Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Imas i u OfficeShoesu, tamo sam kupovala, doduse one za impregnaciju, kada malo bilje razmislim, a za antilop kozu imas i po marketima uopste nisu losi, odmah da ti kazem... bezbojni, crni, braon..

 

 

Link to comment

prva kolona su adidas bust, druga NB 574 bele, treca adidas bust kao carape, ljubicasto srne i ostale se skecersice, tri modela. NB ipak manje udobne od ovih, ali neku narocitu razliku u udobnosti izmedju skecersica i bustica bas i nisam osetila, barem na tako kratko...

pa eto, pomagajte braco i sestre :D

 

kolaz.jpg

Link to comment

poslednje jedine koje nemam zamerku :D:kralj:

 

prve gadne, druge babske, trece vriste na ove klince idiote danas, 4. otpozadi nesto ne stima.

Edited by mustang
Link to comment

Ne znam kakve su skecers na duze, nesto nemam poverenja da su kao bust posle par sati svrckanja, ali mi se one na ovim

slikama najvise svidjaju, najbolje ti stoje (ko bi reko da cu to da kazem pored zivog busta i nb-a) 

Link to comment

kao se oznacava ime clana pa on ono dobije obavestenje kao da je citiran, da zovnemo darling da i ona kaze sta misli. nju nekako drzim za eksperta kada su patike u pitanju (mada znam da ce navijati za bustice koje se meni manje svidjaju) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...