Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

darling da ne znaš jel su one ok kada neko ima petni trn?

 

tj kakvu bi obuću trebao da ima neko sa ovom anomalijom

Idi u footpoint centar da ti sredi baja uloske, onda ti je briga samo da ti obuca pasuje istima.
Link to comment

nema, pure boost x su za seke. vi muski ultra i enerdzi bust.

 

meni su simpa ko zimski cipe jezi bust 750 crne baj kenjo vest, al su se rasprodale pre nego sto ih je on zamislio u svojoj glavi. pa zavrsile na ibeju za 3000 dolara. nije mi jasno zasto ne sasiju koliko ljudi traze, zar ne sluzi tome trziste da regulise ponudu i potraznju. sve su nas lagali o kapitalizmu. a m mislili da se za patike ceka u redu samo u socijalizmu..

 

ove bi kod nas mogle da se reklamiraju pod sloganom YEEZYVO :D

 

 

 

 

blackout-yeezy-750-boosts-01(1).jpg

Edited by darling
Link to comment

najki ima lep prljav djon

 

meni je vec godinu dana vreme da menjam moje dnevne patike ali nista mi se ne svidja dovoljno da budem srecna kada ih nosim. dok se ne raspadnu kako je krenulo.

Link to comment

Pogledajte nesto iz Nike flyknit serije. Free 3.0 Flyknit su neverovatno lagane i udobne (bukvalno carapa sa ultra laganim djonom). 

 

82917.jpg

 

Ne trcim, ali i da trcim mislim da bi mi bilo zao da ih tako trosim.

Edited by Aion
Link to comment

Pogledajte nesto iz Nike flyknit serije. Free 3.0 Flyknit su neverovatno lagane i udobne (bukvalno carapa sa ultra laganim djonom). 

 

82917.jpg

 

Ne trcim, ali i da trcim mislim da bi mi bilo zao da ih tako trosim.

 

 

Meni je  to već skroz kao one za u vodu, gde je dno neodgovarajuće za bosu nogu od hridi, korala i ostale negostoljubive prirode.

Link to comment

najki ima lep prljav djon

 

meni je vec godinu dana vreme da menjam moje dnevne patike ali nista mi se ne svidja dovoljno da budem srecna kada ih nosim. dok se ne raspadnu kako je krenulo.

 

Sto ne uzmes iste ponovo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...