Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

predstavnik BiH za evroviziju. pevusim sve vreme .."pokusacu da se promenim..."
Pa ovo je odlicna pesma! Ovo je kao da Wayne Coyne radi Animal Collective.Inace, mene je sramota sto sam cekao da udjem u trecu deceniju zivota kako bih poubijao autoritete i shvatio koliko su Ramonesi i Tom Waits nepopravljivo dosadna i provincijalna umetnost (sa potpunim znacenjem koja ta sintagma nosi). Isto vazi za Onaj album Televisiona. Uzasno prosecno.I da, belle and sebastian su smaraci, a BGhost ima problema sa emotivnim identitetom. Edited by fancy claps
Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

ne podnosim srpsko/hrvatsko/bosanosko... muziku. više su to neki fragmenti (samo iz beograda) koji mi se dopadaju. mrzeo sam kad sam bio u os.š. i izađemo napolje i neki osmaci iznesu akustične gitare i razvezu azru, balaševića, riblju čorbu. oh gadosti. samo prisećanje navodi na mučninu. mrzeo sam ljude koji kažu: "ja sam roker" :rolleyes: i imaju sve od the rolling stones. osećam paradoks kada me nešto iz velike bare dotakne. uglavnom ne govorim nikom o tome. retki su slučajevi, ali su slučajevi. ne mogu da podnesem kada se kod nas nešto forsira i time se govori: "mi smo IN" npr. džangl je masivan. totalno skretanje sa putanje. ne podnosim ljude koji se pale na new order samo zato što im je neka slušljiva pesma sa poslednjih ploča ušla u uvo. drago mi je što je nezavisna alternativna muzika zaista ostala na pravom mestu.ah, prija d_coffee.gif

Edited by photogazing
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Mislim da niko nije spomenuo Pepperse.Obozavala sam Pepperse toliko da se to granicilo sa ludilom. Svo to ludilo je trajalo 3 godine.I eto,da se pohvalim,zaradila sam pare kojim sam platila svoj odlazak na koncert 26. juna u Indjiji.Ne znam sta mi je bilo. Sad su mi samo prosecno dobri.

Edited by Foxy Grandma
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ovo je teshki mainstream, teshka estrada ali zena je 1 veliki profesionalac/zanatlijaPriznajem - cenim Mylene Farmer i od srca preporuchujem da pogledate/poslushate prvi hit sa novog albuma:

Link to comment
Ovo je teshki mainstream, teshka estrada ali zena je 1 veliki profesionalac/zanatlijaPriznajem - cenim Mylene Farmer i od srca preporuchujem da pogledate/poslushate prvi hit sa novog albuma:
a u spotu bezocno pokraden V element
Link to comment

prins rula. majkl dzekson je pizdarija. prvi albumi bajage, pilot i zane, 2 krug: inxs, neke stvari corbe&idola4.: nino resanovic i azra

Edited by Hustler
Link to comment
a u spotu bezocno pokraden V element
mislim da sam negde nashla da chak nije ni pokraden - kao da ima deal sa Luc Bessonom - ona je tu njegova ispisnica/drugaricaLuc Besson je i rezirao neke njene spotove
Link to comment
  • 2 years later...

Beše mi neobično da na muzici nema jedan "Sramim se priznati" topić. Mada i nije neobično ako se ovi umetnički podforumi ukapiraju kao bastioni pretencioznosti. Ali, to mu dođe razlog više.Dakle, koje pesme (eventualno muzičare/bendove) privatno volite, smatrate dobrim i uz iste vam noge poskakuju a vratovi se klate - a ne biste o tome pričali u društvu?Drugim rečima, mesto za izlivanje intime i telesnih izlučevina nalik na:

Stajem pred zid. Ispred mene su Dig i Toni. Lizu limun i skupljaju pljuvacku. Ja ih gledam u oci, odbijam povez. Hrabro ponavljam da volim Evu Braun i dodajem da se radujem novim pesmama i albumu...
I ja volim Evu Braun. Iako bih ovde voleo da vidim nešto jače za stid. Jače i od (poznog) Bajage i/ili (poznog) Majkla Džeksona!
Link to comment
Beše mi neobično da na muzici nema jedan "Sramim se priznati" topić. Mada i nije neobično ako se ovi umetnički podforumi ukapiraju kao bastioni pretencioznosti. Ali, to mu dođe razlog više.
Pa to je kad se kurdiju dozvoljava da otvara topike. "Priznanja"... :isuse: Danas sam slušao na radiju Katy Perry i zaključio da ima i dobar glas, pored svega ostalog.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...