Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

@adidas superstar

neudobniju patiku nisam nosio. otkidala me leđa svaki put kad sam ih nosio duže od 7-8 sati

 

posle ih ostavio kod kontejnera. neka hvala, nikad više.

Link to comment

Uu odlično (zx flux). Tebe sam čekao ;)

Mislim da ću ih uzeti. Do jaja su mi ove sa teksturom, ali ne verujem da ću u BG naći neki izbor pa ću ih verovatno uzeti na netu...

 

Imaj u vidu da sam ja forumski modni guru. Znači ulični kredibiliteti i te zajebancije - nula. Ne znam ni šta je to. Prema tome, preporuke su samo na nivou estetike i priče. 

 

Evropski hipsteri su pacifikovali sve što Najk pravi pa ni Air Max nisu isto što i pre samo pet godina.

 

Nego, mislim da treba da porazmisliš i o vanvremenskim klasicima. Svaki ozbljan čovek mora jednom sebe da počasti parom

 

adidas-samba.jpg

Edited by McCabe
Link to comment

@adidas superstar

neudobniju patiku nisam nosio. otkidala me leđa svaki put kad sam ih nosio duže od 7-8 sati

 

posle ih ostavio kod kontejnera. neka hvala, nikad više.

bice da je do tvog tabana ili si pazario kinesku tiku za manje novce.

svakako su mi stopala kudikamo osetljivija od tvojih, a meni su bile jako udobne.

ne kao specijal, koje su najudobnije patike na svetu, ali svakako udobnije od vecine najki koje sam nosio.

da ne pominjem starke koje ti furas :fantom:

Link to comment

superstar su najlepše u svijet, a te sambe, mekejbac, nako su mi ženeće. zna se da muškarčeva patika mora biti pri vrhu obla i ne tako tankog đona ko ta, pih. izvini :blush:

 

Link to comment

 

sad se ove nose i salomon, nikad nisam bio fun nikea.

salomon rula za sve novce

edit

superstar je glibavi naslednik run dmc-a. glibav im je onaj gumeno-plastični vrh. dizajneru koji ga je umetnuo oduzeti strukovnu licencu za rad.

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

attachicon.gifimage.jpg

sad se ove nose i salomon, nikad nisam bio fun nikea.

salomon rula za sve novce

edit

superstar je glibavi naslednik run dmc-a. glibav im je onaj gumeno-plastični vrh. dizajneru koji ga je umetnuo oduzeti strukovnu licencu za rad.

:fantom:

uf, ja se takvim neznanjem ne bih hvalio.

adidas superstar postoje od '69.

 

idi nosi udobne starke bez plasticnog vrha :fantom:

Link to comment

dozvolite, bele, plitke starke

:fantom:

 

starke samo u kežual varijanti, ostale patike se nose na sport. salomon su za šljaku, kad znam da ću najebati. inače cipeliške

:nobles:

Link to comment

cenim da od farki nosis samo i iskljucivo 501 :fantom:

i smiths maju

<_<

 

prvi 501 uzeo '88, drugi prošle zime

za tebe i žarkovčanku sam stilska ikona

:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...