Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Maheeme, te su najlepse 😍

Nezvanova, NB jesu mnogo lepse od busta, ali su i mnogo neudobnije. Bust su meni u pocetku bile bas gadne, al posle bivaju sve lepse i toliko su nenormalno udobne da ti postanu omiljene i nosis ih uz sve (ni ja nisam sportski tip bas nikako) 

(sad cu jos i ove nb da kupim, bas lepo... 😕

Link to comment
22 minutes ago, Katikon said:

Maheeme, te su najlepse 😍

Nezvanova, NB jesu mnogo lepse od busta, ali su i mnogo neudobnije. Bust su meni u pocetku bile bas gadne, al posle bivaju sve lepse i toliko su nenormalno udobne da ti postanu omiljene i nosis ih uz sve (ni ja nisam sportski tip bas nikako) 

(sad cu jos i ove nb da kupim, bas lepo... 😕

To da, od boosta je retko sta udobnije.

A ti Bujodrage zajebi ravan i tanak djon, ako ces udobnost onda uzmi patike za trcanje ili nesto slicno. Djon je bitan a ravni djonovi su smrt za tabane.

Link to comment
5 minutes ago, maheem said:

......

A ti Bujodrage zajebi ravan i tanak djon, ako ces udobnost onda uzmi patike za trcanje ili nesto slicno. Djon je bitan a ravni djonovi su smrt za tabane.

E, to. Uskoro će mi doći vreme za obnavljanje obuće. Martinke znam koje ću (opet iste  :happy: )  ali patike su mi nepoznanica.  Neću trčati, to je sigurno, ali, probaću i takve.

Link to comment

U Buzzu ima nekih zutih, al mislim da nisu te. (Darling, naredjuj!). 

E da, i boost probaj razne, ove ultra koje su nama na forumu najbolje, nekima nisu. Imam par drugarica kojima su udobnije energy ili pure ili ko zna koje sad sve postoje. 

Link to comment

Meni su noge, pogotovo stopala, toliko utrnute da verovatno neću ni osetiti razliku. martinke su mi dobre jer su čvrste i sigurne/stabilne. 

Takvo nešto, samo lakše, bi mi bilo zgodno.

Link to comment

Osetices razliku, moja najbolja drugarica ima ms i svu lovu daje na udobne patike. A sem toga, martinke su sve samo ne stabilne, kao na klizaljkama... 

Link to comment
On 7.4.2019. at 17:23, maheem said:

Žute nisam vidjao a žena je kupila prekjuče ovakve u Sport Visionu u fucking Promenadi:

 

 

 

 

jesi siguran da je sportvision?

taman sam odlucila da ih danas kupim jer prolazim tuda. odem na sajt sv-a da vidim jel ima moj broj u promenadi i uopste nema taj model, tj u tim bojama

 

videh neke krem boje taj model i lepe su mi ali nema u fakin promenadi™

Link to comment

Pa samo naručiš online u odgovarajućoj boji sa nekog od sajtova Sportvižna, sve je jbno njihovo da izvineš, sem Djaka.

Ja skoro čuo za Extra Sports i kupio neke sitnice, kad ono isto SV, zimus duboke patike u Buzz, kad to isto SV. :ph34r:

Link to comment
57 minutes ago, Katikon said:

@InvisibleLight u Bg-u ih ima u office-u i u buzz-u, ne znam je l ima nesto od toga u promenadi

 

ima buzz, budem videla

 

55 minutes ago, mraki said:

Pa samo naručiš online u odgovarajućoj boji sa nekog od sajtova Sportvižna, sve je jbno njihovo da izvineš, sem Djaka.

Ja skoro čuo za Extra Sports i kupio neke sitnice, kad ono isto SV, zimus duboke patike u Buzz, kad to isto SV. :ph34r:

 

i to je opcija, probam u p'nadi  taj model da budem sigurna (nikad nisam nosila NB), vidim velicinu i narucim..thnx

i buzz je sv? :D

koliko se secam pre5-6godina svi su se bunili protiv n sporta koji je navodno drzao sve i diktirao cene, nije dao drugima ispod njihovih

Link to comment

E da, i tike.rs su isto Sportvižn. :lolol:

Ne kažem da nemaju drugačiju ponudu, drže neke skuplje modele, ali su ista kompanija.

Jbte, nije mi jasno šta će im toliko malopodajnih brendova.

@InvisibleLight da da, i Buzz, naručio ja zimus patike od njih, i uredno stiglo sve od Sportvižna.

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...