Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

stvarno bubo.. sve sve ali bane krstich skeledzija!? đizs.
eto, ni medj prijateljima ne moz da se opustish pa nisam rekla da imam sve ploche i brkajlov poster na vratima neg nako, imam skelet u ormanu :P
Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

E, to je vec priznanje. Skoro kao da kazes da si slusala Balasevica i poslije osamnaeste, odnosno - do svoje devetnaeste, kada si shvatila da je parapateticni (ovdje ide trademark) smutljivac i glibo, gori od svoje muzike. :o

Link to comment
sporty spice mi je omiljena spajsica -_-
Nije to priznanje, priznanje je kad ti je Posh omiljena. Pa još kad u 7. osnovne pokušaš (i to prilično uspješno :D ) isfurat famoznu bob frizuricu.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Nije to priznanje, priznanje je kad ti je Posh omiljena. Pa još kad u 7. osnovne pokušaš (i to prilično uspješno :D ) isfurat famoznu bob frizuricu.
Slažem se. :blush: No, preživio sam sve pritiske ovdašnjih mainstreamovaca koji su se furali na Geri. cool.gif
Link to comment
:thumbup: za integritet oboma. nego, jel slušao tko NKOTB?
šta - slušao... skupljala! :lol: ... positivity is not about being soft, its about being smart you suckaaah... cool.gif
Link to comment
  • 2 weeks later...
predstavnik BiH za evroviziju. pevusim sve vreme .."pokusacu da se promenim..."
a zar nije pokusacu da te probudim?Inace i meni pesma deluje simpaticno i ludo :wub: Pogotovu deo sa faunom i florom
Link to comment
a zar nije pokusacu da te probudim?
jeste... <_< tek sad vidim sta sam napisala...al` da tebi 100 x dnevno kazu "moras ......a da menjas to kod sebe.." vidl`a bi` te. (jel ima na forumu neki psihijatar sa privatnom praksom? :unsure: ) Edited by remedios
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...