Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

plakaces ti kad vas naguzimo na vasem terenu.bitno da je gruja izdominirao i da je jos jednom pokazao da je ubedljivo najbolji skakac lige.

Link to comment

@KojotBumo videli.Inace, cuo sam kako su ovih dana lozili trenera da je Aleksandar Rasic odlucio da igra za OKK Sabac do zime. Trener je bio srecan kao na lutriji da je dobio, sve dok nisu neka dva klinca pocela da se smeju, tad je provalio da ga pale

Link to comment
Zazalice Grujic sto je napustio Pirot.
plus milion,mi prsli danas u zrenjaninu 75 - 69, i jos uvek trazimo centra. bice bolje.kojote, jel vam ostao plej od plej od prosle godine?
Link to comment
plus milion,mi prsli danas u zrenjaninu 75 - 69, i jos uvek trazimo centra. bice bolje.kojote, jel vam ostao plej od plej od prosle godine?
Nije otisao Perica u cetvrtu Francusku ligu.
Link to comment

Morava dovela/vratila Nemanju Stankovica iz Makedonije. Pirot doveo nekog Kosanovica iz BKK Radnickog, valjda je to taj centar koga su trazili posle odlaska Gruje.

Link to comment
Morava dovela/vratila Nemanju Stankovica iz Makedonije. Pirot doveo nekog Kosanovica iz BKK Radnickog, valjda je to taj centar koga su trazili posle odlaska Gruje.
odlicno, nemanja je pojacanje, nadam je u formi. doduse, cini mi se da malo gomilamo pozicije.
Link to comment

Mi idemo u Indjiju oslabljeni. Jedan clan petorke se razboleo jos u utorak od stomacnog virusa i do juce nije ustao iz kreveta a nocas se razbolela druga dva clana petorke oni nece ici na utakmicu. Ovi nasi ce zvati Indjiju da zamole da se odlozi tekma ali cisto sumnjam da ce ovi pristati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...