Jump to content
IGNORED

Belgrade Calling


Аврам Гојић

Recommended Posts

Znaci za sad da pratim raspored StB-a. Bio bi mi dovoljan audio snimak PiL ali se nadam da nece biti kao Partibrejkersi zimus tehnicki gori nego bootleg sa vokmena First Austria i Maxwel kasete.

Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    26

  • assück

    10

  • dig_chohano

    7

  • Lancia

    7

Snimao provereno, ja stajao tacno ispred kamere...Btw, meni je The Darkness highlight festivala...
+1Cult mi je takođe bio super, a bogami su me i Sistersi prijatno iznendili. Iznerviralo je što je organizacija zajebale moje favorite Paradise Lost i stavila ih u jebenih 6:15 da gore na popodnevnom suncu, a onda su nešto sjebali i sa ozvučenjem, pa im je svirka skraćena za petnaest minuta, a sve zato da bi Ozijev posinak Zakk Wylde mogao da se se izdrkava na gitari. Koji nepotizam. Inače, nemam ništa protiv BLS, i čak mi je i blizak taj southern fazon, ali sam se sada samo uverio da su oni potpuno generic bend, sa potpuno generic forama... Edited by Syme
Link to comment
Iz dvanaeste ruke čujem da je SARS nešto batalio svirku skroz neočekivano, otišli s bine. Je li to tačno?
nije batalio nego ih je rodjeni menadzer oterao posle tri pesme. Avalon je iznajmio audio opremu inferiornog kvaliteta, pa su imali ogromnu frku sa kablovima pre pocetka prvog dana, a i izmedju UKJ i SARS-a, pa su morali negde da usparaju da bi prestali da probijaju satnicu. tako su SARS-ovci ostali bez svirke, a njihov menadzer zamalo da dobije batine od obezbedjenja posto je vikao "Prestani sviranje" i histericno jurio ka bini, sto su terminatori protumacili kao potencijalnu opasnost i reagovali u skladu sa time.
Link to comment

Btw i Ozzy i prijatelji su skratili set za 35 min, gledao sam njiove tonce i svetlarnike kako gledaju na satove, jedni u druge i sležu ramenima u fazonu "wtf"? Baš sam pomislio za koju kintu Slash ide na turneju na kojoj svira tri pesme za veče...

Link to comment
nije batalio nego ih je rodjeni menadzer oterao posle tri pesme. Avalon je iznajmio audio opremu inferiornog kvaliteta, pa su imali ogromnu frku sa kablovima pre pocetka prvog dana, a i izmedju UKJ i SARS-a, pa su morali negde da usparaju da bi prestali da probijaju satnicu. tako su SARS-ovci ostali bez svirke, a njihov menadzer zamalo da dobije batine od obezbedjenja posto je vikao "Prestani sviranje" i histericno jurio ka bini, sto su terminatori protumacili kao potencijalnu opasnost i reagovali u skladu sa time.
:isuse: :D Menađer poterao svoj bend kao marvu sa scene kako se ne bi narušio tajmlajn festivala, a obezbeđenje to dočekalo kao incident. :Hail: Edited by pacey defender
Link to comment
Btw i Ozzy i prijatelji su skratili set za 35 min, gledao sam njiove tonce i svetlarnike kako gledaju na satove, jedni u druge i sležu ramenima u fazonu "wtf"? Baš sam pomislio za koju kintu Slash ide na turneju na kojoj svira tri pesme za veče...
e jeste, dva sata su skratili set. skratili su set za dve pesme (12 umesto 14), jedna od njih je Mama I'm Coming Home :isuse: uz ovu pesmu me je u vojsku pratilo.
Link to comment
:isuse: :D Menađer poterao svoj bend kao marvu sa scene kako se ne bi narušio tajmlajn festivala, a obezbeđenje to dočekalo kao incident. :Hail:
oces jos da te zabavim? umalo da sekjuriti umlati Ozija, niko im nije rekao da ce ovaj polivati penom, to su doziveli kao licnu uvredu, a ovaj kad je video kako besne poceo je da ih poliva jos vise. dvojica su jedva sprecena da se popnu na binu da ga izlome :lol:
Link to comment
Seoski vašar. I konje ubijaju, zar ne?
:lol: ma dobro, sve to ide u rok sluzbe, aj da kazemo da ne bi bilo vecih problema da nije bilo tih prokletih kablova. jednostavno, peh i odabir lose firme za opremu.a ne bi ovi stvarno tukli Ozija (posto bi ih onda salomili Ozijevi i Slesovi roudiji, ne daj Boze nikome da te dovati roudi metal benda), nego je to fora da se zaletis i cekas da te kolega zadrzi, tako obojica ispadate face.oftopic, meni je bio, kad sam bio klinac, san da budem roudi kome na kraju ponude da svira u bendu...jel znate da je Lemi iz Motorheda bio Hendriksov roudi? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
e jeste, dva sata su skratili set.
:lol: Gle, nisam Oyyzijev fan tol'ko da bi pratio setliste sa turneje, al' njegov crew na pultu je iskomentariso "35 minutes" uz već pomenuto sleganje ramenima... Štos' mene tiče, djed je mogao i da se ne pojavi, ja sam to veče išao na The Cult i da vidim Slasha... :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...