Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Alternativa je:

 

am90pack_web6-640x426.jpg

 

Samo razmišljam da kupim neke šire patike jer mislim da nekako izgledam mršavije sa ovim užim a i trenutno nemam učkur dole na trenerci

 

poslušaj stav iskusnijeg i batali ove jer su džoržu bušu kastomizovane i ružne su zbog ove plastike. 

 

nego lepo, dohvati se keca, keca lajt, preskoči dakle 90, eventualno 91, 180 može def, st takođe i na kraju ove mahimove ahetipske. 

Link to comment

A ozbiljno jel su vam ružne? Mislio sam da ih zategnem koliko mogu sa pertlama, da ne budu baš ovoliko široke

 

Kako da ih zategneš? Te patike se prave da budu što šire. Neke imaju vazduh, neke gel, a ove imaju mogućnost širenja uprkos sajliranju pertli. 

 

Mislim, ne može. To ej dobro ako si pijan jer imaš uzemljenje da se ne prevrneš.

 

Nego ako si rešio da bude u trendu, a vidim da jesi, preporučio bih ti adidas zx flux. Koliko vidim, Voždovac je ceo u patikama, ima ih u raznim bojama i nisu skupe.  

Edited by McCabe
Link to comment

Mislim na zx generalno. Cim je pre par godina taj model poceo da se topi na bg asfaltu, pa vec je otisao u istoriju. Tako to ide sa patikama. Flux ili nesto 3. to je samo jako los remix koji niko nece pamtiti.

Link to comment

moguće je da si u pravu ali mislim da grešiš oko zx fluxa. to je trenutno najjači adidasov udarac na najkovom terenu (pre svega na roshe run) i globalno će ga tek arčiti.

 

deluje mi da im ni u srbiji ne ide loše. prošlog leta su postojale svega tri boje u ponudi, sad ih već ima desetak. 

 

ali opet, stvar je mog utiska. 

Link to comment

Cenim to sto kazes, al izgleda da pricamo o razlicitim stvarima.

Naravno da je ta adidasov kolekcija, zx, napravila nevidjen uspeh i kotira se jako visoko medju omladinom, sto ce i potrajati jos neko vreme. Medjutim, ja sam mislio da Ferno ipak trazi neki model koji ce prvi prodati ekipi, u nadrkanom stilu, nemate pojma, al gledajuci one nesretne skejterice koje je prve postavio, izgleda da sam precenio njegov ukus za avangardom

Edited by ultra plasticni
Link to comment

Kako da ih zategneš? Te patike se prave da budu što šire. Neke imaju vazduh, neke gel, a ove imaju mogućnost širenja uprkos sajliranju pertli. 

 

Mislim, ne može. To ej dobro ako si pijan jer imaš uzemljenje da se ne prevrneš.

 

Nego ako si rešio da bude u trendu, a vidim da jesi, preporučio bih ti adidas zx flux. Koliko vidim, Voždovac je ceo u patikama, ima ih u raznim bojama i nisu skupe.  

 

Uu odlično (zx flux). Tebe sam čekao ;)

Mislim da ću ih uzeti. Do jaja su mi ove sa teksturom, ali ne verujem da ću u BG naći neki izbor pa ću ih verovatno uzeti na netu...

Link to comment

Jedna stvar zbog koje ipak razmišljam da uzmem airmax/nike: ja kad kupim patike koristim ih cele godine. Dakle, jedan par patika uvek imam. Ne znam da li bi ovaj adidas to izdržao?

Link to comment

pa sto si takav klosar?

bolje kupi 2 para, najmanje duplo duze ce ti traju.

ako bas oces neunistivo, adidas supetstar ne mogu da umru. mogu da tvrdim da su zajebale ne sve najke, nego i sve skejterske patike glede trajanja.

al te su ti kapiram padavicarske :(

 

adidas_superstar_2_d65471_black_white_6.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...