao nešto utripovali bitnost, i eto bila ova litija, i šta je sledeće, oko čega sledećeg će se okupiti, kad više ni oni ne znaju. Sad su imali razlog, sad da im kažu "dođite opet za 14 dana" došlo bi ih 30%. 

Ne mogu da se nadivim tvojoj pronicljivosti: koliko sutra sabajle sto se boldovanog tice ocekujem najostriju osudu i to od strane samog patrijarha em samog desavanja, em svestenstva koje mu je prisustvovalo, em zloupotrebe crkvenih insignija :isuse: 

Sitnicu da ih je bilo vise nego na i jednom do sada odrzanom protestu protiv vucica da zanemarimo...

I obavezno DB, oni su opravdanje za sve u cemu je takozvana gradjanska Srbija omanula...

Ali ton nista se nije narocito desilo, sto ste uzentali, kada je covek jos koliko malopre pustio snimak krda koje se moli Svetom Savi i to u sred Beograda, godine 2022, 21. veka... :isuse: 

Jebote...

Link to comment
10 minutes ago, pt 2.0 said:

na pitanje gde je glava crkve u ovim litijama. kao da nema baš podrške s te strane.

Nema otvorene i nece je ni biti, SPC prostitutke cekaju smernice, a ako neko misli da svetom sinodu :puke: nije srce zaigralo na vecerasnje molitvene scene - ljuto se vara.

Sreca u nesreci je sto su samom vucicu zapusena usta: ne sme da podrzi, cekaju ga u EU na zicer, ne sme da osudi - na jos jaci zicer ga cekaju njegovi...

Sumnjam da mu je ikad od kako je uzjahao bilo zajebanije, teze.

Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

za to vreme u moskvi, pohvala za sinhronizaciju

 

 

sve potpuno spontano. primjetili na tviteru i brzinski se organizovali :wub:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

uvazeni porfirije i uvazeni vucic, dakako, kad predju granicu sa cg postaju jednorog,  mala princeza sirena ili neki slican medvedic dobrog srca 

 

301358544_10224058173819970_991150428330192221_n.thumb.jpg.256d8c4a1ab37b4174e241049f2ec409.jpg

 

Slikala i ja ovde juče isto ovo :D

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...