Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

42 minutes ago, Halvard said:

Provukao je on negde šta je zapravo u pitanju, rekao je da dosadašnjim učešćem već ispunio sve želje koje je imao u takmičenju, ostalo mu je samo da pobedi. Onda je shvatio da će po svemu sudeći morati da ide Denisovim putem i nije mu se dalo.

 

Nisam pratio tu sezonu,o čemu se radi? Ako možeš ukratko, pls...

Link to comment

@Medusa_trip To je sezona od prošle godine, bila je odlična

Plavi su briljirali, Crveni se u odnosu na njih videli nisu.

Halvard se zaljubio u Tonku koja je i pobedila. Jest bila slatka.

Imali su opičenu Sanju koja je bila u totalnom survivot tripu, oblačila se u palme i cedila pirinač kroz kapu.

Denis i David (koji su lomili poligone) tu aljkavost nisu mogli da podnesu pa su se otcepili i napravili sopstveni kamp.

Zauzvrat pleme, koje im je zapravo zavidelo, pokušalo je da ih eliminiše i non stop ih glasalo za out.

 

to je ukratko, možda sam nešto i pobrkala.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
35 minutes ago, Halvard said:

Meni se čini da se nije toliko fokusirala na to da li je Varja najslabija karika i koliko je fer njeno izbacivanje, već da joj je poanta™ bila da crvenima nije toliko bila problem Varja sama po sebi, već to što su sami sebe ubedili da ne mogu nikako da pobede zbog nje.

To manje-više i ja mislim.

Ma i ona vergla Mateinu priču kako je VarjaBod samo jedan a gde su ostali iako je već dovoljno jasno svima da Varja (i Ivana) remeti celu rotaciju i izbacuje konkurentnije igračice. To možda ne bi bilo toliko upadljivo da se plavi nisu rešili svoje dve takmičarke i ostali sa manje žena.

Uopšte, cela ta priča sa šlepanjem nikakve igračice kako bi ona ojačala, smršala i postala zadovoljna sobom mi je sumanuta i potpuno suprotna konceptu Survivora kao šoua. Niko nije prstom mrdnuo da se Katia ne izbaci, valjda jer nije debela pa onda ne izaziva dovoljno voajerske radoznalosti i lažne empatije. Nisu plavi tad bili širokogrudi i rekli "aj neka je, imamo mi tu i Damu™ i Dokija™ mogli bi oni malo van.."

Kaća je dobro rekla - lako je tuđim k gloginje mlatiti, i to je tačno. Crveni ima da budu inkluzivni, nesrećni i gladni a mi ćemo jednu po jednu smetnju izbacivati i osvajati bodove bez blama preko te iste inkluzivne pojave.

 

Aj što to seru aktivni Plavi, ipak su interesna strana, ali da slušam to od pasivnih koji su imali i sami svoje agende - ne moram baš. Tj moram ako gledam S+ ali mi idu na onu stvar.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Sara said:

@Medusa_trip To je sezona od prošle godine, bila je odlična

Plavi su briljirali, Crveni se u odnosu na njih videli nisu.

Halvard se zaljubio u Tonku koja je i pobedila. Jest bila slatka.

Imali su opičenu Sanju koja je bila u totalnom survivot tripu, oblačila se u palme i cedila pirinač kroz kapu.

Denis i David (koji su lomili poligone) tu aljkavost nisu mogli da podnesu pa su se otcepili i napravili sopstveni kamp.

Zauzvrat pleme, koje im je zapravo zavidelo, pokušalo je da ih eliminiše i non stop ih glasalo za out.

 

to je ukratko, možda sam nešto i pobrkala.

 

Inicijalna svađa je bila kad su pokušavali da izbace Marinu u startu iako je u tom trenutku bila ubedljivo najjača ženska takmičarka.

Kad nju nisu uspeli, onda su se rešili kapetana Amera i tu je Marininoj grupici postalo jasno da će Fićo i 3 Suđaje da ih izbacuju redom jedno po jedno, bez obzira na to što su Denis i David apsolutni bread-winneri za pleme. 

Sanjin dolazak i njene nehigijenske navike nisu bitno uticali na do tad uveliko poremećene odnose u plavom plemenu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

@Sara @Medusa_trip To je otprilike to. Samo bih dodao da je Denis dosta težak karakter koji i kad voli i kad ne voli nekog ide do kraja, a uporan je i tvrdoglav kao mazga. Iz nekog razloga ga je Tonka od samog početka jako nervirala i to uopšte nije krio.

Sukob u plemenu je počeo dosta brzo, glavna figura je bila Marina (ona što se pre neki dan uključila u S+), glavna kuvarica plemena i dosta jaka igračica. Ona se nešto zamerila Tonki i Filipu (koji je bio igrač iz senke, nešto kao sad Mitar i Vesna), Denis je stao na njenu stranu i tu je krenuo raspad plemena. Onda je ušla pomenuta luda Sanja koja je isto nasrnula na Marinu da bi postala kuvarica, Marina se posle par nominacija smorila i ispala.

Stvorile su se dve struje, Tonkin klan protiv Denisovog i klali su se nemilosrdno bez prestanka. Posle Marininog izlaska Denis se zainatio da će ići do kraja, a pošto je bio svestan da mu je klan brojčano slabiji i da će sigurno biti izglasan, morao je da osvaja ogrlice ličnog imuniteta, što je i radio 17329 puta zaredom.

Inače je bio brutalno fizički dominantan, daleko nadmoćniji od svih, na poligonu je lagano obezbedio mesto sebi u finalu. Svi su ga već videli kao pobednika, pogotovo kad se ispostavilo da će mu protivnik biti Tonka, koja je na poligonu bila u najboljem slučaju negde na 5. mestu u plemenu, a do finala se provukla jer je igrala odličnu društvenu igru. Ali onda je Denis prvi put poklekao pod pritiskom, Tonka nastupila kao nikad pre, i eto.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Vau, pa to vredi gledati. Ovo je pišaćka od sezone, šta mi napričaste. :agreed:

Hvala. :thumbup:

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Plavi su prošle godine imali tri muška takmičara koji su baš bili extra klasa, Denis, David i Leo, mislim da bi od ovih sad eventualno samo Stefan mogao da im parira. Crveni muškarci su bili velika nula, žene su vukle da bi bilo koliko-toliko neizvesno.

Plus je tu bila lujka Sanja koja je u eliminacionim borbama bila rame uz rame sa pomenutim gladijatorima, čak ih je više puta i pobeđivala, ali na kraju više niko nije mogao da je podnese i iskoristili su prvu šansu da je izbace, bio je to prvi i poslednji put da su dva klana sklopila primirje. :D

 

Stvarno je ironija da je na kraju pobedio neko ko im fizički nije bio ni blizu, ali eto, i to je Survivor.

Link to comment
3 minutes ago, Halvard said:

samo Stefan mogao da im parira.

I zdrav Uroš. Potcenjuju ga jer je blesav i smešan, ali dečko je ozbiljan takmičar, verovatno najbrži muškarac u oba plemena.

  • +1 3
Link to comment
51 minutes ago, Medusa_trip said:

Vau, pa to vredi gledati. Ovo je pišaćka od sezone, šta mi napričaste. :agreed:

Hvala. :thumbup:

Ali moraš paralelno da čitaš topik :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

I zdrav Uroš. Potcenjuju ga jer je blesav i smešan, ali dečko je ozbiljan takmičar, verovatno najbrži muškarac u oba plemena.

 

Jedina je šteta što ne mogu obojica da pobede na kraju.

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

Jedina je šteta što ne mogu obojica da pobede na kraju.

Nema veze, samo da pošteno uđu njih dvojica u finale. Ovo ostalo ne košta ništa ili su prosek.

 

 

E, setih se, jesi snimio kad Kalu reče da se nada možda pozivu za "taj neki Survivor All Star" :lolol:

Pala sam u nesvest!

  • Haha 4
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

E, setih se, jesi snimio kad Kalu reče da se nada možda pozivu za "taj neki Survivor All Star" :lolol:

Pala sam u nesvest!

 

kadar nevera :lol:

dobar je dečko i sve, ali druže...

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Ali moraš paralelno da čitaš topik :lolol:

 

Samo lud čovek bi to propustio. :violina: 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Halvard said:

A dobra je i Dabovićkina™ postava za VIP Survivor :D

Čekam ko će da kaže prvi koja je Comi legenda :lolol:

Još kao "haha, zezam se, ju jel sme ovde da se zeza"

Brnabićka™ u Survivoru, pa taman da i mi okoreli fanovi batalimo šou!

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...