Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

@adidas superstar

neudobniju patiku nisam nosio. otkidala me leđa svaki put kad sam ih nosio duže od 7-8 sati

 

posle ih ostavio kod kontejnera. neka hvala, nikad više.

nikad imao, sto puta ih probao i odustajao zbog neudobnosti. ono ko da je od drveta napravljeno. al čuo sam da se razgaze za par dana. bolja opcija je bio neki drugi shelltoe model koji je bio širi i mekši od superstara al mu ne znam ime.

 

samba: every white guy's favorite shoe :lolol:

 

Link to comment

superstar su najlepše u svijet, a te sambe, mekejbac, nako su mi ženeće. zna se da muškarčeva patika mora biti pri vrhu obla i ne tako tankog đona ko ta, pih. izvini :blush:

 

superstar se brzo raspadnu a za sambu nemas pojma. jedan od naj tika koje sam imao

 

at Fernoux: idi bro pazari ove asics u super boji u N sportu, bjež od crnih patika:

 

D3T1L-2529_3_l.jpg

 

kolko pare?

Link to comment

superstar se brzo raspadnu a za sambu nemas pojma. jedan od naj tika koje sam imao

 

 

dobro de, nisu tolko grdne, al crne su dvajes puta okougodnije od mekejbejcovljevih belih

 

Link to comment

dobro de, nisu tolko grdne, al crne su dvajes puta okougodnije od mekejbejcovljevih belih

 

ja i posedujem crne, i da, lepse su ubedljivo

 

at assuck: 6300, 5400 u sivoj boji:

 

D4S1N-1101_3_lx.jpg

 

ja video neke crvene, malo drugacije od ovih tvojih u trefu za 6900. a ove tvoje crvene su svakako lepse od sivih

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...