Jump to content
IGNORED

Belgrade Calling


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    26

  • assück

    10

  • dig_chohano

    7

  • Lancia

    7

sere kurac. ja sam na Motorhead na Tasu otisao obuzet strahopostovanjem koje se pokazalo nepotrebno - ocekivao sam nebesku buku, a mogao si opusteno da pricas sa ljudima oko sebe koliko je tiho zapravo bilo
ja bio i popizdijo sto zbog kasnjenja od 3 ure sto zbog slaninara, popularne rike nerasta kao predgrupe :(
Joj ne znam. Ja sam bio na sedenju skroz suprotno od bine i meni je to bio stvarno najglasniji koncert koji sam cuo. Majstor je iskusno odvrtao po malo svakih par pesama. Kad je na kraju Lemi ostavio gitaru na zvucnik da mikrofonira bilo je skroz zajebano.Sto se tice te tri ure, tad je trebala da svira Alogija tako da je cekanje u stvari bilo super.
Link to comment
Sto se tice te tri ure, tad je trebala da svira Alogija tako da je cekanje u stvari bilo super.
krv ti jebem, sad mi je lakse!a ja cuo da je ceko da mu daju kintu, posto je organizator nesto poceo da majmunise. a lemi iskusno nastupio sa calenzi bite, te smo svi cekali da fizicki oseti suske.
Link to comment
krv ti jebem, sad mi je lakse!a ja cuo da je ceko da mu daju kintu, posto je organizator nesto poceo da majmunise. a lemi iskusno nastupio sa calenzi bite, te smo svi cekali da fizicki oseti suske.
tako je i bilo, zbog tog certa je organizator zapao u mega finansijsku bulu i zapalio iz zemlje na neko vreme. a kako i ne bi, kada je delio karte sakom i kapom, cuo sam podatak da je podelio oko soma karata. samo je meni dao dve, posto sam ga lagao da je ortaku rodjendan pa kao da ga vodim na cert :lol: Edited by assück
Link to comment
tako je i bilo, zbog tog certa je organizator zapao u mega finansijsku bulu i zapalio iz zemlje na neko vreme. a kako i ne bi, kada je delio karte sakom i kapom, cuo sam podatak da je podelio oko soma karata. samo je meni dao dve, posto sam ga lagao da je ortaku rodjendan pa kao da ga vodim na cert :lol:
S obzirom da je bio NGO organizator onda je malo podeljeno.Sto se tice glasnoce, tako su pricali za ac/dc da je neizdrzljivo glasno ali nije bilo toliko glasno iako je bilo odvrnuto do kraja da su zvucnici brektali od opterecenja.I da, Lemi je otisao pa se vratio.Za zainteresobane, ima na torentima dvd sa snimkom celog koncerta. Ja sam skinuo prosle godine ali ne znam gde pa ako vam treba trazite.
Link to comment
  • 2 months later...

izvinjavam se sto ozivljavam ovaj topik... :P ako neko moze da mi pomogne, bilo bi lepo...jel neka znacajna razlika izmedju tog P1 i P2 sektora (cene ulaznica od 2990 i 3990)?

Edited by batticuore
Link to comment

au stvarno kao neka konkurencija exitu, mislim lepo bi dosao exitu jedan od ovih izvodjaca, meni prvo vece najinteresantnije, rado bi ga poseti, ali 3490 rsd :o stvarno previse, kad se tome dodaju moje potrebe za alkoholom tokom koncerta ok 50 jura jedno vece, sto je mnogo mnogo je ...

Link to comment
izvinjavam se sto ozivljavam ovaj topik... :P ako neko moze da mi pomogne, bilo bi lepo...jel neka znacajna razlika izmedju tog P1 i P2 sektora (cene ulaznica od 2990 i 3990)?
I mene ovo interesuje, ako neko zna gde može da se vidi mapa sedenja/stajanja/ležanja, neka baci link ovde. Nisam uspeo nigde da nađem, a treba da vodim klinju na Ozzyja i cenim da će mu višesatno stajanje dokurčiti.A on zapeo, hoće u fan-pit :isuse:
Link to comment

evo vam radna mapa festivala, skontacete da se P2 nalazi iza glavnog sanka, a P1 ispred. nije bas mala razlika. ideja je idiotska posto ce imati rupu izmedju P2 i fan pita, kontam da ce ljudi kupovati uglavnom p2.guaranabelgradecallingm.jpg

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...