Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

Nego, dok smo kod devojaka - jel' veci shoder/greh kad covek padne na ovu sto poklanja Ritam strasti ili na drugu sto poklanja Denis&Denis (prvi album)?? Ja jos uvek trazim odgovor a evo proshlo mi vreme odavno...

Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

upravo ide @ maximum volume......nisam zapamtio broj tvojih tajnih odajajer ti nisi nikadanekog tako volelako sto tebe volim japosetio sam tvoj hramu kom ptice spavajuu kom ptice pevajuo ljubavi koja sjakada tebe volim jadavno ti si samo kisu poslaladavno ti si moje srce ukraladavno ti si moju ljubav uzelai sakrilanisam znao da je noctvoja crna haljinahaljina sto otkrivada si mene volelako sto tebe volim jamozda reka voli brodkao mesec odsjaj svojali tako nikadaali tako nikadako sto tebe volim ja(nisam imao pojma da mogu tako brzo da kucam)cist robert forster cirka warm nights -_-

Link to comment

Zaboravio si: LALOLAJLOLALOLAJLOLALOLAJLALOLAJLOLALOLAJLOLALOLAJLAJLALOLAJ

Nego, dok smo kod devojaka - jel' veci shoder/greh kad covek padne na ovu sto poklanja Ritam strasti ili na drugu sto poklanja Denis&Denis (prvi album)?? Ja jos uvek trazim odgovor a evo proshlo mi vreme odavno...
Oba su shoder. :wink: Al' nisi ni ti bolji. Devojka ti salje subliminalne poruke, a ti - vodis i njenog mladjeg brata po koncertima. <_< Titov pioniru! Edited by Chivo D'Arbo
Link to comment
Oba su shoder. :wink: Al' nisi ni ti bolji. Devojka ti salje subliminalne poruke, a ti - vodis i njenog mladjeg brata po koncertima. <_< Titov pioniru!
Pa dobro, mora covek da misli i na "mladju omladinu"... Osim toga - to je ionako bilo posto smo razmenili te tzv. subliminalne poruke. Vishe puta. U sekundi.
Link to comment

Kanda Kodža i Nebojša, Jarboli i Obojeni program, neviđeno dosadni bendovi... <_<A neviđeno nervirajuće pesme:"Can`t touch this"iWind Of Change...

Edited by sarište
Link to comment

dug je put od otvaranja ovog topika (radi informisanja i priznanja) do actual pisanja na njemu - ide preko gaučosovog hejta i db deponije. i sad ne znam šta sam onomad htela da priznam. ložila se na alisa kupera, naročito poison. i sad mi milo da ga čujem. bila na koncertu parnog valjka (u osnovnoj). ložila se umobolno na duran duran i sad ih s guštom poslušam. i sad mi oko zasuzi na ružica si bilaaa.al ovo nije sve. samo moram da prekopam po mračnim ćoškićima podsvesti.

Edited by MaryPoppins
Link to comment
Kanda Kodža i Nebojša, Jarboli i Obojeni program, neviđeno dosadni bendovi... <_<A neviđeno nervirajuće pesme:"Can`t touch this"iWind Of Change...
NEEEEEEEEEEEEEE MC HAMMER JE CAR....a tek VANILA ICE
Link to comment

ta~na~na~naaa!!maya azdaya says:eto i on* iz mančestera. sve najbolje odande je :(Manc says:ahaManc says:cak i take thatManc says::rolf:maya azdaya says::rolf:Manc says:ro-bi!maya azdaya says:jebote take that je ok, čoveče. mislim, ok mi za klince. bolje da slušaju to nego cecu. take that rula breManc says:pa ja sam ozbiljna pobogu!Manc says:znas me valjda tolikomaya azdaya says:i ja sam bremaya azdaya says:mrtva ozbiljna za take thatManc says:i ja :lol:maya azdaya says:sviđaju mi se neke njihove pesmeManc says:evo rukemaya azdaya says:nprManc says:i meni :blush:maya azdaya says:PRAYManc says:a robi je najveci car :wub:Manc says:uuuuuuuuuuManc says:sjajan spotManc says::wub:maya azdaya says:all i do each night is pray hoping that i'll be a part of you again some day.............................. :wub:Manc says::wub:maya azdaya says:aj stavimo na priznanja *jedan lepi muškarac(Manc says:jedan lepi muskaracManc says:editujManc says:mank se ne slazeManc says::rolf:Manc says:mislim sladak je Manc says:lepuskastManc says:ali nijeManc says:leeeeeeeeeeeeeepManc says:ono bas leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeep)

Edited by orderka
Link to comment

Kako se ja toga nisam setio...Nego, kad smo vec tu negdI - ni Dino 'Merlin' (Dervishhalidovic??) u duetu sa Vesnom Zmijanac (i obradom, posto nije mogao da se izbaci - kao onomad kad je pisao himnu BiH)...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...