Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, nautilus said:

 

 

Zašto bi meni smetalo to što će homoseksualci šetati? Kako to pod milim Bogom mene ugrožava?  Sve i da šetaju gole guzice manji je to nemoral nego ih tući i ložiti ljude da ih tuku. Sva ti stavovi po kolima se ovo gleda crno belo mi ozbiljno idu na kurac, da prostite što psujem. Ili si levi liberal, jugonostalgičar, zeleni ljubitelj LGBTa ili fašista homofob. Potpuno isključen mozak. Samo prva reakcija, samo zatvorenost i predrasude.

 

 

Imaš odličan dokumentarac o ovome, ali u USA... Mislim da se zove "izvan mog babla"... Ide Pelosi sa HBOa po AMerici i priča sa desničarima, ali i sama priznaje da je ona ista takva... Zanimljivo...

Link to comment

Dajte mi moja prava, partnersku zajednicu, možda čak i pravo na usvajanje i boli me ona stvar da kritikujem režim i borim se za druge unižene. Po čemu se on razlikuje od Brnabićke ili Azdejkovića?

 

Gde oni nalaze ovakve kretene.

Link to comment
Just now, nautilus said:

Dajte mi moja prava, partnersku zajednicu, možda čak i pravo na usvajanje i boli me ona stvar da kritikujem režim i borim se za druge unižene. Po čemu se on razlikuje od Brnabićke ili Azdejkovića?

 

Gde oni nalaze ovakve kretene.

Problem je sadašnja kultura... To je ono što @Weenie Pooh piše poslednjih par godina po forumu... Iscepkani po raznim pitanjima, ljudi se posvećuju samo ciljevima svoje male grupe, nema solidarnosti...

  • +1 5
Link to comment

ko je vlada todorovic?

 

sekandza i dalje razbija :D

 

Spoiler

Screenshot_20220917-205133_Instagram.thumb.jpg.399105cd5ca9a447ea045f559dc0cc0c.jpg

 

- Nikada ništa negativno neće napisati neko ko je zaista pravi vernik, ko zaista služi Hristu. Pišu i lupetaju oni koji se udaraju u prsa i glume vernike. A da ih pitaš da ti izgovore bilo koju drugu molitvu osim "Oče Naš" pojma nemaju. I nije stvar uopste koliko ko zna... Ali, nemoj sa mnom da se raspravljaš, glumataš, i hejtuješ nešto u šta nisi upućen i nemaš pojma o životu, budalo! Toliko poruka mržnje nisam skoro videla zbog podrške za LGBT - navela je Seka tad na svom Tviter profilu.

- Uglavnom počinju: "Do juče si se molila za potomstvo". Tačno, majmune, i Bogu se molim za svaki dan i za sve što mi je podario! Ali moj odnos sa Bogom i kako doživljavam veru apsolutno nema veze sa tvojim plitkim mozgom punim mržnje! - dodala je Aleksićeva tom prilikom.

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, InvisibleLight said:

pokusavam iscitati bilo sta sto daje odgovor zasto 95% ljudi ne odobrava prajd i mrzi pedere al da nije "95% ljudi su idiotI" :D

al rekoh da je moj stav lupaj zakone pa nek se puše i navikavaju

 

Neko stručan će to daleko bolje objasniti, ali rekao bih zato što je sex u Srba i dalje ogroman taboo. I da ostavimo gej populaciju po strani, čak i klasični strejt su u velikom broju slučajevi zaprdeni što kažu u Sremu. Žena/devojka pre braka idealno da nije imala više od 1-2 bivša, ako je slučajno dvocifren broj to je sveopšte gnušanje itd, mnogi roditelji pretpostavljam izbegavaju bilo kakvu priču na teme koje imaju veze sa seksualnošću, posledično ogroman broj maloletničkih trudnoća, itd itd. Nije ni čudo onda što je za takve gej apokalipsa.

  • +1 3
Link to comment

u mom okruženju većinski stav je to "nemam ništa protiv homoseksualaca, ali smeta mi prajd".

kad pitam što dobijem odgovor da se tu nemoralno ponašanje praktikuje. ja iskreno nemam pojma, potpuno mi je van sfere interesovanja pa ni ne gledam fotke ni snimke sem kad je ovako neko sranje kao danas. moj odgovor je tad da prošetaju malo gradom uveče, odu do diskoteke ili splava pa da vide šta je nemoral i kako sevaju gole guzice. tu obično uđemo u neku polemiku kako je i to odvratno, ali ovo je nekako drugačije.

 

ono što je novo ove godine, što primećujem kod više od par ljudi a koji su inače skroz generalno ok sa stavovima, je pozivanje na globalni problem (identity politics i ta sranja) i kako je to stiglo kod nas kroz udžbenik iz Biologije za osmi razred. ne znam detalje šta je tamo, al ovi koji su videli su zgroženi™ što se nešto što nije naučno utemeljeno predaje dece. mislim, nemam neki argument protiv ovog. verovatno nije prvi (ni poslednji) put da nam je u knjigama nešto kontraverzno (prvi pik bi mi bila Istorija) ali do sada nisam čuo da se na te teme neko ozbiljnije buni. ima ovde pozivanje i na to da je udžbenik izdao Klett, koji je jelte predstavnik zapadnih anti-vrednosti, al to mi spominju samo neki.

Edited by Svarog
Link to comment
7 minutes ago, Svarog said:

 mislim, nemam neki argument protiv ovog. verovatno nije prvi (ni poslednji) put da nam je u knjigama nešto kontraverzno (prvi pik bi mi bila Istorija) ali do sada nisam čuo da se na te teme neko ozbiljnije buni. ima ovde pozivanje i na to da je udžbenik izdao Klett, koji je jelte predstavnik zapadnih anti-vrednosti, al to mi spominju samo neki.

 

Više je udžbenika, ne umem sad da nabrojim. Cela stvar se svodi da su razdvojili rod i pol, i na to su nadograđene dve rečenice koje su osnovi govore da se rod i pol ne moraju poklapati.

Uverena sam da je to naša stvarnost, a hajku na to vidim kao i hajku na obrazovni program incest-trauma centra koji nikad nije dozvoljen, zbog pritiska javnosti, a koji govori deci kako da se zaštite od seksualnog nasilja.

 

1 minute ago, Lancia said:

 Prosto je manje uvrdljivo po sopstvenu psihu, nego da priznas da te jebe jedna te ista saka ljudi na najprizemniji i najprimitivniji moguci nacin.

 

 

Pa da. Na kraju je i prihvatljivije da se suprotstavljaš nekome ko ima manje moći, jer je prosto bezbednije.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

 

 

Evo vi znate, da li je Prajda bilo ili nije, ako jeste kud se dede Vucicevo busanje u grudi da ga nece biti i da mogu da ga zovu svi (osim Hilla)?¿

 

To je bio Šredingerov prajd, u zavisnosti od posmatrača se desio i nije se desio...

 

A to za Hila sam pitao i ja popodne, gde se dede država? Kako se to neko iz Brisela preko telefona posrao po sudu, policiji i vladi ove države? Ko upravlja ovde uopšte?

 

Meni se ovakav prajd ne dopada, ovo ništa nije dobro, ni na kratke, ni na duge staze...

 

Inace, pustio Kesić govor Ane, na nekom LGBT skupu gde poluusmena urla da 'niko vam ne moze zabraniti da setate' .  Jbt, oni su svi šizofreni, ne samo AV...

  • +1 4
Link to comment

to sa 'dalje od nase dece i udzbenika' je rusija ozakonila 2013

The Russian federal law “for the Purpose of Protecting Children from Information Advocating for a Denial of Traditional Family Values”, also known as the gay propaganda law, was approved by the State Duma on June 11th, 2013. 

 

 

Link to comment

upadljivo nepojavljivanje miše vacića i paje levijatana, a i ovi što su se sukobili sa policijom rekao bih da su bili iz grupacije slobodnih strelaca

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Kako se to neko iz Brisela preko telefona posrao po sudu, policiji i vladi ove države? Ko upravlja ovde uopšte?

 

Šta je tu novo? Decenijama se naši bednici ne pitaju ništa, bilo da preduzimaju dobre ili loše stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...