Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

OKK Sabac terorise protivnike. Trenutno smo prvi a danas je pala drugoplasirana Pozega sa 123:85. Nazalost, ne stizem da ih pogledam, video sam samo jedan mec i video da OKK igra sa par starijih igraca i sa gomilom klinaca, po mojoj proceni od 16-18 godina.

Link to comment
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

dobili smo mladost u zemunu, sad smo na skoru 6-2, delimo drugo mesto sa indjijom. od 8 utamica samo smo 3 igrali u hanu. losa vest je da nam je jedan od najboljih igraca dobio zuticu i da ce duze odsustvovati.

Link to comment
dobili smo mladost u zemunu, sad smo na skoru 6-2, delimo drugo mesto sa indjijom. od 8 utamica samo smo 3 igrali u hanu. losa vest je da nam je jedan od najboljih igraca dobio zuticu i da ce duze odsustvovati.
O kom igracu se radi?Morava gura fantasticno, rekao bih da se ni sami nisu nadali tome. Ne umanjujuci njihove rezultate, rekao bih da je B liga slabija nego prosle sezone. Aleksinac takodje dobio na stani, u Subotici, ima skor 5-3, a rekao bih da su slabiji nego prosle godine.
Link to comment
O kom igracu se radi?Morava gura fantasticno, rekao bih da se ni sami nisu nadali tome. Ne umanjujuci njihove rezultate, rekao bih da je B liga slabija nego prosle sezone. Aleksinac takodje dobio na stani, u Subotici, ima skor 5-3, a rekao bih da su slabiji nego prosle godine.
nemanja stankovic, trazi se neko ko ce da popuni rupu dok se on ne vrati.ma gde smo se nadali, procena je bila da nam trebaju 3 pobede na strani da bi opstali u ligi, a vec imamo 3 pobede. bas smo dobro odigrali, ali sada ide tezi raspored.sto se subotice tice, oni se raspadaju, nije iznenadjenje sto su izgubiii i od morave i od aleksinca. i
Link to comment

dobili smo proleter iz zrenjanina, lagano, 20 razlike. njima nije igrao prvi plej i nije igrao luka andjusic, ali je zato igrao petar lambic. ovo mu je prva utakmica ove sezone, dugo je bio povredjen. sada imamo skor 7-2.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
ja taman teo da pitam kojota kakav je grujic
moj dobar drug, za tu ligu je dominator kada je fokusiran. sigurno ce biti najbolji skakac lige, bio je to i u b. ligi. ne znam da li je to potvrdjeno poso nisam u zemlji ali pre nekoliko dana mi je rekao da ce se to mozda desiti.
Link to comment

09/310 0806298024 Grujić Srđan 08062 Morava 07247 Pirot09/335 0806002502 Stojković Nikola 08060 Jug 08062 Morava09/336 0802100200 Andrejević Miloš 04047 Mladost 08062 Morava09/337 0802102327 Andrejević Aleksandar 04047 Mladost 08062 MoravaIznenadio sam sto Gruja odlazi na pola sezone, ipak ste doveli dosta dobre zamene. Braca Andrejevic, ponikli u leskovackom Zdravlju, mladji Aleksandar je '91, centar, otisao kao klinac u FMP, tako da ga nisam odavno gledao. Stariji je igrao po Nisu, Leskovcu, Medvedji, igra trojku, dobar prodor i skok, fizicki jak, fali mu visine za 4, a malo je spor za 3. Ovog Nikolu iz Juga sigurno poznajem, ali ne mogu trenutno da se setim ko je, Jug ove sezone igra sa 7-8 igraca i mislim da on nije medju njima.

Link to comment

mene je iznenadilo to sto smo doveli 3 igraca.dobili smo indjiju 25 razlike, prekinuli niz od 3 poraza (sve ekipe koje se bore za ulaz u prvu ligu).

Link to comment
pirot se vec par godina sprema da bude prvi, al nam nekako ne ide. najcesce su problem centri. sezonu je poceo gambiroza al je on vise sutirao trojke nego bio pod kosem
sutnuce i ovaj trojku-dve po utakmici :Dgruja uglavnom igra ispod kosa, ima izuzetan raspon ruku (2.20) i odlican je skakac. da je bio posvecen kosarci bio bi znacajno bolji igrac ali i ovako je premija za pirot ako bude bio fokusiran.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...