Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

Nego sta ce, ako nad nekim od vasih budu svirali faul u reketu da slavite ko rodjendan.
:isuse:odavno nisam gledao ovakvo sudjenje, masakrirali su nas.
Link to comment

Znam secam se kad je Jagodina igrala prosle sezone i vidim sutirali smo vise puta za tri nego za dva i izgubili. Sretnem posle par dana trenera i pitam ga sto bre odigrase tako, a on kaze da nisu mogli da udju u reket jer cim neko udje odma sekiranje i nista se ne svira.

Link to comment
  • 2 weeks later...

bio sam na zrebanju za kup, izvukli smo konstantin, najgori moguci scenario posto su jaki a nisu atraktivni kao fmp ili metalac (jos i smederevo je bilo u igri). igra se u hanu, ako njih dobijem idemo na indjiju, dakle na slabijeg protivnika.

Link to comment

ozbiljno. mozete se plasirati i kroz kls ligu ako budete bili 4. pre pocetka kupa (nisam siguran, ali mislim da je tako).

Link to comment
Dobili ste u Subotici, Gruja izdominirao sa 18 poena i 17 skokova. :)
jeste, hakeem je proradio posle nekoliko losijih utakmica. :) inace, u obrenovcu su im pricali da su se nedelju dana spremali za njega, a ja sam na jednoj tekmi cuo trenera beovuka kako je cuo bajke o centru iz hana, a on im dao 6 poena. :Don je vrhunski centar kada je skoncentrisan na igru, letos sam mu merio raspon ruku - 220cm :D
Link to comment

Izgleda da se neko sranje deslio na utakmici Polet Ratina - Masinac. U izvestaju na sajtu KSS-a stoji:

- На утакмици ПОЛЕТ РАТИНА – МАШИНАЦ, играч к.к. МАШИНАЦ, бр. 11, Гаровић Н., учесник инцидента.- На утакмици ПОЛЕТ РАТИНА – МАШИНАЦ, играч к.к. МАШИНАЦ, бр. 7, Димитријевић С., учесник инцидента.- На утакмици ПОЛЕТ РАТИНА – МАШИНАЦ, играч к.к. МАШИНАЦ, бр. 9, Зорнић У., улазак у терен.- На утакмици ПОЛЕТ РАТИНА – МАШИНАЦ, играч к.к. ПОЛЕТ РАТИНА, бр. 4, Шапоњић П., учесник инцидента.- На утакмици ПОЛЕТ РАТИНА – МАШИНАЦ, играч к.к. ПОЛЕТ РАТИНА, бр. 11, Човић Т., учесник инцидента.- На утакмици ПОЛЕТ РАТИНА – МАШИНАЦ, к.к. ПОЛЕТ РАТИНА није доставила видео снимак са утакмице.- Поводом инцидента на утакмици ПОЛЕТ РАТИНА – МАШИНАЦ, комесар подноси пријаву на основу доспелих додатних извештаја службених лица против играча Димитријевић С. к.к. МАШИНАЦ надлежном диспиплинском органу КСС.
Kraljevacki Masinac je istupio iz lige. OKK Sabac je trebao da gostuje juce u Kraljevu ali je utakmica registrovana sa 20:0. I sve ostale utakmice Masinca su registrovane sluzbenim rezultatom.
Link to comment

dobili smo napredak iz aleksinca kuci, sad smo na drugoj poziciji sa skorom 5-2. :)sutra ce indjija da dobije spartak kuci i delicemo sa njima drugo mesto. moze i zemun do 5-2, igraju u obrenovcu, ali najbolji igrac im je otisao u jagodinu, sto je dobro i za nas posto za nedelju dana igramo u zemunu. ako to dobijemo... :)

Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...