Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

hvala al o kojim brojevima pričaš? gazište u centimetrima?

30.5 cm stopala je 48 asicsa... OK su ali bi bilo bolje da su pola broja vece Edited by Lezilebovich
Link to comment

:D Trebalo je da naglasim da se radi o centimetrima. Mislio sam da je tako lakše jer se kod različitih brendova raličito označavaju veličine. Npr 10US kod new balance je 27cm a kod većine drugih 28cm

 

hvala al o kojim brojevima pričaš? gazište u centimetrima?

 

ako nisi visok oko pola metra, imas bas mala stopala za svoju visinu :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

ok, zakomplikovao si ga :D bolje da si u brojevima objasnio, tipa reebok 11.5 je nike 12 = 30cm.

znači brojevi bi trebali da budu isti kao i kod najki. fala još jedared

I meni je više muka to zajebavanje sa brojevima, centimetrima, merenjem spolja i iznutra ....

Pokusao sam da nesto prisparam i narucim preko Net-a, ali ubodem svaki treci put. U principu, imam 30,5cm dugacku nogu, siroku 10,5 i nosio sam tries godina broj 45 po JUS-u, Adidas i Rebook 11-11,5, u Nike jedva obuvao i sobuvao i nikada kupio, Alpinine ski cipele 12 inisam imao problema do pre desetak, petnaestak  godina, dok nije pocelo sve i svasta da se uvozi. ... Od tada nisam kupio dva para cipele ili patika istog broja, nosim od 45, 46 do 47 i dve trecine... Nema vise nikakve veze mera, model, marka, .....

 

Ne smem da narucim jer nikako ne pasuje, niti je udobno. Par godina sam radio kod majstora rucne cipele, ali su nestali iz malog mesta obucari. Sad imam taktiku da kad nađem nešto onda pazarim po par istih modela, naravno vansezonski jer moram unapred da stavljam u štek.

Edited by zmanic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...