Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, Valkyrie said:

Ne bi pojeli poligon i blamirali se samo na gađanju da su namerno. Pre sumnjam da je produkcija intervenisala između ostalog i kao poruka Jakobu, može se i bez tebe pobeđivat' igumane.

A i plavi bi se povešali o palme da su pukli opet.

 

@dùda

Ovo za Ognjena na nivou Stefana ću na Bisere da ti okačim

Ognjen bi pojeo

Edited by Milošica
Link to comment

Ja se sa tobom slažem oko Stefana, ali ono gađanje juče je bilo ispod i Tijaninog nivoa, iako Stefan jeste sivonja kada je gađanje u pitanju. Ono juče nije bilo teško i bilo je baš laganica za sivonje. Teško je poverovati da mu je baš toliko bio loš dan.

Po meni, ta taktika da se namerno izgubi nije dobra. Jbg, velika šansa je da se Ognjen vrati. Ako odnosi sada nisu dobri, tek tada neće biti. .

Drugo bi bilo da su se oni potrudili pa ipak izgubili pa iako bi opet izglasali Ognjena.

Ovako će biti baš baš trula atmosfera u plemenu.

 

@Halvard

Edited by dùda
Link to comment

Pa da, ali oni imaju opciju da se izmire sa Ognjenom ili da ga odstrane, očigledno su se odlučili za ovu drugu pošto im prva ne garantuje ama baš ništa oko njegovog budućeg ponašanja

Link to comment

Sa Nova HR:

Quote

Mitar će se jako založiti za to da ekipa crvenih izglasa Ognjena, a osjeća se i uvrijeđeno s tim što se Ognjen ne osjeća loše zbog svoje poljuljane pozicije u timu. „Živcira me njegova nonšalantnost i smijeh i pjevušenje, a netko će biti izglasan. To nije solidarno, bez obzira na to što će izglasan biti on. Dečko zna da mu dolazi izglasavanje i ne može biti raspoložen“, reći će Mitar.

No, Mitra, kao i ostale očekuje jedan veliki prevrat na plemenskom vijeću, a koji će to biti, ne propustite doznati u novoj epizodi Survivora.

 

Ognjen ima tajni imunitet? Ne znam šta bi moglo biti.

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Za ostale OK, ali Stefan mi i dalje ne izgleda kao tip koji bi namerno gubio, plus što deluje da je jedan od retkih koji i dalje ima kakvu-takvu komunikaciju sa Ognjenom. Možda mu samo nije bio dan.

 

To nije mu bio dan može da se vidi i kad je prebacivao celu tablu pre neki dan. Ili zapne ko sivonja pa ukuca ekser loptom, umesto da pogodi šta treba. Kraće rečeno, imam utisak da kroz taj erratic shooting izbacuje nervozu iz sebe, a definitivno ga štošta nervira u plemenu.

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Svi se plašite Ognjena, ali previše je on ekspresivan za taj tip ličnosti.

 

Stefan je onaj što ćuti, ćuti, pa bam :fantom:

Link to comment

Da upotpunimo ovo veličanstveno dosadno veče, nakon najsmor epizode Survivora, usledio je najsmor S+.

 

Ako Danijela već nema dovoljno gostiju da popuni 4 termina nedeljno (a nema, WTF je ovo večeras), mogla bi epizoda da bude samo od neemitovanog materijala.

Link to comment

Katarinina reakcija kad je Ognjen počeo da priča da su oni njegova porodica, bukvalno se usrala :D

Dečko je ili vrhunski trol ili stvarno ima ozbiljnih psihičkih problema.

 

A Jakobova mama se garant rasplakala kad se vratio jer je bila u fazonu "To, sad mogu tri meseca da pušim i jedem koliko hoću i da me niko ne smara" :fantom:

Link to comment

Novosti izbosne.

 

Ove godine skrembluju novu s, može da se gleda samo na nova bih i to cro verzija 

Što je bzvz jer ovde ide kasnije, pa večeras recimo sa twitera već znam da su crveni izgubili.

Mario je manje iritantan od Bojana ali brzo nekako postane dosadan.

 

A ovde vidim da ste se raspisali :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...