Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

airmax 2016 su najzad jedne najk koje su mi lepe (uzivo), al ima samo za djecu. ne da bih ih nosila, nego se cudim kako mi se ista dopalo iz najka. 

 

 

i jos jedne lepotice iz adidasa. pure boost x  ne vidi se dobro na fotkama, al ovaj deo gde je stopalo najuze je odignut od belog djona, pa patika izgleda ko gipsana carapa na platformi. 

 

ni pure boost x za trcanje nisu lose. jedino ove plave pertle...

Edited by darling
Link to comment

fala, al mislim da sam u ovoj sezoni preterala s obucom s belim djonom. kad vidis beli djon na ulici, znaces da sam ja  :lolol:

 

ali ove su mi divne :)  koji je ovo red velicine cene?

 

motion-blackleather.jpg

Edited by darling
Link to comment

imam neke ecco za koje sam dao brdo para pre tri godine i stvarno su efikasne ali u onome ne može se boravi čim uđeš u zatvoreni prostor. 

 

doduše, to nije goretex nego nešto drugo što je kao alternativni goretex slabije izdrživosti. 

 

ako je tako kako kažeš onda super.

Link to comment

fala, al mislim da sam u ovoj sezoni preterala s obucom s belim djonom. kad vidis beli djon na ulici, znaces da sam ja  :lolol:

 

ali ove su mi divne :)  koji je ovo red velicine cene?

 

motion-blackleather.jpg

lepe, al previse klasicne za darling :fantom:

Link to comment

ima li neko iskustva sa clarks obućom? vidim da imaju neke gotivne goretex modele pa bi me zanimali utisci o kvalitetu plus da li je puno vruće u onom gorateksu.

Ja prosle godine kupio ove:

24182_127_zoom.jpg

 

Prezadovoljan sam. Posle jedne ipo sezone izgledaju kao nove, veoma su udobne i naravno ne propustaju vodu. Medjutim, nisam bas siguran da li bih zeleo da provedem 8 sati u klancelariji u njima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...