Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Čučuk Stanina na uglu sa Bulevarom (majstor dosta frflja i filozofira, skuplji i izuzetno dobar, više puta popravljane razne stvari, osim kaubojki od zmijske kože koje je odbio da popravi iz straha da ne ošteti pa sad ćame ćekajući). Ima i dobar u Vojvode Stepe br. 8, tu sam jednom popravljala, zadovoljna sam.

Link to comment

da bih i drugim dala sansu :) al kako je krenulo bice po tvome

 

Ne znam kakve su koje si imala, ali meni su NB 574 jako udobne i lagane (mada za udobnost nije "fer" da pricam posto nosim uloske, izvadila sam njihove), dobre za duze setnje a imaju bas lep i veliki izbor boja i kombinacija. Ja nosim neke sarene sa decijeg odeljenja (tata kupio :blush: ), postavljala sam sliku letos  :D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

imam ove http://img.kstatic.com.br/p/Asics-TC3AAnis-Asics-Gel-Noosa-Tri-9-4250-29128-1-zoom.jpg

 

nas dve imamo potpuno razliciti ukus :) ne podnosim retro,  ni starke, verovatno ni ti ovakve kao ja :) ali obe imamo uloske i trazimo da su lagane :) 

 

patika i ja moramo da smo jedno. nije to normalno. sad gledam, imam samo 3 para patika. jedan za hiking, ciji je gornji deo poderan i cini me srecnom da znam da se setnja sigurno desila, drugi par koristim za sve drugo da nije ono sto je za treci par (dnevne, ove sa slike)...i sva tri para su asics! a od malena furam najke, doduse crne klasicne reebok sam godinama imala dok se fabrika nije promestila i od tada im je kvalitet kurac. 

 

nb i asics kvalitetniju obucu prave od najk, ribok...nb sam imala pre ovih asics dok se unutrasnji deo nije potpuno raspao. 

 

 

muz ima te retro, i nekoliko pari najk roshe....srecom jedan par koji je meni najlepsi i obozavam da ga vidim u tome ...ja ih zovem papagajke (njega u stvari ziv blam uhvati u njima, al ajd zeni da ucini /sve mu je inace crno, maslinasto, sivkasto) http://www.hotrosheshoes.com/images/Nike-Free/Nike-Free-Run/The-Nike-Roshe-Run-Mens-Shoes-Dark-Blue-Orange-In-Reasonable-Price_1.jpg

 

obuca koju nosimo svaki dan mora da bude takva da te ispunjava i da te ne ometa u mislima, ne skrecu paznju, ne nervira te a kad je pogledas ucini te radosnom :) 

 

zar ne? :) i imas super tatu  :wub:

Link to comment

Zar su NB retro dizajn? :)

Za Starke se slazem u principu, nisu lose po izgledu (mada nista posebno, smatram da lepo stoje malim stopalima kao mojim) ali su ovako retko neudobna obuca. Imam jos par lepih bordo kupljenih u Njujorku 1996. koje sam obula ni pet puta, bas iz tog razloga sto su potpuno neudobne. (Tata ikonica_duga.gif je odmah rekao da ce to biti neudobno, ali sta zna dete, hoce da proba to cudo od patika) Prosto je steta sto came u ormaru skoro 20 godina, ali braca su brzo presla moju velicinu..

 

NB imas dve klase, mislim ne treba da ti pricam posto zivis u SAD, one koje su pravljene tu su i dosta skuplje, ne znam doduse da li kvalitet opravdava razliku u ceni, koja je u principu odnos 2:1 (kada sam gledala pre par godina, sve americke su bile 80+ dolara, a ostale 30+, mozda sada nije vise tako)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Video sam ove druge (u izlogu, nisam ulazio u radnju) i rekao bih da su vise za jesen, nego za zimu, pogotovo kada se porede sa ovim koje sam ja kupio. Licno, ne volim zumbanu obucu, pa nisam razmisljao o kupovinu. Sto se ostalog tice, svidjaju mi se.  

 

:thumbsup:

 

Pazario. Hvala za preporuku. 

 

Možda sam se zajebao oko broja jerbo su knap ali nek ide život. Će se razgazi. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...