Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

jedan je srdjan grujicstefan_1356085004-grujic.jpgon je verovatno najbolji centar u ligi (neka kaze djolle ako misli da je neko bolji, ne znam ko sve ove sezone igra u srpskoj ligi).. problem je sto ako se na startu utakmice iznervira onda se izgubi. drugi problem je sto ume brzo da udje u problem sa licnim greskama.jedina stvar koja me zanima je da li je sutirao trojke? :D

Link to comment

Samo jednu ili dve. Bio je potpuno skoncentrisan. Nijednu suvisnu licnu nije napravio. Delovao je kao neko ko potpuno profesionalno obavlja ono za sta je doveden. Neka samo tako nastavi.

Link to comment
jedan je srdjan grujicon je verovatno najbolji centar u ligi (neka kaze djolle ako misli da je neko bolji, ne znam ko sve ove sezone igra u srpskoj ligi).. problem je sto ako se na startu utakmice iznervira onda se izgubi. drugi problem je sto ume brzo da udje u problem sa licnim greskama.jedina stvar koja me zanima je da li je sutirao trojke? :D
Slazem se da je najbolji centar, mada Žuća još uvek igra :DU KK Niš je sticijam okolnosti pre par kola stigao Svetozar Stamenković, koji je jedno vreme igrao i jadansku ligu za FMP. U Nišu igra centra, mada mu je prirodna pozicija četvorka i prilično je drugačiji tip igrača od Gruje, pa ih je nezahvalno porediti. Za vikend je protiv Knjaževca dao 6 trojki iz 7 ili 8 pokušaja, imao 2-3 kontre gde od koša do koša... Inače, Niš i Knjaževac će biti glavni konkurenti Pirotu u borbi za prvo mesto.
Link to comment
Slazem se da je najbolji centar, mada Žuća još uvek igra :D
Vidim da je registrovan za Borac Leskovac ali ne znam koja je to liga, nema Borca ni u 2MRL ligama.Inace, Grusanovic je u njegovim godinama utrpavao Partizanu po 25 koseva :fantom:
Link to comment

sutnuo jednu trojku i promasio, ostalo odigrao odlicno. vidi se da se jos uvek navikava na tim ali unosi sigurnost pod kos, to je primetno iz aviona. imao je taj maler da je prvi plej pirota odigrao katastrofalno i mnogo su kasnile lopte ka njemu pa je najcesce bio udvojen. neverovatno pojacanje za pirot.

Link to comment
Vidim da je registrovan za Borac Leskovac ali ne znam koja je to liga, nema Borca ni u 2MRL ligama.Inace, Grusanovic je u njegovim godinama utrpavao Partizanu po 25 koseva :fantom:
zuca igra prvu regionalnu ligu. isti rang takmicenja sa grujom.a grusanovic je pre podne radio na njivi a uvece partizanu uvaljivao 25 komada :P
Link to comment

Podmladjeni OKK Sabac je razvalio u ovoj polusezoni, bez poraza je i vec sad moze da se kaze da ce se sledece sezone vratiti u B ligu. Od 12 utakmica (Masinac je istupio iz lige) samo dva puta je pobedio sa jednocifrenom razlikom a cak sedam puta sa vise od 20 poena razlike. Dva "direktna rivala" - Slogu iz Pozege i Novi Pazar, ubijao je sa po 38 razlike.Evo i vrha tabele, na polusezoni:1. ŠABAC 14 0 1170:873 282. ZLATIBOR Čajetina 9 5 1021:894 233. PRIBOJ 9 5 969:902 234. SLOGA Požega 9 5 940:882 235. UB 9 4 1058:959 226. NOVI PAZAR 9 4 1011:961 22 http://takmicenje.ta...l-zapad-75.html

Edited by ficfiric
Link to comment

Vezano za Gujica (pojma nisam imao da je presao u Pirot):Pre par godina bio je turnir dijaspore u Geteborgu, on je tada nesto muljao i igrao za Stockholm Orlove. Vidim ja nekog lika polu-golog sa ogromnim boom-box om na ramenima, pici neku cirilicu, naocare i "bole" ga brige. Kad ono - Gruja. Kazem ja njemu " pa majku mu, ja pobegoh iz Srbije da ti vise ne sudim, a ti ovde", a on koma. Gotivan lik van terena, a na terenu zna da bude previse "Tomasevic".....

Link to comment
  • 1 month later...

Nema teme o lokalnim kosarkaskim legendama (cini mi se da je postojala), te cu ovde o Zuci, mada rizikujem da mi Moca ponovo kaze :jebo te Zuca: <_<Pricao mi drug kako ga je na nekoj utakmici Zdravlja protivnicki centar odvaljivao od batina celo poluvreme i iznervirao ga propisno te se Zuca obratio za pomoc Pavkovicu. Miljan mu namesti pik gde ga Zuca odvali laktom, po stomaku valjda. Ovaj tip pao i krenuo da se valja po parketu, protivnicka ekipa trazila iskljucenje, sta li vec i sudija resi da izgladi stvari i porazgovara malo sa njim. Zuca pristane da se izvini i da prodje samo na nesportskoj, medjutim, kad je prisao do njega i pruzio mu ruku, a ovaj sta ce nego pruzi i on, Zuca mu dobrusi :mrs u kurac!: okrene se i ode.Inace, sam prica kad god mu se pruzi prilika kako ne ide na #2 unutra nego izlazi sa novinama u poljski wc. Stalno sam ga vidjao ranije po gradu kako vozi neki poni, nema ga nesto u poslednje vreme. Pouzdano znam da redovno prati svoj seoski klub na svakom gosovanju.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Cuj neko bio Zucu na tekmi :lolol: Pa on bre drao svakog kog stigo i kako stigo. Kada sam gledao 2003 protiv Zvezde u BG-u Zuca je takav samar zviznuo Cakicu da se culo na tribinama al naravno sudije nisu videle.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...