Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Rekli su plavi da je Jakob tražio da svi glasaju za njega da bi mogao da izađe, ali su oni to demonstrativno odbili. Sad je on svakako otišao, a oni svejedno moraju da glasaju između sebe, tako da su se prilično ispalili. Možda ga nisu shvatili ozbiljno.

 

Jao da, "Danjav" :isuse: Vraća uspomene na "Nađju".

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Rekli su plavi da je Jakob tražio da svi glasaju za njega da bi mogao da izađe, ali su oni to demonstrativno odbili. Sad je on svakako otišao, a oni svejedno moraju da glasaju između sebe, tako da su se prilično ispalili. Možda ga nisu shvatili ozbiljno.

 

Jao da, "Danjav" :isuse: Vraća uspomene na "Nađju".

to mi je promaklo, mnogo mi je bilo neprijatno kad je ustao sa 'izvinite, moram tetki da odnesem lek' pričom, pola nisam dobro čula, a vala ni razumela.

  • +1 1
Link to comment

Nisu hteli da ih zamrzi publika što izbacuju najjaču kariku. Po meni, gore je kad tražiš da te glasaju i glumataš neki duel i kao borbu a zapravo se predaš i ideš kući nego da otvoreno odustaneš. Jedino mislim da je Jakob trebalo da kaže iskreno zašto odustaje a ne da lupeta o majci i bratu kao da ih samo on ima od svih učesnika. Mislim da je produkcija ispizdela na njega i zato ga je onako Perić i tretirao. "Zbogom Jakobe" i okrete mu dupe, ni pozdravio se nije.

 

Imam utisak da on ne bi izašao da je pleme bilo malo poslušnije i glasalo po njegovim instrukcijama i ostavilo Aleksa na miru.

 

@Halvard licemerna jer spočitava crvenom plemenu kako glasa najslabiju kariku i da to nije fer a ona i njena klika nedeljama izglasavali najboljeg među njima.

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

 

Imam utisak da on ne bi izašao da je pleme bilo malo poslušnije i glasalo po njegovim instrukcijama i ostavilo Aleksa na miru.

 

zar to nije sumanuto??!

prvo sam mislila da je to bila impulsivna odluka i da je prenoćio ne bi izašao ali neko je prokomentarisao da je rasprava trajala danima.

Definitivno su mu se smučili saplemenici pa je rešio da zglajzne, to mi je sad glavni zaključak.

Nego me je čovek šokirao, pripremila sam se da kući otperja sinja kukavica Martina sa svih svojih 25 kila i lažnim brkovima, al oćeš.

totalno mi pokvario ugođaj:furiousPC:

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Valkyrie said:

Mislim da je produkcija ispizdela na njega i zato ga je onako Perić i tretirao. "Zbogom Jakobe" i okrete mu dupe, ni pozdravio se nije.

 

Jako. Rićpe mi se popravio za koplje s tom izjavom. Bila je dobra i Andrijina kad je onom Peđi rekao Survivor nije za one koji odustaju i zgasno mu baklju.

Link to comment
28 minutes ago, Medusa_trip said:

Jača sam karika od tebe, Danjave 

 

GK1jToPWEAAUhUP.thumb.jpg.209635c89f3e9262faafcd0e92dc526c.jpg

 

:lolol:

 

Danjau, kao Dunav na debilskom.

 

@Sara

Jakob je simpatičan bio u svojoj pozitivnosti toliko da je čak i zaljubljivanje na prvi pogled u prosečnu zgodnjikavu klinku delovalo legit. Ipak, u pitanju je očigledno nestabilan lik sklon ekstremnim postupcima. Sveukupan utisak o njemu mi je i dalje okej, otišao je bez da je ikoga sjebao, uvredio, napravio neki prekršaj pravila itd. 

Meanwhile, Ognjen se žali da je ponašanje crvenih prema njemu "bezobrazno i drsko" :lolol:&:ph34r:

Ja bih spavala sa jednim okom otvorenim.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

 

Meanwhile, Ognjen se žali da je ponašanje crvenih prema njemu "bezobrazno i drsko" :lolol:&:ph34r:

Ja bih spavala sa jednim okom otvorenim.

+ milion na ovo

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Sara said:

+ milion na ovo

Ja koliko znam, on spava odvojeno, među papratima.

  • Haha 1
Link to comment

Ognjeni dimić, to ono kad ti uvale poslenji dim a povučeš i malo od flopa. Tzv. vitaminski deotm:rock:

 

Personifikacija Impa, koji qratz Dinkledž.

Edited by Medusa_trip
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ja koliko znam, on spava odvojeno, među papratima.

to je ok, nego ovi drugi da uvedu stražu

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, Valkyrie said:

 

Meanwhile, Ognjen se žali da je ponašanje crvenih prema njemu "bezobrazno i drsko" :lolol:&:ph34r:

 

Ovo mi je apsolutni hit, da lik ima smelosti da kaže da je neko prema njemu bezobrazan, ma kakav kontekst bio. :D

Možda je to i neki hint da su crveni izgubili drugu igru i da je on izglasan.

 

Kod Jakoba mi je najjači onaj munjeviti prelaz sa "Ajmoooo sad, pun gas, idemo gazit, idemo čupat, izbacivat najslabije karike" do "Nećete, a dobro, jepte se, odo ja doma".

Provukao je on negde šta je zapravo u pitanju, rekao je da dosadašnjim učešćem već ispunio sve želje koje je imao u takmičenju, ostalo mu je samo da pobedi. Onda je shvatio da će po svemu sudeći morati da ide Denisovim putem i nije mu se dalo.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

 

@Halvard licemerna jer spočitava crvenom plemenu kako glasa najslabiju kariku i da to nije fer a ona i njena klika nedeljama izglasavali najboljeg među njima.

 

Meni se čini da se nije toliko fokusirala na to da li je Varja najslabija karika i koliko je fer njeno izbacivanje, već da joj je poanta™ bila da crvenima nije toliko bila problem Varja sama po sebi, već to što su sami sebe ubedili da ne mogu nikako da pobede zbog nje.

To manje-više i ja mislim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...