Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

1 hour ago, maheem said:

treća kolona

 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

gospodin čovek, vidi se da ima ukusa

:nobles:

 

 

vidi ovi sto se caste ja tebe orle ti mene sokole

 

 

maheem ima ukus za obucu ko da je na lsd-ju , combo disko i sarenisha :laugh:

 

a ti kumse ukus ti raste sa cenom

Link to comment
9 hours ago, nezvanova said:

prva kolona su adidas bust, druga NB 574 bele, treca adidas bust kao carape, ljubicasto srne i ostale se skecersice, tri modela. NB ipak manje udobne od ovih, ali neku narocitu razliku u udobnosti izmedju skecersica i bustica bas i nisam osetila, barem na tako kratko...

pa eto, pomagajte braco i sestre :D

 

kolaz.jpg

 

prve, iniki adidas bust su super udobne i kul, imam ih, al u ovoj bledunjavoj varijanti su 'onako'. ne davimo bgd kao brend ambasadori inikija.

trece, adidas nmd bust isto, nego sto si fotkala u sirokim nogavicama, imam utisak da bi sve lepse delovale  na uske , zbog toga i ove na kraju skecers izgledaju najlepse a eleganciji doprinosi sto su skroz crne i imaju uvijen djon koji prati liniju stopala. da zakljucim - nmd imaju vajb urbanih mejnstrim milenijalaca koji se nesto ne zanimaju zap olitiku.

ove nb su zadnje mesto,  uvek sam odustajala od kupovine nb patika, imaju presirok deo gde su prsti, deluju kao neko lice sa progenijom, il npr kao da vidim facu vuka jeremica.

dakle, slike su jedno a realnost dtugo, kupi adidas bust neke, skecersice i  u sutini i nisu Patike, iako se za to izdaju, po tome su slicne cedi jovanovicu

Link to comment

:D

 

obuj crne grilonke, pa cemo glasati. ne vidim odobro, cak su mi nb najlepse :D inace, nemam oko za nmd bustare, to je modna linija adidasa, a mene zivot vise orijentisao na trkace. posto su uopste te? koji broj adidasa nosis? da ti izbunarim na netu u domaci prodavnicama neke po mom ukusu i skrenem ti paznju da ih gledas drugim ocima. jer ako je dobar kombo boja, stvarno mogu da se nose i u formalnijim prilikama od zivota u slobodno vreme. 

 

nego, sad sam se setila da sam pre par godina kupila (retko) lepe skecersice, nesto izmedju patika, sandala i espadrila, bile su jako mekane i udobne, kao da su bile od neke pene, a djon fleksibilan. kupila sam ih pod vestackim svetlom misleci da su sive, a na dnevnom svetlu je ispalo da su drap, nosila sam ih par puta, pa sam ih poklonila kevi, nije bila moja boja, al su bile jako udobne. aj ucu danas u ofis da se prisetim te linije, pa cu napisati ovde dal jos uvek postoje. 

 

Link to comment
21 minutes ago, InvisibleLight said:

 

prve, iniki adidas bust su super udobne i kul, imam ih, al u ovoj bledunjavoj varijanti su 'onako'. ne davimo bgd kao brend ambasadori inikija.

trece, adidas nmd bust isto, nego sto si fotkala u sirokim nogavicama, imam utisak da bi sve lepse delovale  na uske , zbog toga i ove na kraju skecers izgledaju najlepse a eleganciji doprinosi sto su skroz crne i imaju uvijen djon koji prati liniju stopala. da zakljucim - nmd imaju vajb urbanih mejnstrim milenijalaca koji se nesto ne zanimaju zap olitiku.

ove nb su zadnje mesto,  uvek sam odustajala od kupovine nb patika, imaju presirok deo gde su prsti, deluju kao neko lice sa progenijom, il npr kao da vidim facu vuka jeremica.

dakle, slike su jedno a realnost dtugo, kupi adidas bust neke, skecersice i  u sutini i nisu Patike, iako se za to izdaju, po tome su slicne cedi jovanovicu

ali, ali... ja i tako ne smem ni da potrcim, a da ne pricam o nekim duzim i robusnijim sportskim zemljanim aktivnostima. smem samo da plivam i neke vezbice da radim koje ne opterecuju skelet. dakle, meni i treba samo udobna obuca :D

da imam ovde da kupim neke bustice, a da su skroz crne, i sa djonom crnim, kupila bih (te trece npr bih iz prve uzela samo da imaju crni djon). 

sto se tice nogavica, slabo ti ja nosim bas te uske, imam mnogo vise kracih sirokih pantalona, a od farki nosim neke duboke leviske, iz mladosti, koje takodje nemaju bas uske nogavice... to mozete vi mlade i leponoge, ili barem tankonoge, ja na zalost nisam od tijeh.

 

nista, cekamo jos @darling ukoliko vidi da se izjasni, pa da resim i obavim kupovinu :-) 

Link to comment
22 minutes ago, Host said:

IB, kad si vec tu. Kako bese website prodavnice patika koji si ranije linkovala?

ne znam na sta mislis (ako mene pitas, posto nisam IB :) )

 

@nezvanova imas tih nmd skroz crnih po radnjama, bitno da znas broj pa narucis

da ti ne komplikujem dodatno, tesko bi ih nasla, to je edicija od pre par godina, mozda negde www, kod nas ne

Edited by InvisibleLight
Link to comment
12 minutes ago, nezvanova said:

@darling javi se da preseces :D

 

inace, ovo sa oznacenim imenom kod mene funkcionise samo na telefonu, dok na kompu, kao sto se gore vidi, ne fercera.

 

imam osecaj da sam tu, a da me ne vidis :D

 

Link to comment

:laugh:

nego, reci, koje? dakle, ne trcim, ne nosim uske pantalone, jel ce te trece biti  smesne na meni? 

 

kazi nesto, vidis da si me podstakla da sve isprobam, pogledam, dala sam sansu svima, ali sad ne mogu da se odlucim :D

Link to comment

pa napisala sam nesto gore? daj broj tih adidaski koje su ti taman i posto su, otprilike odredi budzet, da malo prosvrljamo netom jos, mozda cemo naci neke koje ti nisi videla da postoje. nije ti o glavu, imamo jos par sati pre kupovine, jel da. treba ti bolja boja, ove teget su dosta iskljucive, ako se bacis na crnosive, moci ce da ih nosis u vise kombinacija :)

ne trcim ni ja, ali se ne opirem patikama za trcanje, u njima se kroz zivot hoda po oblacima. 

Link to comment

Nisam videla, ali adidas se renovira pa cu da vidim kad proradi. Ja sve cekam nite jogger, ako njih neko vidi nek javi (bile su u tikama samo broj 46, dotle nisam dobacila) 

9D319CE1-0C7D-43A3-A251-01F43F8B01DC.jpeg

Link to comment

odlicne su te jogger, i ja bih.  gledala po netu druge koloristicke varijante i kazu izlazi nova edicija u aprilu sad, bice ih dakle, ova kombinacija mi je super

 

Spoiler

adidas-nite-jogger-F34123-6.jpg?w=1140

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...