Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

22 minutes ago, InvisibleLight said:

Ama ovo je bilo u 17.05h, najebala samo policija.

Uostalom, ima ko Brnabinu prijateljicu Biksi da čuva:

EDIT.

Da - Struja i Biksi su stajali na prajdu sa Brnabinom Milicom. Otuda ona jadara prilikom komentarisanja na N1 kaže kratko da vlast je odgovorna, ali odmah zatim dodaje “ali i cela opozicija koji su to to to i to” . Rekla bih da je treba govnima mazati uvek i zauvek, ali ona to radi sama u dovoljnoj količini. Izmet ljudski.

Edited by pt 2.0
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, InvisibleLight said:

i da živim sto života ( a ne samo ovo zrno) neću razumeti zašto neko ima poriv da drugima ospori prava koja sam ima

 

Sve je to do "vaspitanja" (u sirem smislu). Mozda je prava rec "dresiranje".

Dresiraju nas (sve ljude na svetu) da su nam neki drugi ljudi neprijatelji. Skola, mediji, (i najmocnije od svega, umetnost) pravi se narativ da ako oni pobede ili ako dodju u situaciju da eventualno mogu da pobede mi gubimo sve. 

I skoro svi se primamo, neko na ovo, neko na ono.

Edited by Meazza
  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

E zato što im malo nazovi pametniji sipaju, kao one tepihe koje sam danas čitala i trolovala, "koja su to njima prava ugrožena", pa počnu sa zamenama teza, deca se leče sms-ovima...

 

 

to mi poseban nivo debiliteta

 

a te kad kažu "protivnici prajda koji ne podržavaju te vrednosti"

koje to vrednosti jbt??

 

treba puno živaca za priču s takvima, ja ih više nemam

  • +1 1
Link to comment

„Kao što smo ranije saopštili, Ministarstvo unutrašnjih poslova nije dozvolilo šetnju učesnika Evroprajda 2022 Bulevarom kralja Aleksandra, već su pripadnici MUP-a sproveli učesnike ove manifestacije od Ustavnog suda kroz Tašmajdanski park do mesta održavanja koncerta. Svi učesnici ove manifestacije bezbedno su sprovedeni na koncert“, izjavio je Vulin.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Skupljanje kod Poste, pored Crkve Sv. Marka ka parku Tasmajdan do stadiona gde je zurka ili sta vec...ako je to setnja, onda je bilo setnje...  ni 100m

Edited by Milosh76
Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

 

to mi poseban nivo debiliteta

 

a te kad kažu "protivnici prajda koji ne podržavaju te vrednosti"

koje to vrednosti jbt??

 

treba puno živaca za priču s takvima, ja ih više nemam

 

Nemam ni ja, nego pošto su mi poznati ljudi, pa me prozivali, upadala samo da ih trolujem :D

Nego kukaju mesec dana eto kako gejevi će da izazovu nemire, a imaju sva prava. Inače nemam živaca, danas sam im poklonila 5 minuta, Inače sve ljuta opozicija :unsure:

Od te tri rečenice prva mi je bila: "kako to pričate, zvučite kao ovi što glasaju za Vučića" :lolol:

 

 

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, InvisibleLight said:

i da živim sto života ( a ne samo ovo zrno) neću razumeti zašto neko ima poriv da drugima ospori prava koja sam ima

Strah da otkriju sami sebe :fantom: Mislim 99% te skupine liči na prajd.Nema devojaka medju njima,skidaju se goli do pojasa,grle se znojavim telima.

Link to comment
7 minutes ago, Bambula said:

Strah da otkriju sami sebe :fantom: Mislim 99% te skupine liči na prajd.Nema devojaka medju njima,skidaju se goli do pojasa,grle se znojavim telima.

 

Brt, stoje tri mačo dizelasa u krugu, prilazi četvrti i ljubi svakog od ove trojice jednom u obraz. Onda mi objasnili da se tako klinci danas pozdravljaju uz rukovanje. Dakle ne dva puta ili tri puta već prava, sočna coka u obraz. Magijska šizofrenija. 

Link to comment
36 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Ja jesam u bablu, mislim vrlo i je selekcioniran uzorak, a zadesilo se nekako da mi i neki desničari podržavaju lgbt, što nije uobičajeno.

 

 

U mom srpskom okruzenju (u srbiji) isto neki desnicari su za lgbt. 

Rekla bih da su 60% za lgbt, onih protiv je manje, ali su bas glasni.  

I mi bas dosta imamo biseksualnih u poslednjih 10godina. Gomila ozenjenih se moze naci na gej chatovima. 

 

I dok kod vas se i dalje elementare stvari u vezi njih nisu ostvarile, kod mene se uveliko zahuhtava rat gej i lezbejske protiv transrodnih (nenormalno medijski nasilne propagande pogotovu u vezi dece da menjaju pol u ranom dobu..bukvalno je trend da klinci sa 10-12 godina menjaju pol a sada neki stejtovi hoce da roditelji nemaju pravo da se mesaju). 

Jednog dana gej populacija ima zajedno sa tim litijasima da paradira protiv transrodnih. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...