Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nisam se odavno raspitivao, nisam znao ni da l igra jos. Meni je ostalo u pamcenju fintiranje Hausa iz poslednje sezone u kojoj se Zdravlje takmicilo u ligi sa Partizanom. Jadnicak nije mogao da se opasulji nekoliko sekundi i provali gde je lopta.

Link to comment
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

Krstic prvih 12 poena za 12:0, posle toga rutinsko odradjivanje posla, otprilike tom razlikom se i zavrsilo. Jedino cega se secam je ta finta i divljacko kucanje vecitog le talenta i mrcine Vladice Jovanovica :)

Link to comment

Meni je uvek delovao kilavo, nekako je vukao noge dok je trcao, vecito pogrbljen.I jedno saljenje™ koje mi je ostalo u pamcenju. Prva utakmica u Evropi, Darusafaka u nekom kupu, centralno mesto zauzimao transparent :Evropo eve ne:Ispali smo odma :(

Link to comment
  • 3 weeks later...
:mad:A problem oko termina se lako resava. Rezultate iz ABA i pasteta lige racunaj za domacu (superligu?) i voila.
da bre, ti si iz cacka. odrali smo mladost! stari centri umiru, novi se radjaju.morava deli drugo mesto koje vodi u kls. izgubili smo dve tekme od plane i kuci od direktnog konkurenta, sto ce nas kostati plasmana u kls. koliko je srpska kosarka prsla kada je morava na korak od ulaska u prvu ligu :D Edited by kojot
Link to comment
Perica Mitic nabio inex 54!? :naughty:http://kss-live.com/s1213/bml/box.php?id=127
dalje ruke, treba nam za plasman u kls. inace, gledao sam tekmu, decko pojma nema, naduvane brojke.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment
  • 2 weeks later...

izgubili smo kuci od zemuna. jeste da su sanse za plasman u kls bile male zbog teskog rasporeda ali sam se ipak potajno nadao. nema veze, ovo je bila odlicna sezona, a i jebacemo mocu sledece godine.

Link to comment
izgubili smo kuci od zemuna. jeste da su sanse za plasman u kls bile male zbog teskog rasporeda ali sam se ipak potajno nadao. nema veze, ovo je bila odlicna sezona,
samo nam ostavite gruju posto sledece godine ponovo igramo u istom rangu takmicenja
Link to comment
samo nam ostavite gruju posto sledece godine ponovo igramo u istom rangu takmicenja
nema sanse, imam celo leto da ga ubedim da se vrati u moravu. dosta su nam falili njegovi skokovi u drugom delu sezone.kako igra kod vas?
Link to comment

PIrot je posle vecerasnje pobede u Knjazevcu gotovo obezbedio plasman u B ligu. Sest kola pre kraja imaju 2 pobde vise od Nisa (uz bolji medjusobni skor) i 3 pobede vise od Knjazevca. Imaju i laksi raspored do kraja, Knjazevac i Nis igraju medjusobno u pretposlednjem kolu...

Link to comment
nema sanse, imam celo leto da ga ubedim da se vrati u moravu. dosta su nam falili njegovi skokovi u drugom delu sezone.kako igra kod vas?
sad tek vidim pitanje.igra onoliko koliko treba.nema neku minutazu, ali dok je u igri pravi se razlika. stalno ulazi u probleme sa faulovima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...