Jump to content
IGNORED

Moja metoda za brzo učenje jezika


Bakemono

Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bakemono

    108

  • sweety

    23

  • sunny

    22

  • ToniAdams

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posto sam bio zauzet ovih par dana nisam stigao da okacim obecano. Pregledao sam sve i prepravljao koliko sam mogao. Bio bih zahvalan ako bi jos neko pregledao i i video da li sam uradio ok posao.Sledeci projekat mi je Grof Monte Kristo...http://www.4shared.com/office/l9Pfflt1/Der_Meister_und_Margarita.html

Link to comment
  • 3 weeks later...

Srdacan pozdrav za sve forumase. Ja pokusavam da naucim svedski jezik, prije par mjeseci livemocha je bila super i imali su dosta levela ucenja jezika, medjutim sad su to promjenili i za svedski imaju samo malo. Trazeci noui stranicu naisao sam na ovaj forum, svidjela mi se ideja ovog tipa ucenja jezika pa bih vas zamolio ako mi mozete dati link gdje bih mogao skinuti paralelne knjige i audio knjige za svedski jezik. Ucio bih ga kao pocetnik. Unaprijed veliko hvala.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Drago mi je sto sam pronasao ovaj forum i sto ima ljudi koji zele da pomognu. Vec duze vremena pokusavam da naucim engleski, konverzacijski deo, ali nikako naci pravi nacin. Pa da li bi neko mogao da okaci negde ili mi posalje nekako knjige englesko-srpski da skine, jer su svi linkovi koje ste do sada stavljali DEAD... Unapred hvala :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobar dan ljudi, nasao sam ovaj forum, i ova ideja mi se dopala jako. Posto nisam bas najvestiji u traganju i pronalazenju "paralelnih knjiga" zanima me, da li bi neko mogao da mi da SRPSKO-MADJARSKI posto ucim madjarski, ali mi nesto preterano ni ne ide... Pa ako bi mogla neka pomoc od vas foruamasa.Hvala unpared :)

Link to comment
Dobar dan ljudi, nasao sam ovaj forum, i ova ideja mi se dopala jako. Posto nisam bas najvestiji u traganju i pronalazenju "paralelnih knjiga" zanima me, da li bi neko mogao da mi da SRPSKO-MADJARSKI posto ucim madjarski, ali mi nesto preterano ni ne ide... Pa ako bi mogla neka pomoc od vas foruamasa.Hvala unpared :)
Evo ti sajt sa mađarskim audioknjigama,možeš da slušaš,a imaš i torent fajl da skineš željenu knjiguhttp://mek.oszk.hu/k...ml?formatum=MP3Nađeš koja ti odgovara,vidiš da li ta knjiga postoji u pdf ili doc formatu na srpskom i mađarskom,i napraviš sam paralelnu knjigu,nije to nikakav problem za nekolka dana sve riješeno! Edited by vlado
Link to comment
  • 5 weeks later...

UKRATKO - Pročitao sam svih 26 stranica i zahvaljujem se svima i sa materijalima i sa predlozima, naravno najviše Bakemonu. (želja da se pomogne drugima je veoma humana stvar :0.6: )Imam 5 knjiga GER-SER ali nikako da nađem audio-zapise, našo sam nešto ali oni čitaju samo citate ne i ostale delove teksta..A ne snalazim se na ovim ruskim sajtovima i na torentima i ovako..neki linkovi na prvim stranicama su mrtvi, pa ako bi neko ko ima sve mogo da mi zapakuje sve na jednom mestu, bio bi mu zahvalan..Imam ove paralelne knjige: 1. Harry Potter ind der Stein der Weissen2. Der Meister und Margarita3. Der kleine Prinz4. Der Alchimist5. Farm der TiereHvala unapred... Pozdrav :smoris:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pozdrav svima. Bio bih zahvalan ukoliko neko ima da podeli neki material za ucenje Italijanskog :) Prelistao sam prethodne strane i nasao linkove neke, uglavnom za audio knjige, dok neki ne mogu da se otvore jer su stari postovi. Trenutno me vise zanima da li ima nekih paralelnih tekstova, ili nesto slicno tome, mada bilo koji material ce biti od pomoci. Sto se tice samih tekstova, nije problem ako je italijanski - engleski.

Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...