Jump to content
IGNORED

Belgrade Calling


Аврам Гојић

Recommended Posts

Bio ja, FNM su najveci carevi ikada, Paton je genijalan, zvuce fenomenalno i set lista je bila odlicna. Ajde Jano na bisu :Hail: Veliki propust je bio sa onim tehnicarima i gremlnima sto namestaju binu, Paton ima svoj mikrofon i na bini stoje jos 3 za pratece vokale, ali onaj steker koji ih napaja ili sta li ne moze da izdrzi sva 4 i na kraju je svirka krenula bez pratecih. U toku trece-cetvrte pesme on gestikulira toncima da mu srede bar jedan prateci mikrofon, u to ulece klinac u sred pesme, ubacuje u steker novi mic, i u tom trenutku Patonov glas prestaje da se cuje...na sta ovaj popizdi i osajdari samarcinu toncu u glavu :lol: bend se tu dobro snasao jer su krenuli da vrte rifove i da jammuju nesto, a Paton je jurio ovoga po bini da ga bije :D pisanje.Vrhunac je ipak kada je pred pesmu rekao "This is the specail dedication to the new Serbian president" ... na sta krece pesma Digging the Grave, za Tomu-grobara jelte. :Hail:

Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    26

  • assück

    10

  • dig_chohano

    7

  • Lancia

    7

Vrhunac je ipak kada je pred pesmu rekao "This is the specail dedication to the new Serbian president" ... na sta krece pesma Digging the Grave, za Tomu-grobara jelte. :Hail:
ovo ozbiljno, :D
Link to comment
Sad vidim da je biosinoc prenos na radiju b92. Jel moze to negde da se nadje u arhivi ili je snimao neko?
Trebalo bi da je STB snimao, nije provereno...
Link to comment
Vrhunac je ipak kada je pred pesmu rekao "This is the specail dedication to the new Serbian president" ... na sta krece pesma Digging the Grave, za Tomu-grobara jelte. :Hail:
Da ovo je bilo vrhunski :Hail: Kad je to izgovorio nije mi palo na pamet uopste da povezem sa Digging the grave, ali sad se i dalje smejem :lol: Meni je ozvucenje bilo odlicno, jedino sto su pauze izmedju bendove predugacke, i sve je dosta kasnilo. FNM bio najavljen u 23.20 a mislim da su poceli oko 00.45.Ne mogu da procenim koliko je ljudi bilo, ali nije bilo bas krcato, sto je i razumljivo s obzirom na cenu karte od 4K.Set lista, sto se mene tice, skoro pa njihov "the best of".
Link to comment
Trebalo bi da je STB snimao, nije provereno...
Snimao provereno, ja stajao tacno ispred kamere...Btw, meni je The Darkness highlight festivala...
Link to comment

Znaci za sad da pratim raspored StB-a. Bio bi mi dovoljan audio snimak PiL ali se nadam da nece biti kao Partibrejkersi zimus tehnicki gori nego bootleg sa vokmena First Austria i Maxwel kasete.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...