Jump to content
IGNORED

nize lige


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    81

  • Moća

    77

  • ficfiric

    42

  • Djolle

    35

  • 2 weeks later...

Startovala je i 1MLR-Zapad. Sabac je ugostio Svilajnac i ispratio ga sa 32 poena razlike. Vec na pocetku je razlika postala dvocifrena. Oko petnaeste minute je bilo 50:25, a onda je naslednik Mikana Grusanovica na klupi, ubacio klince. U trecoj cetvrtini razlika je bila i preko 40 poena ali klince je pocela snaga napustati na kraju pa je Svilajnac ispracen sa konacnih 93:61.Veci deo tekme igrala je postava koja je u proseku deceniju-dve mladja od one koja je igrala pre dve godine u istom ovom rangu. Klinci seju trojke. Sabac je ovu utakmicu igrao u Hali sportova, mestu gde su se nekad osvajale titule evropskog sampiona u rukometu. Bilo bi dobro ako bi i nadalje tu igrali a ne u hali gimnazije.Poseban stimung dobroj igri Sapcana dao je i orkestar koji je svirao na svadbi u holu dvorane. Primetno je bilo da u trenucima kad violina sitno kolo svira, domacin igra presing i sipa trojke iz brzih akcija, a kad se pevacica dohvati mikrofona, slede dugi, pozicioni napadi.

Link to comment

morava izgubila prvo kolo u plani 3 razlike :cry:mogli smo da dobijemo ovo, pobeda bi bila mnogo vazna. u sredu igramo protiv partizana.

Link to comment

Srem dobio 82:85 u Veterniku u prvom kolu ko zna koje lige. Prosle sezone smo izvisili za plasman u visi rang zbog jednog kiksa (ako se ne varam, u Staroj Pazovi) i ovi iz KK Meridiana su otisli kao prvoplasirani. Nemam pojma kako ce biti ove sezone ali cu gledati svaki mec koji budem mogao kad budu igrali u Mitrovici.

Link to comment
u prvom kolu ko zna koje lige.
1. MRL-Sever. Igrate protiv dve Vojvodine. One prave i jos neke. Mislim da je mladi tim one sto igra KSL Edited by ficfiric
Link to comment

u hanu, mogu da ti dam koordinate :Dovde mozes da gledas utakmicehttp://www.takmicenje.kss.rsinace, morava ima odlicnog centra, bas me zanima kako ce se milutinov pokazati pored njega.

Link to comment
1. MRL-Sever. Igrate protiv dve Vojvodine. One prave i jos neke. Mislim da je mladi tim one sto igra KSL
Sigurno su mladi, igrali su i prosle sezone. Izgubili nesto malo od nas, tipa 95:91, i to samo zato sto nisu imali nikoga preko ~90kila. Osim toga su me odusevili, sabijaju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...