Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

6 hours ago, Moća said:

KOje cipele ili patika-cipele idu na lanene teget pantalone? Samo braon?

Mr Valk ima letnje teget laneno odelo, nosi ga na sive brodarice. 

 

Kakve su pantalone, šireg kroja? 

Link to comment

Salomon je stvarno vrh ali su obično ružne, pa ostaju rezervisane za šumu. A u šumu obično idem biciklom, a za biciklu imam five ten patike kako bog zapoveda tako da ih retko nosim. Imam X ultra 3, duboke goretex, rade mi posao po dubokom snegu. 

 

Jel probao neko all birds ili giesswein? Patike od merino vune ili eukaliptusa sa malo vune. Udobne, eukaliptus za vrućine inače čista vuna, a lepe minimilastičke, može i kao smart casual za razliku od Salomona.

Edited by Heaviside
Link to comment

Ja naručejem sa njihovog sajta .eu domen. Besplatna dostava, piše da je za Evropu. Ne znam da li pod time misle samo EU.

 

Na testovima giesswein bolje prolazi, ali su meni all birds lepše i imaju više modela, služe me odlično. Imam Wool Runner Up Mizzles za zimu i Tree Runners za leto. Tree runners su  najbolje patike za svaki dan koje sam imao. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Salomon je stvarno vrh ali su obično ružne, pa ostaju rezervisane za šumu.

 

:blink:

 

Ako ih nešto prodaje, pored odličnog kvaliteta, to je dizajn. 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

:blink:

 

Ako ih nešto prodaje, pored odličnog kvaliteta, to je dizajn. 

 

Dobro de, trebalo je da napišem da su meni ružne. Imaju nekih lifestyle modela, tipa stilizovana XT serija ili XA-pro lab, to još i može da prođe, ali ove standardne tipa speedcross ili ultra x 3 koje je imam su mi ružne. 

 

Stvar ukusa naravno, ja volim jednostavan dizajn, kao all-birds na primer, ali činjenica je da salomon patike i nisu baš versatilne. Čisto sportska outdoor varijanta. Za to i nisu toliku ružne iako su mi mammut i la sportiva lepše.

 

Inače volim Salomon, kombinujem njih i endura za po šumi. Samo jedan mamut duks imam van toga, bio na dobrom popustu inače su mi preskupi. Endura pravi mtb specifične stvari ali mi je Salomon bolji. 

Link to comment
Mr Valk ima letnje teget laneno odelo, nosi ga na sive brodarice. 
 
Kakve su pantalone, šireg kroja? 
Da nisu one slim fit u to sam poslednji put mogao da stanem u osnovnoj.
Idu neke teget patike sa belim đonom.
To i meni nekako najvise vuce.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

camper ima neke bez platnene brodarice s narandzastim djonom, klasicna klasika sa tvistom, mozda i to. i drugdje sad ima modernizovanih brodarica, simpa su.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

ne postoji obuca koju mogu vise da preporucim! udobne, nepromocive, izuzetnih termickih karakteristika (na neku foru zimi tople, a u toplijim mesecima ne), djon izdrzljiv - ne puca.

Imam ih vec 9 godina - ko nove (ali ne ovakve od velura vec normalna kozha)

  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...