Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ja converse one star obozavam, ali u onoj osnovnoj, plitkoj varijanti. nekada davno su bile kod nas, samo sto ih je usrao los djon. odlepile su mi se, a gornji deo je bio skoro netaknut

 

ovake sam imao

 

13zr2w2.jpg

Link to comment

meni od tih superstar varijacija, ili kako se vec sire zove ta grupa stripe st najbolje odgovaraju.

sad bas gledam sta bih ponovo uzeo od patika koje sam nosio proteklih godina i one su definitivno favorit

 

 

a za starke potvrdjujem da su najneudobnije od svih. mada malo ih je i glupo porediti sa patikama koje ste pominjali na prethodnim stranama. jos ajde sto su neudobne, nego meni u njima i hladno vecim delom godine (odnosno mogu ih nositi samo kad gori asfalt)

 

a krajem proslog leta sam imao najgoru kupovinu poslednjih par godina. ne znam koji je tacno model, adidas je u pitanju. lice malo na stripe, ali su uze. dosta se nose kod nas, posebno model teget boje sa svetlo plavim "znakom", a pozadi zlatan adidas "grb". boja im se isprala posle prvog mokrog ciscenja, a raspale su se brze nego bilo koje druge.

Link to comment

ne, ne ove su sire

nisu skejterke, nego "obicne", ali definitivno sire od tog modela

 

ove:

web_00001_adidas_shoes_9.jpg

 

u startu su mi delovale nekvalitetno, al se ipak zajebah

Edited by pbg12345
Link to comment

ne, ne ove su sire

nisu skejterke, nego "obicne", ali definitivno sire od tog modela

 

ove:

web_00001_adidas_shoes_9.jpg

 

u startu su mi delovale nekvalitetno, al se ipak zajebah

ja jos imam takve sigurno 3 godine

 

kodnas ima bas mnogo laznjaka pogotovo adidasa. valja pripaziti.

na bulevaru u visini one poslasticarnice bolonja samo prekoputa kupio sam jedne dojajne, i mislim da su posle par meseci vec bile za otpad.

Link to comment

prilicno sam siguran da je to u pitanju. jer su se bas brzo vidno ostetile. boju su pocele gubiti bukvalno posle nekoliko dana

a kupio sam ih u delta sitiju, secam se da je prodavnica bila pored adidas shopa i platio 8, 9 hiljada, zaboravio sam

 

ja ne znam da li sam toliko osiromasio, ali meni sada sve deluje skupo

 

brate ne daje mi se 9 soma pa makar bile najlepse adidas

pa uvek su dobre (a za nas naivne i lose :) ) patike bile od 100 marki navise

meni je veci problem dati za one letnje varijante 5,6 hiljada, jer daleko krace traju, a i (bar ja) nose se dva, tri meseca u godini

Edited by pbg12345
Link to comment

ma nema, samo je ostala firma. ne znam stvarno gde bi mogla da nađeš gumene sandale, mislim da ih Tigar nema a oni mi jedini padaju na pamet

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...