Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

On 2.5.2019. at 0:29, mustang said:

cek dok stignu do balenciaga, majko mila.....svaki seljak ovde koji hoce da pokaze....uzas uzas

 

btw kupila adidas sa continetal djonom za hajking....za....$10 !!!

 

Online ili u radnji? 

Link to comment

Ima i ovde tih Balenciaga patika ili bar sličnih kopija koliko hoćeš. Mnogo gadno izgleda, pogotovo neke sitnije devojke “progutaju”.

Link to comment
10 minutes ago, mraki said:

Ima i ovde tih Balenciaga patika ili bar sličnih kopija koliko hoćeš. Mnogo gadno izgleda, pogotovo neke sitnije devojke “progutaju”.

to ima moja kolegica. marse, eve me!!

Link to comment

Ne znam gde da stavim ovo, možda na hejt topic ili doom, ali neka ipak ovde.

Nemam pojma ni da li je relano sve ovo ili furaju fejk stvari, ali slični klipovi preplaviše domaću YT scenu, jezivo u svakom slučaju... :ph34r:

 

 

https://youtu.be/8Kzb94lmXh0

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

u radnji, u costco. samo sam promenila pertle iz tirkiz u crne, lepse su mi tako

 

evo su.... https://www.costco.com/adidas-Ladies-Outdoor-Shoe%2c-Black-.product.100428322.html

 

naravno da sam ko najveci seljak odmah jos kupila 4 para da ispoklanjam okolo ovima sto idu sa mnom na hajking :laugh:

 

Hvala, no nema kod nas, samo u USA.

Inace ziveo costco za ovakve stvari, stvarno na svasta moze da se naleti 😄

Link to comment

e, nisam se javila sa konacnim izborom jer ste se toliko iscimali, a ja kupila one koje mi samo mustangica preporucila jer sam se totalno sludela i jos nisam bila navikla da sebe vidim u tim pravim, sportskim patikama.... dakle, evo mojih isprobavanja...

 

prvo, zute NB, 574... bile na nekom sumanutom snizenju, 40 evrica ali ih nisam uzela jer mi posle silnih proba ipak nisu bile preudobne. mogla sam ih uzeti samo zbog zute boje, ali nisam sigurna da li cu i ovog leta moci da nosim obucu kao covek ili cu se patiti kao proslog i nositi neke papuce, preudobne ali bljaksi. 

5373302151564b84107294ccf4fe20d388f2a068

 

evo ih nite jogger, preudobne ali kao sto ste vec pominjali, malo su presiroke i glomazne

 

99210143c78667f4c0dcfc3b9135c2adfb705ce8

 

trece koje su dolazile u obzir su bile neke koje su mi se najvise i svidele, ne znam tacno koji je to model, rekla bih da je NMD, ali vi cete bolje znati...

 

29725679d3e91f26cacbc918080677c3c1e82780

 

ove poslednje da su bile u drugoj boli, uzela bih ih, bile su i oko 90 evra, sto bih jos i mogla da izdvojim za patike, ali, ali.... 

posto sam u tom svom traganju za patikama isla sa sinom naleteli smo na neke bustice za njega, te je majcinski instikt proradio i bilo mi je vece zadovoljstvo da kupim njemu, pa sam ja morala onda da se zadovoljim skecersicama.... no, ako naidjem na ovakve ali svetlije, kupicu ih za leto, mnogo su odobne, mada i dalje imam osecaj da su kao raketa sa tim zadnjim delom :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...