Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

19 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Nije nubuk, vec glatka koza teget boje. Razumela sam (mozda cak i ovde na forumu citala) da postoje sprejevi koji stite malo vise tu kozu od vode zimi, i u jednoj od radnji u koje sam pitala (Dajhman) mi ponudise te dve opcije, "sprej samo za kozu" i "univerzalni sprej".

uzmi slobodno pomenuti eko balzam, kosta fazon 8 evra a ume da zastiti jos kako cipele od vodurine. koza jest koza, ali propustice u datom momentu, ako te uvati neka oluja il slicno.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 29.12.2018. at 16:01, mraki said:

NI112B0F4-B11@12.jpg

Baš mi se svidjaju ove, trenutno su oko 15-16k u nekim radnjama što mi je malo mnogo, možda ipak bude nekog popusta posle praznika...

Na popustu 10k, sad su moje :D

Link to comment
18 minutes ago, Haralampije said:

Proslo je tek dva dana :D cekaj jos malo, skechers = neugodan miris 

 

Nemoj me jebati :sad: Pa, ja i bez njih moram da nosim tanke carape u sled zime.

Link to comment
  • 2 weeks later...
20 hours ago, jms_uk said:

 

Vise mi je :blink: za cenu

 

20 hours ago, ToniAdams said:

pa da, slovenija sport su pravili adidaske. 

 

Pravila ih je Planika, Slovenijašport je ostao u sećanju zbog velike radnje u strogom centru i odličnog izbora kompletnog Adidasovog asortimana. Planika je u svojim radnjama u Nušićevoj i Požeškoj takođe imala lep izbor.  Kada je reč o ceni na ibeju, nije čudno, Japanci načisto odlepljuju na očuvane patike iz sedamdesetih, svojevremeno je model TRX prodavan za neke sumanute novce (plavo-limun žuta kombinacija sa okruglim "krampončićima" na đonu, hit iz otprilike 1978.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...