Jump to content
IGNORED

Belgrade Calling


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ugly kid Joe :lol: Poslednji put sam za njih cuo neke 93.-94. npr. u legendarnom Hitu nedelje na dvestadvojci, a nesto me mrzi da bunarim po netu i proveravam sta su radili u prethodnih 17 godina. Ne znam zasto imam utisak da oni u stvari nisu ni postojali svo ovo vreme, i da ce postava koja ce se pojaviti na uscu biti nekakav UKJ tribute

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    26

  • assück

    10

  • dig_chohano

    7

  • Lancia

    7

Cuo sam tu jednu pesmu koja se vrti svaki dan i riba mi deluje kao Katy Perry u pokusaju. Jeste da sam dosta odsecen od realnosti, ali koga to u Beogradu moz' da zanima?
E pa to je ono o cemu ja rantujem. Kada su matori muzicari, onda "vidi raspale penzose, dosli u BG da umru". Kada su mladi i aktuelni (pesme im se vrte svaki dan, ko sto si lepo reko), onda "koga to u Beogradu zanima".
Link to comment
E pa to je ono o cemu ja rantujem. Kada su matori muzicari, onda "vidi raspale penzose, dosli u BG da umru". Kada su mladi i aktuelni (pesme im se vrte svaki dan, ko sto si lepo reko), onda "koga to u Beogradu zanima".
pa, klince koji nisu raspali penzosi... Edited by scab
Link to comment
Sziget it is! The Vaccines, Glasvegas, The Stone Roses, The Subways, The Pogues...
Sva sreća pa ovo nisu penzosi...
Darkness su imali dobar (debi?) album i ovu All time Top 100 stvar
Nadam se da se zezaš. Jer Darkness su jedan od najsmešnijih bendova ikada. Ljudi koji su se proslavili glam rokom 30 godina pošto je isti izmišljen, da ne razmatramo koliki su treš i pesma i spot.A sećam se da je Toni Bler rekao da ih voli! :D
Link to comment

eh, siti smo se ismejali kada se darkness pojavio tog ljeta gospodnjeg 2003. već na jesen šala se malo istrošila, a danas im ubacim 10 dinara u šešir svaki put kada ih vidim...

Link to comment
E pa to je ono o cemu ja rantujem. Kada su matori muzicari, onda "vidi raspale penzose, dosli u BG da umru". Kada su mladi i aktuelni (pesme im se vrte svaki dan, ko sto si lepo reko), onda "koga to u Beogradu zanima".
Ne smeta mi sto se vrti svaki dan, nego objektivno ne vidim tu neki kvalitet i atraktivnost. Ocigledno da je aktuelna pevacica, ali daj da vidim tog koji je otisao na net da skine njen album i sad ga slusa sve u 16!edit: opet kazem, ponavljam™, vrlo je moguce da sam toliko odsecen od realnosti da ustvari nisam svestan da je vrlo popularna kod nase mladezi! Edited by Daddy Cool
Link to comment
Nadam se da se zezaš. Jer Darkness su jedan od najsmešnijih bendova ikada. Ljudi koji su se proslavili glam rokom 30 godina pošto je isti izmišljen, da ne razmatramo koliki su treš i pesma i spot.A sećam se da je Toni Bler rekao da ih voli! :D
Meni je pesma hitina, a album sam slusao u ono vreme i bio mi je OK. Posle toga ne znam sta su i da li su ista radili. Nisam ulazio u to kakva im je agenda :)
Link to comment
:lol: i imaju cela tri albuma i vec su u grupi malo manjih fosila :Hail:
jbg, instant vreme, instant muzika. 2002. osnovani, 2003 na vrhuncu, poslednjih par godina ih nema nigde.
Link to comment

On je neki antiglobalista i dolazio je vise outa u Srbiju po tom osnovu. Znam da je bio na koncertu Motorhead na Tasu. POsle je rekao da nije nikad cuo nesto tako glasno :).

Link to comment

sere kurac. ja sam na Motorhead na Tasu otisao obuzet strahopostovanjem koje se pokazalo nepotrebno - ocekivao sam nebesku buku, a mogao si opusteno da pricas sa ljudima oko sebe koliko je tiho zapravo bilo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...