Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ima li na ovom forumu bar jednog mi druga dizelasa i onih koji nose sve osim adidas, puma, retrko najki, asics, nb, DG, shatro skejtera? :)

svi ste bre na isti kalup...bre.

Link to comment

Stigle...  :heart: 

 

Ako ikad više uzmem patike ovde, ubite me. Dobro su ih i procenili, samo me klepili 20% pdv-a, carina ništa. 

 

 

 

D943N-2510_01.jpg?642e0d

 

 

 

Znate da sam se skoro ponovio, ali ne lezi vraže, odem sa burazom do outleta i ne lezi vraže ponesem karticu... A tamo, ljubav na prvi pogled.. Kada sam ih video odlepio sam, nisam video lepše patike pa barem 10 godina. Savršene su... Uživo su lepše barem duplo. God bless 12 rata u EFG. 

 

91004.jpg

Link to comment

Ali stavrno, samo stavis sliku tena (obavezno markiranih) kricavih boja (najbolje je da su osnovne boje to jest mjesavina dvije osnovne boje) i odmah svi vubuju.

 

Djecacki hipsteraj.

Edited by borris_
Link to comment

Samo da primetim da uglanom muškarci kupuju obuću (dobru! al' to sad nije bitno), a žene ništa.

I posle za žene kažu da nekontrolisano opremaju svoj cipelarnik!

 

:)

Link to comment

ima li u bgd neka mega ekskluzivli nike shoes radnja? da nije s.vision, djak i sl.

 

trebam nove patike, lunarglide 6 i ne mogu ih naci online u srbiji da narucim. ima nekih ali ne boje koje ja hocu.

Link to comment

ima li u bgd neka mega ekskluzivli nike shoes radnja? da nije s.vision, djak i sl.

 

trebam nove patike, lunarglide 6 i ne mogu ih naci online u srbiji da narucim. ima nekih ali ne boje koje ja hocu.

Ušće?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...