Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ja prosle godine kupio ove:

24182_127_zoom.jpg

 

Prezadovoljan sam. Posle jedne ipo sezone izgledaju kao nove, veoma su udobne i naravno ne propustaju vodu. Medjutim, nisam bas siguran da li bih zeleo da provedem 8 sati u klancelariji u njima.

 

Hvala puno!

 

Ja sam bacio oči na: 

 

26112568_A_p_14413163955c1237f7.jpg

i na:

 

1_1441321417eef81c2c0c.jpg

 

Ne mogu da se odlučim. Kao ni da odredim je li ovo pre za zimu ili za jesen. Imam zimeske bakandže ali mi treba nešto za kad šljusne pljusak. 

Link to comment

Uzmi gumene starke u nekoj funky boji :D

Glasam za ove druge.

Cekiraj Tretorn sajt, oni su carevi za kisu, imaju super gumenih cipela a cini mi se i koza-goretex combo

Edited by maheem
Link to comment

Video sam ove druge (u izlogu, nisam ulazio u radnju) i rekao bih da su vise za jesen, nego za zimu, pogotovo kada se porede sa ovim koje sam ja kupio. Licno, ne volim zumbanu obucu, pa nisam razmisljao o kupovinu. Sto se ostalog tice, svidjaju mi se.  

Link to comment

od gore lepo izgledaju alj taj beli adidas djon uhhhhh.

 

(nisam sigurna da su ove adidas, ali oni imaju takav djon)

 

Vala, i meni je taj beli đon odbojan. Mada bih morao da ih vidim uživo. Navukao sam se na te heklane patike, nikad ništa udobnije nisam nosio.

Link to comment

beli stiropor djon je adidasova boost tehnologija, i od patike do patike razlikuje se kolicina busta. maksimum busta je u ultra boost patikama (nadjite ih na adidasovom sajtu), koje su dizjanirane za trcanje, a sastoje se od stiropora i heklane carape. e sad, pokazalo iskustvo da nisu dobre za trcanje, ne drze dobro stopalo, djon se u prvoj seriji izguljivao posle pretrcanih 50 km (u novim serijama to je popravljeno). ali, sto su udobne za svakodnevni zivot... nikad nista u zivotu tako udobno nisam nosila. stiropor se nikad ne uleze, vec stalno pruza otpor stopalu i tezini tela i kad se fokusiram na stopala, osetim kako me patike masiraju dok hodam. a nekad mi se cini i da me maze ;) i nepoderive su, peru se u masini. napravila sam sebi zivot tako da ih nosim i u formalnim prilikama. ekscentricna sam.

 

ove sto sam kacila pre neki dan su pure boost x, ima model za trcanje i za trening. probala sam juce ove za trcanje. lude su. one su takodje carapa i stiropor i nesto malo armature, pri cemu je carapa zakacena za stiropor na prstima i na peti, a izmedju je rupa, moze da se provuce prst ruke s jedne na drugu stranu po sredini patike. fantasticne su, i veoma neobican osecaj (dobar!) to kako drze luk stopala. bas mi je zao sto mi ne trebaju patike za trcanje...

 

eo nasla sam sliku gde se vidi rupa.

 

adidas-p-running-ss16-pureboostx-launch-

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...