Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

3 hours ago, darling said:

 

el ima 41? kupi i meni jedne :)

 

E, bukvalno bio zadnji par u radnji, levu mi uzela iz izloga:laugh: I baš moj broj. Ja ih video i otišao posle dan-dva i već se sve prodalo ostao samo taj par i baš moj broj. 

Link to comment
9 minutes ago, Tresko said:

E, bukvalno bio zadnji par u radnji, levu mi uzela iz izloga:laugh: I baš moj broj. Ja ih video i otišao posle dan-dva i već se sve prodalo ostao samo taj par i baš moj broj. 

Da si neki, dao bi Darling te tvoje :fantom: makar tu levu iz izloga.

Link to comment
22 hours ago, Tresko said:

E, bukvalno bio zadnji par u radnji, levu mi uzela iz izloga:laugh: I baš moj broj. Ja ih video i otišao posle dan-dva i već se sve prodalo ostao samo taj par i baš moj broj. 

 

u zdravlju ih nosio. lepe su, jos za te pare. bile su ti sudjene :)

 

nesto ko sto je meni majo sudjen na forumu :fantom:

 

:D

 

Edited by darling
Link to comment
12 minutes ago, darling said:

 

u zdravlju ih nosio. lepe su, jos za te pare. bile su ti sudjene :)

 

nesto ko sto je meni majo sudjen na forumu :fantom:

 

:D

 

:D

majo je golub na dalekoj grani (¿), baci pogled na komšijske vrapce

 

 

Link to comment
3 hours ago, darling said:

 

u zdravlju ih nosio. lepe su, jos za te pare. bile su ti sudjene :)

 

nesto ko sto je meni majo sudjen na forumu :fantom:

 

:D

 

Hvala! Vala baš sudjeno. Kad ti je sudjeno onda baš zadnji par koji ostane je tvoj broj.:D

Link to comment

sad smo na pravom mestu

 

 

ne, i ne... ne idu mi adidas bust, ni ultrabust, iako su mnogo udobne...  sebe ne vidim u njima, izgledam kao kada bi npr darling i roksi nosile kavalija ili chanel. nisam sportski tip, pogotovo nisam zemljani sportski tip atletskog tipa, pa mi bas nikako ne idu uz mene. skecersice sa memori penom sam probala, neke sivkaste, skroz su udobne i izgledaju malo vise kao cipele, pa su stoga i bolje, moguce da njih kupim.

 

mada, najvise mi se svidjaju ove balansice, te bih kupila kada bih nasla bas zute, moja koleginica ima taj model, 574,  bordo rozikaste i zaista su i te lepe, ali meni bi samo ove bile potaman :D gde se pazare new balance po beogradu, jos bolje, gde ih ima u novom sadu?

 

a dobre su mi i ove :tongue:

 

a spacer.png

Link to comment

A izgleda da  meni sve češće  postaje teško da nosim svoje omiljene Martinke. :ohmy:

Model 1925 kupujem već skoro dvadeset godina. Ali, u poslednjih par šetni sam provalio da su mi teške, što me čudi jer ponekad sam svirao u njima, bez nekih značajnih komplikacija.

Jbg, moram više vežbati, šetati.....

 

A imam neke Converse patike, neće ni one još dugo trajati.

Link to comment

Jel' ovo neki model koji ima ime?

 

LvFzpai.jpg

 

 

Mis'im, gilje k'o gilje ali sad kad hodam obraćam pažnju na svaku jebenu sitnicu. I ove su mi udobne. Pa kad riknu, šta da kupim sledeće? Ne sećam se kako sam ove nabavio, da li sam ih kupio ili mi je neko dao.

 

 

Link to comment
38 minutes ago, nezvanova said:

sad smo na pravom mestu

 

ne, i ne... ne idu mi adidas bust, ni ultrabust, iako su mnogo udobne...  sebe ne vidim u njima, izgledam kao kada bi npr darling i roksi nosile kavalija ili chanel. nisam sportski tip, pogotovo nisam zemljani sportski tip atletskog tipa, pa mi bas nikako ne idu uz mene. skecersice sa memori penom sam probala, neke sivkaste, skroz su udobne i izgledaju malo vise kao cipele, pa su stoga i bolje, moguce da njih kupim.

 

mada, najvise mi se svidjaju ove balansice, te bih kupila kada bih nasla bas zute, moja koleginica ima taj model, 574,  bordo rozikaste i zaista su i te lepe, ali meni bi samo ove bile potaman :D gde se pazare new balance po beogradu, jos bolje, gde ih ima u novom sadu?

 

a dobre su mi i ove :tongue:

 

a spacer.png

 

bas su kjut, nezvanova!

 

+ su zaista udobne. sto se mene tice, preporuka! ni gazele nisu toliko udobne - a dugotrajna su mi ljubav. ja imam ovu, verovatno jeftiniju varijantu 574 jer nisu skroz antilop. 

 

 

7 minutes ago, Bujodrag said:

A izgleda da  meni sve češće  postaje teško da nosim svoje omiljene Martinke. :ohmy:

Model 1925 kupujem već skoro dvadeset godina. Ali, u poslednjih par šetni sam provalio da su mi teške, što me čudi jer ponekad sam svirao u njima, bez nekih značajnih komplikacija.

Jbg, moram više vežbati, šetati.....

 

A imam neke Converse patike, neće ni one još dugo trajati.

 

znam da nisu martinke, niti conversice ali mozda probaj le coq sportif - kao pero su! 

Link to comment
1 hour ago, roksi said:

 

(....)

znam da nisu martinke, niti conversice ali mozda probaj le coq sportif - kao pero su! 

 

Pa, to i mene zanima. Nemam pojma o obući, te martinke nosim već mnogo godina kao glavnu obuću, i leti i zimi a za sviranje bubnjeva sam obuvao/kupovao bilo šta što je lagano i ima ravan i tanak djon.

 

Pa sad, jbg, ni ne znam šta bi valjalo kupiti. Šta će tek biti s izabiranjem kad dodju kolica na red?  :ohmy:

Link to comment
2 hours ago, nezvanova said:

sad smo na pravom mestu

 

 

ne, i ne... ne idu mi adidas bust, ni ultrabust, iako su mnogo udobne...  sebe ne vidim u njima, izgledam kao kada bi npr darling i roksi nosile kavalija ili chanel. nisam sportski tip, pogotovo nisam zemljani sportski tip atletskog tipa, pa mi bas nikako ne idu uz mene. skecersice sa memori penom sam probala, neke sivkaste, skroz su udobne i izgledaju malo vise kao cipele, pa su stoga i bolje, moguce da njih kupim.

 

mada, najvise mi se svidjaju ove balansice, te bih kupila kada bih nasla bas zute, moja koleginica ima taj model, 574,  bordo rozikaste i zaista su i te lepe, ali meni bi samo ove bile potaman :D gde se pazare new balance po beogradu, jos bolje, gde ih ima u novom sadu?

 

a dobre su mi i ove :tongue:

 

a spacer.png

Žute nisam vidjao a žena je kupila prekjuče ovakve u Sport Visionu u fucking Promenadi:

 

 

E0FFFFAC-D145-4559-A81F-963A0B25F122.jpeg

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...